Enerji Sorununa Yeni Çözüm : WPP ENERGY – Haziran 27, 2018

Bilindiği gibi, ekonominin temel sorunu kaynakların sınırlı, ihtiyaçların ise sınırsız olmasıdır. Bu ön kabul bizleri yeni kaynak arayışlarına itmekte. Çünkü mevcut kaynakların insanlığı sonsuza kadar götüremeyeceği bir gerçek.

İşte tam burada karşımıza yenilenebilir enerji sistemleri çıkıyor.

WPP adlı sistem, yenilenebilir enerji üreticileri ile bu enerjiye ihtiyaç duyanları bir araya getiriyor. Kullanımı ve mantığı oldukça kolay olan bu sistemde enerjiye ihtiyaç duyanlar token satın alarak bu tokenleri enerji alımında kullanıyor.

Global Enerji Enerjisi Dijital Platformu ile yapılan tüm enerji işlemlerinde, WPP ENERGY’nin yeşil enerji tedarikçilerinden dünya çapındaki elektronik enerji ticareti ticaretini kolaylaştırarak piyasaları parçalayan devrim niteliğindeki Blockchain tabanlı bir platform; dünya.

WPP TOKEN’in Blockchain teknolojisiyle desteklenen ödeme yöntemi olarak kullanımı, dünya çapında çok sayıda işlemin takibi için ideal ortamı sağlayacak ve yeşil enerji içinde endüstrinin değişen işlem yöntemlerinin ne olacağını ve herhangi bir kesintiye uğramasını engellemeyi amaçlar.

Global Yeşil Enerji Platformu ile WPP TOKEN’in ödeme şekli olarak kullanılması enerji fiyatlarında en az% 50’lik bir azalma sağlayacaktır. WPP ENERJİ, hükümetler ile önceden var olan ilişkilerden faydalanarak, WPP TOKEN’in kendi ülkelerindeki büyük kamu hizmeti şirketlerinin WPP TOKEN’i müşterilerinin ödeme yöntemi olarak kabul etmesi için hükümetler ile görüşmelerde bulunuyor.

WPP EXCHANGE PLATFORM, kripto-kripto ticareti ve kripto-kripto-ticaret ve dijital tokenlerin kripto-kripto ticareti ile bir an önce piyasaya sürülecek. Bu, çeşitli para birimlerinin birbirlerine karşı ticaret yapmasına izin vererek tüm katılımcı şifrelere daha fazla likidite sağlayacaktır. Platformda en az 20 farklı enerji bağlantılı kripto para birimi işlem görecektir.

WPP ENERJİ’nin Yeşil Enerji Platformu, başlangıçta, WPP’nin teknolojileri, ortaklıkları, lisansları, iştirakleri ve üçüncü taraf ilişkilerinin kullanımı yoluyla yeşil enerjinin maliyetini azaltmak için yaratılmaktadır. (Aşağıdaki Enerji Tedarikçisi Şemasına bakın).

Aynı zamanda Yeşil Enerji Tedarikçileri’ni jeotermal, Hidrojen vb. Alanlarda yeşil enerjinin maliyetini azaltmaya katılmaya davet edeceğiz.

MOBİL GÜÇ İSTASYONU ÖZELLİKLERİ

Anahtar Teslim Güç İstasyonu ; İstasyon teslimat yerine ulaştığında, güç üretmek için tamamen hazırdır. Herhangi bir montaja gerek yoktur, sadece su hattı bağlantısına ihtiyaç duyuyor.

Düşük Ücretli Enerji Üretimi ; Birçok güç kaynağına oranla %75 oranında daha az işlem maaliyetleri ile üretim yapıyor.

Tüm Hava Koşullarına Hazır ; Soğuk, sıcak veya nemli iklimler HHO GÜÇ İSTASYONU KONTEYNERİNİ kullanmak için bir engel teşkil etmez. İstasyon ağır bir yapıya sahiptir, yalıtımlıdır ve ünitenin içi iklim kontrollüdür.

İnternet ve Wi-Fi Donanımı ; İstasyon 160 km hızında rüzgarlara karşı bile dayanıklı olan ağır hizmet tipi bir parabolik geri çekilebilir güç anteni ile birlikte gelir. İnternet bağlantısı, WPP tarafından sistem performansının izlenmesi için güç üretim verilerinin sunuculara geri gönderilmesine izin verir. Wi-Fi, menzil içindeki kullanıcılara İnternet erişimi sağlayacaktır.

TOKEN DETAYLARI

Projenin token bilgilerine değinmek gerekirse, token adı olarak WPP seçilmiştir. Üretilen toplam token miktarı 5,000,000,000 WPP ve token satışında satılacak olan token sayısı 2,500,000,000 WPP olarak belirlenmiştir. Token, Ethereum platformu üzerinde şekillenmiştir. 1 WPP tokenin fiyatı 0.2 dolar olarak belirlenmiştir. Projenin soft cap hedefi 5,000,000 dolar ve hard cap hedefi 50,000,000 dolardır.

TOKEN DAĞITIMI

Oran    Harcanacağı Yer

%50     Token Satışı

%20     Kurucular / Yönetim

%10     Çekiliş Programı

%10     Toplumsal Büyüme

%10     Takım ve Ödül Programı

Projenin detayları için aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz.

Web Site : https://wppenergy.io

Whitepaper : https://wppenergy.io/pdf/Whitepaper.pdf

Facebook : https://www.facebook.com/WPP-Energy-575263249486648

Twitter : https://twitter.com/wppenergycoin

Telegram : https://t.me/WPPEnergy

ANN Konusu : https://bitcointalk.org/index.php?topic=4449273.0

Bounty Konusu : https://bitcointalk.org/index.php?topic=4518298.0

Özet olarak WPP projesi karmaşık gibi görünen ama günümüz enerji sorunlarına çözüm sunan blockchain sistemidir. WPP bu sistem üzerinde ödeme aracı olarak kullanılacak jeton biriminin adıdır. Kendinden sıkça bahsettirecek bu projeye erken katılım yaparak siz de geleceğe şimdiden adım atabilirsiniz.

Penulis:  selilet untu
ETH; 0x9671BB285Fe0BA9a3757482eDd7E45D51Ef53366
0

Publication author

offline 3 days

selilet untu

0
Comments: 0Publics: 111Registration: 15-12-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation