FTEC – Traderlar için Araçları Birleştiren Kripto Para Platformu


Blockchain, birden çok sektörü birden çok sektörde kesintiye uğratmıştır. Blockchain’in devrim niteliğindeki dijital defter sistemi , ağ boyunca şeffaf ve güvenli işlemleri kolaylaştırır . Devrimci ekosistem, “kripto para” yaratılmasına ve ticaretine yol açmıştır. Bunlar programlanabilir simgelerdahili devrimci güvenli ve şeffaf güvenlik özellikleri sayesinde bir değer deposu olarak kabul edilir. İnternet tarihinde hiçbir zaman, sahibi veya yaratıcısının onayını ve onayı olmadan kopyalanamayacak veya yasaya aykırı olarak aktarılamayacak bir şey yaratılmadı. Kripto para birimleri bu tür devrimsel ürünlerin ilk partisidir. Yatırımcıların ve diğer teknoloji meraklılarının teknolojiye ve onun ardındaki konsepte ne kadar güvendikleri hiç kuşkusuz ki, bugün kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri 500 milyar ABD dolarından fazladır . Kripto-para cinsinden alım satım işlemleri,% 50’den% 60’a kadar olan gün içi dalgalanmaların çok yaygın olduğu çok yüksek riskli bir ödül etkinliğidir.. Bu sektörde ticaret odaklı algoritmik analiz ve sistemi karmaşıklaştırmak için karmaşık matematiksel formüllerin uygulanmasını gerektirir. Geleneksel ticaret teknikleri burada işe yaramıyor. Saatin ihtiyacı, kripto-para piyasasının hareketini analiz etmek ve doğru bir şekilde tahmin etmek için gerekli tüm teknikleri kapsayan tek bir ticaret ekosistemidir. FTEC Projesi , dünyanın ilk bu tür kripto para birimleri için ticaret platformunu başlatmayı hedefliyor.

Şu an itibariyle birkaç kripto-para birimi ticaret platformu var, ancak bunların hiçbiri, kârlılığı ve aynı zamanda kullanıcının ticari deneyimini geliştirmek için platformda gelişmiş ticaret teknikleri uygulamamıştır. Borsalar ve işlem platformları ticaret ve fiyat analizi teknikleri sunsa bile, bunlar kripto-para piyasasının değişken koşullarını ele almak için uygun değildir. Kripto para piyasasının hareketini analiz etmek ve doğru bir şekilde tahmin etmek için sadece teknik analiz yeterli değildir. Kripto-para piyasası büyük ölçüde düzensiz olduğu için, piyasadaki yüksek hacimli hareketlerin çoğu, söylentiler ya da duyurular yoluyla sosyal medya kanalları tarafından körükleniyor. Örneğin, basit bir tweet, tüm kripto para piyasasının hareket yönünü saniyeler içinde tamamen değiştirebilir.FTEC ticaret ekosistemi, son teknoloji kripto-para birimi ticaret analizörlerinin yanı sıra otomatik sosyal medya monitörleriyle donatılmıştır . Ekosistem, yeni başlayanlar için de entegre bir öğrenme platformuna sahiptir. Bu, tüm kripto para birimi ticaret topluluğu için devrimci ve hoş bir harekettir .

FTEC ticaret ekosisteminin ilk geliştirme, bakım ve genel pazarlama ve sosyal yardım kampanyası, bir İlk Para Teklifi (ICO) ile finanse edilecektir . Yatırımcılar, İlk Para Teklifine (ICO) katılarak FTEC tokeni satın alabilirler. FTEC belirteci, ekosistemdeki tüm ticaret veya analizle ilgili faaliyetler için tek ödeme modu olarak kullanılacaktır. Token, Ethereum blockchain’e dayanır ve blockchain’de konuşlandırılan akıllı sözleşmeleri uygulayabilen standart bir ERC 20 tokenidir. FTEC projesi, kripto para ticaretinde çok yıllık deneyime sahip bir ekip tarafından yönetiliyor. Projeye danışmanlar kurulu, dünya standartlarında strateji ve ekibin vizyonunu yürütmeyi planlayan çok uluslu şirketlerin üst düzey yöneticileridir.FTEC ticaret platformu, bir bütün olarak tüm kripto para piyasası için bir devrim olacaktır ve hizmetlerini kullanmak için daha fazla kurumsal yatırımcı çekecektir .

Kripto para birimleri geleceğin vaatlerini elinde tutuyor – sınır ötesi ödemelerin ve hatta tüccar ödemelerinin bir esinti olduğu ve bankaların dayattığı büyük miktardaki evrak ve komisyon masraflarını da içermeyen bir gelecek. Finans sektörü on yıllardan beri değişim için can atıyor – bankaların ve diğer finansal kurumların tekelini ele almak için yüksek zaman . Kripto para birimleri buradan ileriye giden tek yol. Kripto paranın yaygın şekilde benimsenmesi için, borsaların ve işlem platformlarının mümkün olduğunca sorunsuz ve kolay bir şekilde işlemesi çok önemlidir. FTEC ekosistemi, bu alandaki gerçekten bir oyun üreticisidir ve kripto para birimlerinin benimsenmesini ve ticaretini gerçekleştirmeyi taahhüt eder.. Platform bir kez yayınlandığında, kripto para birimlerinin dünya genelinde nasıl işlem yapıldığını değiştirecek!

WEBSITE : https://ftec.io/en

WHITEPAPER : https://ftec.io/en/whitepaper

ANN Konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3161171.new#new

TWITTER : https://twitter.com/ftec_found

FACEBOOK : https://www.facebook.com/FTEC.Foundation/

TELEGRAM : https://t.me/FTECofficial

YOUTUBE : https://www.youtube.com/channel/UCxAjFLMR2_X-IZqkhZrt8rA

MEDIUM : https://medium.com/@ftecfound


Yayınlayan – criptocash
BTT Profil – https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation