Game_Loot_Network – İCO Hot Hot

Çevrimiçi oyunları oynamayı kim sevmez? Özellikle oyun oynamak ve aynı zamanda kazanmak. Bu çok harika bir fikir. Newzoo’nun Küresel Oyunlar Piyasası Raporuna göre, dünya genelinde 2.2 milyar oyuncu 2017 yılında oyun gelirlerinde 108,9 milyar dolar oldu. Bu rakam bir önceki yıla göre 7,8 milyar dolar veya% 7,8 artış anlamına geliyor. Dijital oyun gelirleri 94.4 milyar dolar veya küresel pazarın% 87’sini oluşturacak. Mobil, en kazançlı segmenttir ve akıllı telefon ve tablet oyunlarının pazar payı% 42 artarak 46,1 milyar dolara ulaşmasıyla% 65 oranında artmıştır. 2020’de, mobil oyun, toplam oyun pazarının yarısından fazlasını temsil edecektir. PC ve konsol oyun piyasaları, 2017 yılında sırasıyla 29.4 milyar dolar ve 33.5 milyar dolar üretecek.

Global Gaming Market 2016-2020 için Projeksiyon

Bu rakamlardan bakarsak, bu pazarın kesinlikle büyük olduğunu ve bir insan olarak bizim için teknoloji ve eğlence talebinin gelişmesi nedeniyle yıldan yıla artmakta olduğunu görüyoruz.

Günümüzde App Store ve Google Play gibi oyun merkezlerinde oyun pazarları tamamen merkezi hale getirilmiştir. Bir geliştirici oyunu bu platformlara yüklediğinde, oyunlarını tanıtmak isterlerse, her ürün için maliyet çok yüksek olacaktır. Bazı geliştiriciler ve şirketler, kullanıcıların kısa bir süre için oyun oynamalarına izin vererek beta oyun versiyonlarını test etmek ister ancak bu denemeler ödüllendirilemez. Bu nedenle, oyuncuların iyi geribildirim vermesi için teşvikler mevcut değildir, bu da oyunların optimizasyonunu ve oluşturulmasını en üst düzeye çıkaramaz. Bu sorunlar, oyuncuları gerçek değerle ödüllendiren ve ‘herhangi bir bütçe’ oyun tasarımını kolaylaştıran blok zinciri tabanlı sanal platform olan Game Loot adlı oyunu değiştirebilecek yeni bir çözümün yaratılmasını teşvik etti.

Oyun Lootu Tanıtımı

Game Loot, crowdfunding portalının entegrasyonuyla çevrimiçi oyunlar bulup oynadığımız şekli değiştirir. Önemi, tasarımcıların oyun fikirlerini platform ekranında bir katalogda sunabilmeleri gerçeğinde yatmaktadır. Teklif sayfalarında oyunlardan gösteri, ekran görüntüsü veya kare gösterilebilir. Bu sayede kullanıcılar, onları ilginç kılan gelecek vaat eden oyun projelerine sponsor olmak için Loot belirteçleri sunmaktadır. Oyun Loot’unun kriptokolleri karşılığında (sembol: LOOT), taraftarlar gelecek başlıktan bir gelir yüzdesi alırlar. Böylece, merkezi olmayan ekip demokratik talep üzerine oyunlar üretir.

Bu mekanizma sayesinde Game Loot bağımsız geliştiricilerin / oyun sanatçılarının maliyeti düşürmelerine ve oyuncuların oyunlardan gelir elde etmelerine yardımcı olabilir. Daha spesifik olmak gerekirse, kullanıcılar platformda oyun oynayabilir, turnuvalar düzenleyebilir ve jeton kazanabilirler.

Oyun Loot’un faaliyetleri ve özellikleri:

Oyun Yağma Platformu aşağıdaki özellikleri ve etkinlikleri devreye sokacaktır:

  • Oluştur: Oyun geliştiricileri için fonlar ve kaynaklar
  • Oynat: Kullanıcı küratörlüğünü ve dağıtılmış oyunları yayınladı
  • Kazan: Tasarımcı ve oyuncular için sürekli gelir
  • Merkezi Olmayan Yayınlama: Platform, oyun yayınlarını entegre bir kitle fonlaması portalı ile dönüştürür. Indie tasarımcıları oyun fikirlerini bu ekranda bir kataloğa gönderirler. Teklif sayfalarında ekran görüntüleri, demolar veya oynanış görüntüleri olabilir. Kullanıcılar umut verici projeleri desteklemek için Loot tokenleri sunmaktadır. Kriptokoklarının karşılığında, destekçiler yaklaşan unvanın gelir getirici yüzdesini alırlar. Merkezi olmayan bir kolektif, böylece demokratik talep yoluyla oyunlar üretir.
  • Yinelenen Gelir Oluşturun: Crowdfunded kreasyonlar bittiğinde, geliştiriciler ve destekçiler için gelir elde ederler. Bağımsız sanatçılar masrafları azaltır ve oyuncular şekline yardımcı oldukları oyunlardan gelir elde ederler. Sektörün bir sonraki küresel isabetinin bir yüzdesine sahip olduğunuzu düşünün.
  • Akıllı Sözleşme Ödülleri: Açık defter, kullanıcıların platformla etkileşimini izler. Tasarımdan oyuna, dijital zafere ulaşılamaz.
  • Oyun Turnuvaları: Profesyoneller için ayrılan kaş terleme yarışması herkes için erişilebilir hale gelir. Tourney şampiyonları, Loot ödüllü havuzları veya isteğe bağlı elektronik cihazları alırlar.

Kişisel görüşler

Benim için Game Loot’a yatırım yapmak iyi bir karar. Bunu neden söylediğim bazı önemli noktaları seçeceğim. platformudur.

  • Oyun Yağma, potansiyel bir konsept ve belirteçlerin yüksek likiditesine sahiptir.

Bu projenin fikri çok açık ve karlı. Game Loot Network, kullanıcılara oyun ve oyun kaynaklarından oluşan çevrimiçi bir platform sunuyor. Özünde blockchain teknolojisi ile, çevrimiçi oyun endüstrisini bozacaktır. Platform, kilitli oyunlarla ve blockchain teknolojisiyle etkinleştirilen özelliklerle bir uygulama mağazası gibi çalışır. Cryptocurrency, LOOT, platformun oyun oynamak, satın almaktan tasarıma kadar tüm oyun için devrim niteliğinde bir durak dükkanı olmasını sağlıyor.

Bu platform ile oyuncular blok zincirinde inşa edilen 7 milyon dolarlık bir eğlence platformunda istediklerini yapabilirler. Stratejik olarak desteklenen Game Loot, oyunlarının 100 milyondan fazla toplam indirme sayısına sahip olduğu geliştirme ortaklarını bir araya getirdi.

  • Güçlü takım

Proje, bütünsel bir çekirdek ve uzman uzmanlardan oluşan bir danışmanlık ekibi tarafından desteklenecektir. Oyunculuk ve kitaplık teknolojisinin ilgili alanlarında uzmanlar tarafından yönetilen ekip, belirlenen zaman çizelgeleri içinde söz konusu görevi üstlenmek ve tamamlamak için açık bir vizyona ve düşünceye sahiptir. Tam çalışma platformu sunmak için iyi hazırlanmış gibi görünüyorlar.

  • İyi yapılmış bir web sitesi ve beyaz kağıt ve açık yol haritası

Game Loot projesinin 24 sayfalık bültenini https://0ed5f89f718b.dev.daviann.com/assets/documents/gameloot-whitepaper.pdf adresinde bulabilirsiniz . Oyun Loot ekibi tarafından sunulan sorunlar ve çözümler hakkında bilgi içerir . Buna ek olarak, takıma adanan paragraflar, beta uygulaması, yol haritası ve jeton satışlarının detayları da var. Bu beyaz kağıt çok güzel tasarlanmış ve bilgi ayrıntılı olarak gösterilmiştir. İyi bir tanıtım belgesinin yanı sıra, web sitesi de çok detaylı, jeton satışı ve platform hakkında gerekli tüm grafik ve bilgileri içermektedir.

Jetonlu Satış

LOOT, projenin tek resmi belirtecidir. Serbest bırakılan jetonun toplam sayısı 600 milyon ve daha fazla jeton düzenlenmeyecek, kullanılmayan LOOT’lar yanacak. Satış hedefi CAP (STC) 50 milyon USD ve tüm aşamalar için Maksimum satış hedefi (MST) 75 milyon USD’dir.

Token Loot, platformda ödül için para birimi olarak hareket eder. Loot’un yardımıyla platform kullanıcıları, kafa eğimine sahip turnuvalara girme, oyunla sürekli gelir elde etme, oyun teşvikleri alma, çevrimiçi açık artırmalara teklif verme, ek gelir elde etme ve sonuçta sadece platform için oluşturulan oyunları indirme fırsatı bulacaklar. . Yağma gelişecek, uygulamalar için kapsamlı bir yardımcı programla beslenecek.

Kamu satışı 29 Mayıs 2018’de başlıyor ve 230 gün sürecek. Jetonun tahmini fiyatı şu şekildedir: 1 LOOT = 0,35 USD. Bonuslar bu aşamada değişecektir. Farklı aşamalardaki tüm bonuslar hakkında daha fazla detay, beyaz kağıda yakalanır.

Tüm satış aşamalarında ortaya çıkan fonlar bölünecektir: Operasyonel için% 55; Vergilendirme karşılığı için% 20; TİCARİLEŞTİRME için% 15 ve Kurucular, danışmanlar, hizmet sağlayıcılar, ödüller için% 10.

Sonuç

Özetlemek gerekirse, gözden geçirmemizin bir sonucu olarak, bu ICO’da güçlü bir potens görüyoruz. Proje konsepti çok faydalı ve potansiyeli çok kârlı. Sitenin tasarımı iyi görünüyor ve tüm bilgiler şeffaf ve birçok ayrıntıyla sağlanıyor. Güçlü ekiplerinden ve kapsamlı yol haritasından yola çıkarak, Gameloot kesinlikle kısa vadeli bir proje gibi görünmüyor, hem kısa hem de uzun vadeli perspektiften yatırım yapmaya değer.

En kısa zamanda projeyi tokenleri satın alarak destekleyeceksiniz, daha iyi bir fiyat ile bonuslar elde edersiniz. Şimdiye kadar, platform, gerekli tüm alanlarla umut verici görünüyor. Ancak, başarı konusunda% 100 garanti olmadığı için dikkatli bir şekilde yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca, bazı yeni yatırımcılar için güvenlik piyasası biraz riskli olabilir.

Lütfen: lütfen bu makaleyi beğenin ve paylaşarak destekleyin; Ayrıca, en dikkat çekici ICO’lar ile güncel kalmak için beni takip edebilirsiniz. Projeyi değerli veya ilginç bulursanız, bu sayfayı paylaşarak ve beğenerek ve şirket profillerini takip ederek destekleyin.

İlgilenen okuyucular aşağıdaki bağlantılara daha yakından bakabilir:

Website: GLN – Game Loot Network

Whitepaper: https://0ed5f89f718b.dev.daviann.com/assets/documents/gameloot-whitepaper.pdf

Telegram: https://t.me/gamelootnetwork_ico

Facebook: https://www.facebook.com/gamelootnetwork/

Twitter: https://twitter.com/gamelootnetwork

0

Publication author

offline 1 year

MRBEANx1x

0
Comments: 1Publics: 84Registration: 06-06-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation