EXTRADECOIN KRİPTO PARA BORSASI VE OYUN PLATFORMU

image (17).png

Merhaba sevgili kripto dünyası, bu makalemde sizlere yeni nesil kripto para borsası olmayı hedefleyen, al – sat işlemleri yapılırken oyun oynayarak kripto para kazanama imkanı da sunacak olan EXTRADECOIN ICO Projesini incelemek istiyorum.

Extradecoin, yatırımcıların kripto para borsaları üzerinden al – sat işlemlerini yapabildiği bir kriptopara işlem platformudur. Bu platform, yüksek kaliteli, güvenilir finansal yardım sağlamak için tasarlanmıştır. Ayrıca, Extradecoin’in ana hedefi en yeni teknoloji platformlarını, en iyi kullanıcı arayüzü deneyimini sunmaktır. Extradecoin platformu üzerinde herkes kripto para al- sat işlemlerini kolaylıkla yapabilir.

Extradecoin, müşterilerin etkili bir şekilde ticaret yapmasına yardımcı olmak amacıyla müşterilere ücretsiz analiz raporları sağlayacaktır. Bu aynı zamanda ekosistemdeki müşteriler için planlanan özel imkanlardan birisi olacaktır. Diğer taraftan, Extradecoin işlem başına Extradecoin tarafından alınan işlem ücretlerinin % 30’una kadar teklif verecek bir yüksek etkileşimli Broker (IB) komisyonu politikasına sahip olacaktır.

EXTRADECOIN PLATFORMUNUN ÖZELLİKLERİ

STILL CÜZDAN

Extradecoin, müşteri hesaplarında birkaç imza ile cüzdan hizmeti sunacaktır. Bu cüdanlar iki özel anahtardan oluşacaktır. Anahtarlardan biri kullanıcıya, diğeri Extradecoin’e aittir. Tüm özel anahtarlar ayrı bir sunucuda depolanacaktır.

GÜVENLİK

Extradecoin, Amazon Web Servislerinin güvenlik mekanizmalarını kullanır. Bu nedenle, yetkilendirme için, müşteri kimlik ve güvenlik 2FA prosedürünü geçmek gerekir. Farklı bireysel sistemler, onaylanmamış ve kontrol edilmemişse birbirleriyle etkileşeme giremeyecektir.

MARJ TİCARETİ

Yatırımcıların karlılığını artırmak için, Extradecoin platformda marj ticareti yapmalarını destekeyecektir. Teminat ticareti, tüccarın kaldıraç ile bir pozisyon açmasını sağlar; marjı çift depozito ile ticaret yapabilirler. Ayrıca, yatırımcıların marj ücreti ödemeleri gerekmektedir. Bu ücret, yatırımcının işlemi gerçekleştirdiği süreye ve mevduat miktarına bağlıdır.

TOKEN PLAY

Extradecoin, kullanıcılarına al – sat işlemleri sürecinde güzel vakit de geçirmeleri için platform bünyesine sanal oyun entegrasyonunu da gerçekleştirecektir. Yatırımcılar sadece para alışverişi veya ticaret yapmayacak, aynı zamanda dilerlerse Exctradecoin’in Blockchain platformunda da oyun oynayabilirler.

Diğer taraftan entegre edilecek Token Play sadece oyun değil, aynı zamanda oyun oynarken kripto para kazanma imkanı da sunacaktır. Platform bünyesinde ilk etapta olması planlanan oyunlar; Worms – Zar Oyunu – Elmas Oyunu – Kitty Meow’dur.

ICO’LARIN LİSTELENMESİ

Yeni ICO projelerini topluma entegre etmek ve tanıtmak amacıyla platform üzerinde ICO bölümü de olacaktır. Yatırımcılar istedikleri ICO proje tokenlarını satın almak için ETH kullanabilirler. Bu ETH, ICO yöneticilerine aktarılacak ve projenin tokenı yatırımcıya göndereceklerdir.

ICO sona erdiğinde, yatırımcılar Extradecoin üzerinden işlem yapmak için bu tokenı kullanabilecektir. Yani ICO süreci sona erdiğinde projenin tokenının bir kripto para borsasında ne zaman listeleneceğine dair herhangi bir soru işareti olmayacak, listelenecek borsa hazır olacaktır.

Screenshot_322.jpg

EXTRADECOIN PLATFORMUNU KİMLER KULLANABİLİR?

Bunları Yatırımcılar, ICO Geliştiricileri, Al-Sat İşlemi Yapanlar, Oyun Severler olarak sıralayabiliriz.

YATIRIMCILAR

Extradecoin, piyasadaki mevcut kripto paraların çoğunu satın alma konusunda yatırımcılara yardımcı olacaktır. En düşük işlem ücretleri, asgari para çekme süresi, hızlı transfer süreci ile farklı ve avantajlı bir kripto para borsası olma arzusundadır.

ICO GELİŞTİRİCİLERİ

Extradecoin, finansman için açılma ve çağrı yapma sürecinde yeni ICO projelerini destekleyecektir. Müşterilere ICO projelerinde seçim ve yatırım yapma konusunda yardımcı olacaktır.

Ayrıca, ICO projesi hala devam ediyorsa bile yatırımcıların token satmalarına da yardımcı olmak istemektedir. ICO tamamlandıktan sonra, yatırımcılar bu parayı Extradecoin’de işlemeye devam edebileceklerdir. Bunu yaparak, Extradecoin, ICO topluluğunun likidite ve token değerini artıracak şekilde büyümesine yardımcı olacaktır.

Screenshot_318.jpg

OYUN SEVERLER

“Token Play”, oyun severlerin platform üzerinde oyun oynaması ve aynı zamanda token kazanmasını sağlamayı amaçlamaktadır. TokenPlay’de oyun oynarken, kullanıcılar oyun içi hizmetlerden yararlanmak için bu tokenları kullanacaktır. TokenPlay yüksek güvenlik bilgisine sahip olacak. Extradecoin’de bireyler aynı anda oyuncu ve yatırımcı olabilecektir.

TİCARET PLATFORMU

Extradecoin’in entegre platformu, pazarın yüksek likidite kazanmasını sağlayacak ultra hızlı işlem hızı üretecek. Böylece al-sat işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleşebilecektir. Bu da para akış hızının artacağı anlamına gelmektedir.

Extradecoin, yatırımcıların limit ve piyasa emirleri aracılığıyla işlem yapmalarını sağlayacaktır. Ayrıca, kredi platformu ile entegre edilecek yüksek marjlarla marj ticareti de karlı bir şekilde gerçekleştirilebilecektir.

Screenshot_321.jpg

Yakın gelecekte, Extradecoin ayrıca merkezi olmayan bir kripto para borsası da oluşturmak istemektedir. Merkezi olmayan bir platform aracılığıyla, yatırımcılar kripto para işlemini kısıtlama olmaksızın yapabilecektir. Extradecoin, farklı yatırım gereksinimlerini karşılamak için Blockchain’de işlemsel merkezi olmayan yapı da dahil olmak üzere yeni ticaret modelleri geliştirerek büyümek istemektedir.

Extradecoin platform üzerinde çoklu dil seçeneği de olacaktır. Ayrıca tüm kullanıcı arayüzlerinde ortak dili destekleyecektir. İlk sürüm İngilizce ve Çince, ardından Korece ve Japonca olacak. Diğer diller Extradecoin’e daha sonra eklenecektir.

Extradecoin platformu farklı dijital ortam ve araçlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanacaktır. Nitekim Web tabanlı yatırım ortamı, Android ve iOS mobil uygulamaları, Windows PC’de İşlem Uygulaması (Windows Orijinal İstemci PC), HTML5 mobil web sitesi (Mobil HTML 5 Client) gibi ortamlarda uyumlu bir şekilde çalışacaktır.

Platform Üzerinde İşlem Yapılabilecek Paralar:

Extradecoin, çeşitli kripto para birimlerini destekleyen ancak herhangi bir fiat para birimini desteklemeyen bir ticaret platformu olacaktır. Başlangıçta, Extradecoin popüler kripto paralar, yani BTC, ETH, USDT, XRP, LTC, NEO, ADA ve özellikle ETE’deki işlemleri destekleyecektir.

Desteklenen kripto paraların bu listesi genişletilecektir. ICO’nun sona ermesinden sonra Extradecoin’de listelenmek için kayıtlı kripto para birimine kur fiyatları bölümü eklenecektir. Bu, ETE para tüccarları ve yatırımcılar için likiditenin artmasına yardımcı olacaktır.

Screenshot_324.jpg

TOKEN VE ICO DETAYLARI

Token – ETE
Token Standardı – ERC20
Toplam Token Miktarı – 250.000.000
Ön Satış İçin Token Fiyatı: 1 ETH = 6000 ETE
Satışlarda Kabul edilen para birimi ETH
ICO Ana Satışlarında Token Fiyatı: 1 ETH = 5000 ETE

Soft Cap Hedefi: 5 milyon USD
Hard Cap Hedefi: 10 milyon dolar
Proje kapsamında ETE tokenlarından satın almak için bu link üzerinden kayıt olabilirsiniz: https://ico.extradecoin.com/

Proje Ekibi

Screenshot_325.jpg

Screenshot_320.jpg

EXTRADECOIN Projesiyle İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin Aşağıdaki Linkleri İnceleyebilirsiniz:
İnternet Sitesi: https://extradecoin.com/
ANN BTT: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4789548
Whitepaper: https://drive.google.com/file/d/1ZOZiqfFTu71UiY5-FAWTnHWa2uKqH4wV/view?usp=sharing Twitter: https://twitter.com/Extradecoin1
Facebook: https://www.facebook.com/extradecoin
Telegram: https://t.me/extradecoinofficial

Author:
BTT Username: techno99
BTT URL: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2034249
MEW: 0x68AAb7e8AD08ebfB91bB44f66Ec38fDe9602c2cB

0

Publication author

offline 11 months

rmera989@gmail.com

0
Comments: 0Publics: 33Registration: 13-08-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation