eHarvestHub 

RoadShow зібрав учасників з різних куточків планети і наступний проект про який піде мова родом з Америки. EHarvesrHub прагне до того, щоб позбавиться від посередників в ланцюжку поставок продуктів.

З цього приводу я обговорюю ICO, основна мета якої – зробити свіжу їжу доступною для споживачів шляхом підключення дрібних фермерів безпосередньо до роздрібних торговців та незалежних операторів, які використовують Blockchain, щоб зробити прозорі ціни на продукти харчування від ферм до магазинів та розумні контракти, щоб гарантувати фермерам та вантажівцям Водії оплачуються вчасно. ICO – eHarvestHub.

 

Про eHarvestHub

Фермери та водії вантажівки обробляють та транспортують їжу, яку ми їмо, але у них найменший прибуток. Хоча ми, як споживачі, платимо за високу ціну за наше харчування. Метою EHarvestHub є допомогти дрібним фермерам та водіям вантажівки по всьому світу збільшувати свої прибутки, роблячи їжу більш доступною і дешевшою. Ми можемо це досягти за допомогою ринку eHarvestHub за підтримки протоколу Blockchain та розумних контрактів, що усувають багато шарів посередників та необхідність залучення людини до перевірки безпеки продуктів харчування. Довгострокова мета полягає в тому, щоб дозволити споживачам робити внески безпосередньо до дрібних фермерів у всьому світі за допомогою нашої платформи та криптовалюти.

Почнемо з прозорості їжі. Уявіть собі, що споживач у Сполучених Штатах або Німеччині купує в місцевому продуктовому магазині Манго, вирощене невеликим селянином у Колумбії та любить якість та смак манго. Використовуючи технологію Blockchain, споживачі можуть дізнатись про продукцію фермерів, доходи, доходи та доступ до ринків за допомогою eHarvestHub та інших даних, які показують, як він та інші споживачі можуть сприяти криптовалюті у цього фермера чи будь-якого фермера у світі. Тепер він може мати прямий вплив на його дієту, майбутнє фермера, його сім’ю та його співробітників. Створити децентралізовані децентралізовані харчові мережі. Ми можемо розкрити цей потенціал, разом ми можемо зменшити конгломерат фінансового контролю на нашому харчовому ланцюжку.

Давайте тепер побачимо статистику. Очікується, що до 2050 року населення планети зросте до більш ніж 9 мільярдів доларів, а свіжа харчова промисловість, як очікується, досягає приблизно 2000 мільярдів доларів до доходу до 2019 року, малих та незалежних водіїв вантажних автомобілів зросте на 60 відсотків і транспортує 90 відсотків виробництва свіжого харчового продукту в більш важливим для живлення світового населення. Щоб допомогти фермерам поліпшити свою прибуток, вони не тільки надають фермерам засоби для ведення електронних перевезень та надання їм звітів про безпеку харчових продуктів, але, можливо, забезпечують доступ до рівня виробництва в режимі реального часу. Переконайтеся, що не тільки прослідковується їжа, але й справжня прозорість нашої їжі. True Cane-to-Forpar Transparency. Тепер, щоб дати фермерам та вантажівцям прямий доступ до глобального харчового ланцюга, ця мережа повинна бути децентралізованою і це можливо завдяки нашим платформам, які підтримуються технологіями Blockchain.

Але спочатку спершу. Фермери мають потребу звести до мінімуму продовольчі відходи та дефіцит їжі. Давайте очистимо будинок. Щоб вирішити цю проблему, ми повинні спочатку допомогти фермерам підвищити свою прибуток. Як eHarvestHub допомагає фермерам досягти прибутковості?
Вони усувають незрозумілий проміжний шар, який контролює продаж та транспортування свіжих продуктів, які використовують дрібні власники та незалежні вантажівці. Маленькі фермери на всіх континентах стикаються з такою ж проблемою: брак великих запасів, маркетинговий капітал і прямий доступ до водіїв вантажних автомобілів. Це не регіональне питання. Це глобальна проблема, яка потребує глобального рішення. Платформа електронної комерції EHarvestHub усуває потребу в посередниках, розподіляє децентралізацію та надає фермерам прямий доступ до місцевих і закордонних торговців і з’єднує їх з водіями вантажівки, які переміщують свою продукцію.

Малі фермери та незалежні водії вантажівки обробляють до 60 відсотків продуктів харчування та транспортують 90 відсотків їжі, яку ми споживаємо кожному. Оскільки споживачі з розвинених країн вимагають свіжих продуктів упродовж року, більше продуктів харчування імпортуються з країн, що розвиваються. Споживачі платять більш високу ціну, але це не перекладається на фермерів і вантажівки, які заробляють більше грошей.

 

 

Про Токен

Ім’я: eHarvestHub

Токен: EHH

Платформа: Ethereum

Тип: ERC20

Ціна: 1 EHH = 0.30 грн

М’який ковпачок: 2 000 000 доларів США

Гаряча кришка: 15 810 000 грн

Токени на продаж: 75 744 444

 

Команда

Радники

Website : https://www.ehhico.com/#ico
WhitePaper : https://www.ehhico.com/whitepaper/en.pdf/
Bounty Thread : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3747912.0
Facebook : https://www.facebook.com/eHarvestHub/
Twitter : https://twitter.com/eHarvestHub
Medium : https://medium.com/@eHarvestHub
Telegram : https://t.me/joinchat/HB98ZBIhj5_QuLZtsOGO-w

 

By Arsenyo

 

0

Publication author

offline 2 months

Арсен Айбазов

99
Comments: 0Publics: 209Registration: 10-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation