EXPERCOIN : inceleme


Teknolojideki ilerlemeler, daha önce hiç görülmemiş bir şekilde, birçok sektörde büyümeyi teşvik ediyor. Büyük veri, yapay zeka ve makine öğrenimi gibi yeni ve ilginç alanlar, işletmelerin dünya çapında nasıl işlediğini değiştiriyor. Amaç, hayatı olabildiğince verimli ve basit hale getirmek olan çeşitli teknolojiler için farklı kullanım durumları keşfediliyor.. Bilgi ve teknoloji sektöründeki yeni atılımlarla, belirli bir alan için kolaylık sağlayacak projeleri yürütecek yetenekli ve cilalı bir işgücüne yeni talep geliyor. Mevcut işgücünü eğitmek ve güncelleştirmek için mevcut sistem, artan talebe ayak uydurmak için yeterli değildir. 90’lı yılların başında internetin gelişinden bu yana, tüm endüstrinin bir kez ve herkes için devrim yapma gücüne sahip birkaç oyun-değişen teknoloji ortaya çıktı. Bununla birlikte, bu teknolojilerin hiçbiri , tüm çevrimiçi manzarada muazzam bir değişikliğe yol açacak olan blok zincirleme teknolojisi kadar güçlü ve devrimci değildi . Daha geniş ölçekte uygulanabilmesi için, dünyanın endüstriye istediklerini sunma yeteneğine sahip yetenekli profesyonellere ihtiyacı var.Expercoin Projesi , birden fazla alandaki bireyleri yeniden eğitmek ve yeniden eğitmek için tüm pazarı devrimden geçirmeyi amaçlıyor. Proje, devrimci ve merkezi olmayan blok zincirleme teknolojisi ile desteklenecek .

Çoğu zaman, kuruluşların bilgi ve teknoloji alanında gelişmekte olan alanlar için doğru yetenekleri bulmasının çok zor olduğu fark edilir. Bu, araştırma ve geliştirmede engele neden olur. Kalite uzmanları, mevcut yetenek mekanizmaları ile gelmek zor ve hatta daha da zor. Bu sektörde mevcut merkezi platformlar zaten aşırı kalabalık ve çılgın gelir yapılarına sahip . Ayrıca, bu platformlar şeffaf olmadığından, her bir öğrencinin ilerleyişini takip etmek ve hızlı bir şekilde büyümeyi hızlandırabilecek topluluk içindeki olağanüstü yetenekleri tespit etmek çok zordur.. Expercoin Projesi, bu işlevleri Ekosisteminde doğru yetenekleri bulmak ve daha sonra doğru kaynaklarla yeniden birleştirmeyi amaçlamaktadır. Proje, her farklı teknoloji alanını , platformda bağımsız bir gelişme ve yeniden ekosistem oluşturacak olan ‘ Cumhuriyet ‘ olarak sınıflandırır . Bu ‘Cumhuriyet’ in her biri, daha önce hiç görülmemiş bir şekilde büyümeyi sürdürmek için birbirleriyle işbirliği içinde çalışabilir.

Expercoin Projesi, bir İlk Para Teklifi (ICO) aracılığıyla müşterilerinin başlangıçtaki gelişimini, bakımını ve onboardingini finanse etmeyi amaçlamaktadır . Yatırımcılar, İlk Para Teklifine katılarak Expercoin jetonunu satın alabilirler. Jeton, Expercoin ekosisteminde gerçekleştirilen tüm işlemler için kullanılabilir. Jeton, Ethereum blockchain’e dayalı olacak ve standart bir ERC 20 jetonu olacaktır . Proje, çeşitli sektörlerde çok yıllı deneyime sahip çok yetenekli bir ekip tarafından yönetiliyor. Danışmanlar kurulu, projenin uygulanmasına dünya standartlarında stratejiler getiren en çok uluslu şirketlerin yöneticilerinden oluşur. Ayrıca, Expercoin Projesi Harvard Üniversitesi İnovasyon Laboratuvarı’nda inkübe edildiBu da onu sektördeki en iyiler tarafından tavsiye edilen çok az projeden biri yapar .

Expercoin Projesi, blockchain’de uygulanmakta olan devrim niteliğinde bir kavramdır. Her bir katılımcının tüm bilgileri ve ilerlemesi şeffaf ve güvenli bir dijital defterde saklanacaktır. Ethereum blockchain’de uygulanan akıllı sözleşmeler , katılımcıların iddialarının doğrulanması sürecini otomatik hale getirecektir . Bu kadar büyük ölçekte bireyleri yetiştirmeyi amaçlayan bir proje daha önce hiç uygulanmamıştır. Blockchain birden çok sektörde birden çok sektörü kesintiye uğratmıştır. Günümüzde niş yeteneklerini ararken sektörün karşılaştığı zorlukları ele almak için çok zaman var. Blockchain, bu problem için tek olası büyük ölçekli çözümdür. Expercoin Projesi, oyun değiştiren stratejisi ve Harvard Üniversitesi’nden uzmanlar tarafından yönetilen birinci sınıf bir ekiple,2018’de dikkat edilmesi gereken en sıcak ICO’lardan biri olabilir!

Web sitesi – https://www.expercoin.com/

Teknik İnceleme – https://docsend.com/view/sckraue

ANN – https://bitcointalk.org/index.php?topic=3563723.0

Telegram- https://t.me/Expercoin


Yazar- criptocash

Profil – https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation