Enkronos Apps

Картинки по запросу enkronos

Технологія блокчейнів стала своєрідною мантрою в області технології та урядової галузі, яка тепер все більше зацікавлює у можливостях застосування в різних галузях бізнесу. Наприклад, недавня зацікавленість і участь багатьох і основних гравців галузі є сигналом до цієї ясної тенденції. Вони також мають величезний вплив на цифрові платформи, які є синонімами для впровадження комплексної цифрової стратегії для кожної компанії та кожної організації.

З цієї причини цифрова платформа вимагає складної структури, з метою підвищення її зручності та функцій. Створення цифрової платформи може призвести до надзвичайно обтяжливих і тривіальних інвестицій для компанії, особливо якщо зіткнутися тільки з ремісничою оптикою та індивідуальними рішеннями. Тому дуже зручно з точки зору витрат часу та витрат використовувати “двигун” інженерного розвитку для цифрових платформ. Enkronos вже розробив високотехнологічний двигун, який дозволяє реалізувати складні цифрові платформи з надзвичайно конкурентними часами та витратами. Це наша платформа “Enkronos Apps”.

На сьогоднішній день існує брак довіри, який потрібно заповнити. Місія Encronos полягає саме в створенні повноцінної декларованої децентралізованої системи підзвітності на базі блоків для етичних рекламних, маркетингових та інформаційних кампаній та проектів. Ми захищаємо особисті дані та конфіденційність, тоді як загальне використання платформи є загальнодоступним, щоб забезпечити етичні дії.

“Enkronos Apps” – це унікальна платформа для багаторічних додатків, що використовує дані для реклами, маркетингу, інтегрованого апаратного забезпечення та великих рішень для передачі даних. Програми Enkronos керуються центром централізації всієї концепції компаній, що займаються їх споживачами. Кілька додатків, кожен з яких має унікальний підхід до залучення своїх користувачів, створює середовище, в якому творці можуть швидко публікувати складні рішення. Кожне рішення вирішує іншу проблему, яка не тільки відповідає на конкретне питання для компанії чи творця рішення, але також зменшує час, необхідний для цього, до мінімуму.

Enkronos Apps побудовані за високо модульною концепцією, де видалення, налаштування, масштабування або покращення будь-якого аспекту є простим та чистим. Усі програми середовища використовують централізоване середовище єдиного входу (SSO). Це усуває будь-які проблеми автентифікації чи авторизації, які може мати програма, і полегшує використання всіх програм у всьому світі додатків Enkronos.

Творці вмісту в програмах Enkronos можуть переглядати свої відгуки з усіх програм у загальному середовищі в хмарі. Вони мають можливість керувати всіма джерелами даних, які вони збирають, з однієї і простої інформаційної панелі.

Enkronos app доступна з наступними продуктами:

 • Централізована база даних користувачів
 • Універсальна білінгова система
 • Кілька каналів створення конкурсу
 • Цифровий квиток та розповсюдження пропусків
 • Купонізація
 • Е-голосування та е-демократія
 • Моніторинг датчика широкого спектру IoT
 • Відстеження місцезнаходження
 • Залучення додаткової реальності
 • Ігрова платформа
 • Електронна комерція та управління

Таким чином, природна еволюція “Програми Enkronos” є реалізацією повноцінної довіреної, не маніпульованої загальнодоступною системою підзвітності для гарантування її етичного використання.

Це основна причина, чому технологія блокчейнів є відповіддю на це питання, оскільки це єдиний спосіб гарантувати кожному, що будь-яке використання додатків Enkronos, які будуть доступні тільки з токенами ENK, будуть зареєстровані та будуть простежуватись у безпечному режимі, який не можна видалити чи змінити.

Продаж токенів

Приватний продаж з 14 червня 2018 року по 25 червня 2018 року
Попередній продаж – з 27 червня 2018 року по 16 липня 2018 року
Публічний продаж – 18 вересня 2018 року – 20 листопада 2018 року
Вартість 1 токену ENK: 0,003 ETH
Технічні обмеження токенів ENK: 500 000 000
Нерозпродані токени: усі непродані та нерозподілені токени повинні йти до Enkronos d.o.o.o. і додатковий випуск токенів не буде можливим
Валюта: Ethereum (ETH)
Soft cap: 2500 ETH
Hard cap: 500 000 ETH

Команда

Website: https://ico.enkronos.com/
Whitepaper: https://ico.enkronos.com/wp-content/uploads/2018/05/EnkronosApps_WP_1.4.pdf
Telegram: https://t.me/joinchat/Aplk7BMPqcV2UMJHRQYh-w
Twitter: https://twitter.com/enkronos/
Facebook: https://www.facebook.com/enkronos/
Bounty: https://bountyhive.io/join/Enkronos

BountyHive Username: BigTasty

 

0

Publication author

offline 2 months

BigTasty

110
Comments: 0Publics: 123Registration: 11-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation