ExToke ICO platformuna genel bakış

ExToke ICO platformuna genel bakış

ax.png
ExToke, alıcı veya satıcılar için herhangi bir ücret ödemeden yeni, ücretsiz, ücretsiz, merkezi olmayan bir alışveriştir. Extoke, XTO akıllı sözleşmemizle anlık, güvenli ve güvenli bir değişim süreci sunarak DEX endüstrisini güçlendirecektir.
Neden ExToke? 
ExToke, merkezi olmayan ticaret endüstrisindeki boşluğu doldurmak ve denklemdeki ücretleri hem tüccarların hem de geliştiricilerin çıkarları doğrultusunda yok etmek için tasarlanmıştır.
sorunlar, merkezi borsalarda karşılaştığı içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir: yüksek tarifeler: Yüksek tarifeler, güvenlik sorunları (yönetici hesabına saklanan para), ancak korsanlara ve DEX endüstrisinin karşılaştığı sorunlardan kurbanı olma ciddi bir risk, bunlarla sınırlı değildir müşteri desteği eksikliği. ExToke, bu sorunları merkezi olmayan exchange’ler sağlayarak çözmektedir. DEX ile fonlarınızı saklıyorsunuz. ExToke’un DEX çözümü, XTO akıllı sözleşmemiz sayesinde eksiksiz güvenlik sağlar. Paranıza sahipsiniz ve cüzdanınızda güvende ve güvende kalıyorlar. ExToke dan XTO münhasır sözleşme güvenli ve çabuk herhangi bir ücret olmadan işlemlerini gerçekleştirmektedir. ExToke mesleği komisyon yapmazlar, ve paranız cüzdan oturan yerde asla,
ExToke’un Avantajları:
  1. Traders için: Ücretler. Hiç masraf tüccarlar nedeniyle ücretlerine kayıpları ödemeyi nasıl endişe etmeden jeton herhangi bir sayıda ticaret yapabilirsiniz anlamına gelmez. Bu can sıkıcı ücretler olmadan birkaç kısa vadeli ticaret stratejileri kullanmak mümkün kılar! 
    Destek ExToke, en etkili deneyim alışverişini sağlamak için 24 saat özel destek sunar!
2. ICO’nun Sahipleri: Pazarlama. jeton Her sorun ExToke Mobil İşlem uygulaması ile medya kanalları ve mobil bildirimler birkaç sosyal ilan edilecektir. Tüm projeler maksimum hedef kitleye ulaşmak için web sitemizde ve sosyal ağlarda listelenecektir. 
Ücretler, yatırımcıların borsamızdaki sembolünüzü alması için mükemmel bir teşviktir. 
yatırımcılar Simgelerinizin ticaret sınırsız ve kesintisiz erişimi vardı emin olmak için geliştiriciler için özel destek desteği 24/7.
XTO belirtiminin ayrıntıları 
toplam XTO teslimatının% 50’si belirtinin satışı sırasında dağıtılacaktır. Her bir XTO jetonu, başlangıçta 0,000001 ETH’lik indirimli bir oranda değerlendirilecektir.
Toplam teslimat: 1 000 000 000 XTO Jetonların 
satışı: 500 000 000 
XTO Sert Cap: 500 ETH 
Yumuşak kapak: 50 ETH 
İndirimli döviz kuru: 0,000001 ETH 1 XTO 
Standart döviz kuru: 0.0001 ETH 1 XTO 
Satış jetonları: başlar 27 Haziran 2018 5:00 GMT
Fonların Kullanımı 
Pazarlama: Bütçenin% 63’ü pazarlama ve reklam platformu için tahsis edilecektir. ExToke Daha fazla geliştirme: ExToke platformunun gelecekteki gelişimi için% 25 oranında tahsis edilecektir.
Genel Müdür: Genel idari ve yasal masrafları karşılamak için% 12’si ayrılacaktır.
Yazarın bakış açısı 
Blockchain teknolojisi ve kripto para birimi her geçen gün inanılmaz bir hızla büyürken, kripto para birimi gelecekte mal ve hizmet için ödeme yapmak için kullandığımız bir para olabilir. Eşanjörler, ücretsiz bir hizmet sunduğundan, her bir tüccarın ya da sahibinin, özellikle ExToke Exchange’in her gününün yaşamında kesinlikle hayati bir rol oynayacaktır. Bu bize, tüccarlar, ücretler nedeniyle kayıpların meydana gelmesinden endişe etmeden çok kısa vadeli ticaret stratejileri kullanma fırsatı verir (herkes kayıpları sever, değil mi?).
Detaylı bilgi:
Resmi web sitesi:  https://www.extoke.com
ICO web sitesi:  https://www.extoke.com/tokensale.html
Raporu:  https://www.extoke.com/white-paper.pdf
Twitter: https: //twitter.com/ex_toke 
Facebook:  https://www.facebook.com/extokecom
Bitcointalk ANN:  https://bitcointalk.org/index.php?topic=4506005.0
Github:  https://github.com/extoke
Resmi grup telgraflar:  https://t.me/extoke
benim adım: Syarief28
profil bağlantısı: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2197847
ETH: 0xFa81c87127F42fA562770c6c8F71b6EaE995D578
0

Publication author

offline 1 year

Syarief28

0
Comments: 0Publics: 18Registration: 23-06-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation