Enkronos

Enkronos Tokens (ENK) – це універсальні токени платформи “Enkronos Apps”, які будуть використовуватися у всіх транзакціях, пов’язаних з розподіленими кредитами в “Enkronos Apps”.

ENK буде тоді єдиним способом використання додатків Enkronos, починаючи з передбачуваного періоду з 1-го до 2019 року. Залежно від споживання ресурсів, сховища та запитів на платформу, Wallet Enkronos оновить баланс доступних ENK.

Основна відмінність практично від усіх ІСО полягає в тому, що у них вже є продукт і створена компанія.

Вони матимуть унікальну систему кредитоспроможності завдяки використанню блокчай. Це справжня відповідь на серйозну етичну проблему при використанні великих даних, висунутих в останніх випадках Facebook – Cambridge Analytica.

На першому випуску програми “Enkronos Apps” вже доступні деякі програми, а інші призначені незабаром. Деякі з них вже були доступними як самостійні незалежні програми, інші будуть вперше опубліковані в програмі Enkronos Apps. Існуючі програми та найближчим часом доступні:

 •      Конкурсна мечта (вже опублікований на “Enkronos Apps”)
 •      Місце лояльності (вже опубліковано в “Enkronos Apps”)
     
 •   YourGamify (вже опубліковано в “Enkronos Apps”)
    
 •    Swee.io (новий додаток, реліз запланований на 30.06.2018)
    
 •    McAudience (новий додаток, реліз запланований на 31.07.2018)
   
 •     FeelGrid (реліз на “Enkronos Apps” запланований на 30.11.2018)
   
 •     CryptoState (прототип, реліз на “Enkronos Apps”, запланований  на  30.06.2019

І вони насправді є свого роду “айсбергом”, в якому те, що ви бачите, є лише мінімальною частиною всієї ділової платформи. Вони можуть приймати різні варіанти в залежності від схильності різних галузей і областей підтримуваної архітектури додатків, приймаючи технології та послуги, які вони надають.

З цієї причини цифрова платформа вимагає складної структури, з метою підвищення її зручності та функцій. Створення цифрової платформи може призвести до надзвичайно обтяжливих і тривіальних інвестицій для компанії, особливо якщо зіткнутися тільки з ремісничою оптикою та індивідуальними рішеннями. Тому він дуже зручний з точки зору витрат часу та витрат
використовувати “двигун” інженерного розвитку для цифрових платформ. Enkronos вже розроблений високотехнологічний двигун, що дозволяє реалізувати складні цифрові платформи з надзвичайно конкурентними умовами та витратами. Це наша платформа “Enkronos Apps”, яка має на меті ввести загальний ринок на суму 700 мільярдів доларів.

Також все більш очевидно, що з збільшенням обсягу даних та їх можливою застосування в різних умовах дотримання основних етичних принципів у їх використанні стає все більш важливим. Недавні випадки Facebook Cambridge Analytica показують, що ціна на оплату у разі етично сумнівної поведінки є втратою довіри громадськості, яка може охоплювати весь сектор. Це стане дедалі важливішим аспектом прогресивної технічної еволюції, яка швидко впливає на різні області, від штучного інтелекту до IoT, від розширеної реальності до великих даних тощо.

 

 Blockchain став своєрідною мантрою в галузі фармацевтики та уряду, тепер приваблює все більше та більше глибокого інтересу до своїх можливостей у різних галузях та сферах бізнесу.

 

Деякі цільові групи можуть бути: фінансові послуги, охорона здоров’я, виробництво, роздрібна торгівля, виробництво виноробів, агрітех, державний сектор (забруднення повітря, управління водними ресурсами, поводження з відходами, розумне місто, оборона), будівництво, автомобільне, безпечне, енергетичне, здоров’я, носії, державний сектор (уряди, регіони), громадські групи та асоціації, розробники, технічні компанії, VC, стартапи.

“Enkronos Apps” керуються фокусом централізації всієї концепції компаній, що займаються їх споживачами. Кілька додатків, кожен з яких має унікальний підхід до залучення своїх користувачів, створює середовище, в якому творці можуть швидко публікувати складні рішення. Кожне рішення вирішує іншу проблему, яка не тільки відповідає на конкретне питання для компанії чи творця рішення, але також зменшує час, необхідний для цього, до мінімуму.

 

Веб сайт компанії:

TGE Website: https://ico.enkronos.com/

Company Website: https://www.enkronos.com/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/enkronos/

Facebook: https://www.facebook.com/enkronos/

Twitter: https://twitter.com/enkronos/

Instagram: https://instagram.com/enkronos/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC2OW3UrPJiCnx-Y6EyL25RA

BitcoinTalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3738168.0

GitHub: https://github.com/enkronos/ico

Reddit: https://www.reddit.com/r/EnkronosApps/

ProductHunt: https://www.producthunt.com/posts/enkronos-apps

Medium: https://medium.com/enkronos

Telegram Channel: https://t.me/enkronos

Telegram Group: https://t.me/joinchat/Aplk7BMPqcV2UMJHRQYh-w

BountyHive: https://bountyhive.io/join/Enkronos

 

By Arsenyo

0

Publication author

offline 2 months

Арсен Айбазов

99
Comments: 0Publics: 209Registration: 10-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation