Fluzcoin: INTELIGENTNA WALUTA DETALICZNA

ROZWIĄZANIE FLUZCOIN

Fluzcoin, jako niezależna moneta detaliczna skonstruowana w ramach komputerowego wspomagania zarządzania, rozwiązuje problemy związane z szybkością, kosztami, zgodnością i nadmierną zmiennością; zapoczątkowanie prawdziwej monety detalicznej gotowej do masowej adopcji.

Algorytmu sztucznej inteligencji (AI) Fluzcoin, EUNOMIA, pokonuje zmienność kryptoekonomiczną za pomocą korekt rynkowych w czasie rzeczywistym, wspomaganych komputerowo, pod kątem podaży i popytu Fluzcoin.

Wartość generowana przez bicie nowych Fluzcoinów jest zmaksymalizowana przez posiadaczy Fluzcoin w postaci dywidend; co oznacza akumulację Fluzcoin, prowadzi do ścieżki docenienia, podobnej do tradycyjnych kryptowalut, nawet jeśli wartość pojedynczego Fluzcoina nigdy nie może wzrosnąć.

Gospodarka zarządzana komputerowo przez Fluzcoin zapewnia przejrzystą i przewidywalną ścieżkę fluktuacji w porównaniu do Fiata i kryptowalut. Sprytne, zgłoszone do opatentowania Fluzcoin (zgłoszenie patentowe Stanów Zjednoczonych w oczekiwaniu na 62 / 648,206) uzasadnienie bicia monet tworzy dodatkową wartość bez potrzeby energochłonnej infrastruktury krypto-górniczej.

Strumień raty Fluzcoin POS.

Klienci są wyposażeni w darmową aplikację, która jest portfelem Fluzcoin, a dodatkowo dodatkowe atrakcje, na przykład darmowe monety po rozpowszechnieniu w posiadaczach Fluzcoin, szukać sąsiednich sklepów, które uznają Fluzcoin i dają niecodzienne ustalenia, które można odzyskać tylko dla Fluzcoin.

Krupier pokazuje łączną liczbę pociągów na tradycyjnym ekranie tabeli pieniężnej wraz z transformacją do miary Fluzcoin.

Zaliczki na raty są wyświetlane za pomocą zbadanego kodu QR, który może być jedyny w swoim rodzaju dla każdej wymiany (lub z wielokrotnego wykorzystania adresów).

Potwierdzanie wpłaty przez klienta jest wstawiane do czynności sprawdzania – po odfiltrowaniu kodu QR wymiana zostaje zakończona.

Fluzcoin, patent, przewiduje sprytną gotówkę detaliczną.

Detal Pump and Dump to ekstremalna moneta.

Nie-teoretyczne w świetle planu.

Mediacje rynkowe algorytmiczne.

Obliczenia ludzkiej sfałszowanej świadomości (AI) Fluzcoin będzie nadal dostosowywał się, aby dać płynny sposób wdzięczności, podając te teoretyczne niestabilności, które tak bardzo wpływają na pieniądze kryptograficzne i utrudniają to przekonanie.

Poprzez kalkulację uczenia maszynowego, emisję obligacji i zysków Fluzcoin, Fluzcoin spodziewa się dać zasadniczą pewność szerokiemu uznaniu jako medium handlu, a poza tym, sklep o znacznej wartości.

Obliczenia, które umożliwiają bezpieczeństwo w celu zapewnienia historii zakupów.

Blockchainy są proste, jednak klienci monet detalicznych muszą zatuszować historię zakupów, pozwalając jednocześnie na łatwą regulację monet.

Fluzcoin oparty na obliczeniach SNARK pozwala na przechowywanie potwierdzenia wymiany bez odsłonięcia samej wymiany.

Konsumenci są wyposażeni w bezpłatną aplikację, która jest portfelem Fluzcoin, a także dodatkowe funkcje, takie jak bezpłatne śledzenie monet wysyłane do posiadaczy Fluzcoin, wyszukiwanie pobliskich sklepów, które akceptują Fluzcoin i zapewniają specjalne oferty, które można wymienić tylko na Fluzcoin.

Kupiec wyświetla całkowitą liczbę pociągów na konwencjonalnym ekranie kasowym wraz z konwersją na ilość Fluzcoin.

Zaproszenia do zapłaty są przedstawiane za pomocą zeskanowanego kodu QR, który może być unikalny dla każdej transakcji (lub z zestawu wielokrotnego użytku).

Akceptacja przez użytkownika płatności jest osadzona w akcji skanowania – po zeskanowaniu kodu QR transakcja zostaje uruchomiona.

Fluzcoin, patent czeka na inteligentną walutę detaliczną

Detal Pump & Dump to ciężka moneta

Nieprzewidziany na podstawie projektu

Marketowe interwencje algorytmiczne

Fluzcoin, jako niezależna moneta detaliczna skonstruowana w systemie zarządzania wspomaganego komputerowo, rozwiązuje problem szybkości, kosztów, zgodności i nadmiernej zmienności; dostarczanie odpowiednich monet detalicznych gotowych do masowej adopcji.

Algorytm sztucznej inteligencji sztucznej inteligencji (AI) Fluzcoin będzie nadal dostosowywał się, aby zapewnić płynną ścieżkę oceny, eliminując spekulacyjną zmienność, która tak bardzo wpływa na krypto-walutę i utrudnia to przekonanie.

Poprzez algorytm uczenia maszynowego, emisję obligacji monetarnych Fluzcoin i dywidend, Fluzcoin dąży do zapewnienia niezbędnego zaufania do szerokiej akceptacji jako medium wymiany, a ponadto do przechowywania wartości.

Wartość generowana przez drukowanie nowej Fluzcoin jest zmaksymalizowana przez posiadacza Fluzcoin w postaci dywidendy; co oznacza akumulację Fluzcoin, wytwarza ścieżkę docenienia podobną do tradycyjnej krypto-waluty, nawet jeśli indywidualne wartości Fluzcoina nigdy nie osiągnęły wartości szczytowej.

Gospodarka komputerowa prowadzona przez Fluzcoin zapewnia przejrzystą i przewidywalną ścieżkę fluktuacji w porównaniu do Fiata i kryptowalut.

Fluzcoin jest celowo konfigurowany jako agnostyczna technologia. Na początek wybrał JP Morgan Quorum z Ethereum, w wersji dostosowanej do potrzeb instytucjonalnych. Przyjęcie zatwierdzonego rozwiązania, BL Morgan Quorum Blockchain pozwolenie ostatniej generacji, zapewnia wysoką przepustowość, a także prywatność danych.

Fluzcoin dostarczy także własny portfel do przechowywania, sprzedaży, kupowania i płacenia za pomocą Fluzcoin w sprzedaży detalicznej za pomocą praktycznego skanu kodu QR. Portfel Fluzcoin firmy zapewni niezbędny wkład księgowy do akceptanta w celu pogodzenia płatności Fluzcoin.

System jest oparty na Hyperledger Fabric i jest w stanie utrzymywać codzienne transakcje do 1 000 000 000 klientów detalicznych na całym świecie. Dalsze badania i postępy w technologii blockchain zwiększą tę liczbę, aby wprowadzić monety detaliczne na rynek globalny.

ICO DETAILS

Dla początkowej ICO powstają 3 223 000 000 Fluzcoinów.

Sprzedaje się 65,78% monet, 34,22% dzieli się w następujący sposób:

12,04% Bonusowe monety dla uczestników ICO

9,31% ICO Bounty Marketing + Kupiecowe monety kupieckie i paczki konsumenckie

3,29% Monety zespołu i doradcy

3,29% Gry Fluz Network Rewards Monety Rysowanie w prawo

6,30% Fluz Coin Ltd

Zespół wykonawczy

STEFAN KRAUTWALD Dyrektor handlowy

DAVID ROSENBLATT Dyrektor ds. Rozwoju korporacyjnego

ANTONS SAPRIKO IT Director | Dyrektor generalny Scandiweb

GLEBS VREVSKY Dyrektor ds. Marketingu

ULDIS BAUMERTS Koordynator produktu

DAVID M. LEIBOWITZ Japan Manager

DAVIS KRIKAUSKIS Kierownik ds. Dostaw

AIGARS PAVLOVICS Kierownik ds. Operacji

DORADCY TECHNICZNI

Raghavendra Srinivasan

Florian Burkart

Ruchika Kumar

FUNDACJA EUNOMIA

Andreas Antrup Członek Rady

Członek Rady Vikram Nagrani

José Abbo Członek Rady

Karl Karlsson Członek Rady

AKTYWNI RADY DORADCY

Maurice Harary

Lars Rydström

Keith Teare

Karl Karlsson

Anil Benard-Dende

José Ruiz

Dr Sebastian Fourné

David Adelman

Isaac Levy

Alberto Tarazi

WIĘCEJ INFORMACJI, NALEŻY PRZESTRZEGAĆ PONIŻEJ:

STRONA INTERNETOWA: https://fluzcoin.io/?utm_source=bitcointalk&utm_medium=bounty

FACEBOOK: https://www.facebook.com/fluzcoin/

TWITTER: https://twitter.com/fluzcoin

ŚREDNI: https://medium.com/@fluzcoin

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCdK-HoZdmvmC-9bS5TeJT0g

TELEGRAM: https://t.me/joinchat/FaUXnVJkE62Onj6NcXuiPw

authored by :oluseyi12
Bitcontalk profile link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1361016
my ETH.wallet address: 0x092873fE45E4104538CB7c54a35E547727C377d8

0

Publication author

offline 1 year

oluseyi12

0
Comments: 0Publics: 190Registration: 27-03-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation