Geeba

 

«Остання миля» в індустрії доставки – це кінцевий сегмент відправлення посилок, де посилки відправляються з розподільного концентратора або складу в місце знаходження кінцевого споживача. Це дорога і ресурсномістка частина доставки посилок. Тому Geeba – це децентралізована екосистема доставки, яка дозволяє підприємствам здійснювати поставки з автономними транспортними засобами та інтелектуальними хабами. Високі витрати, недолік ефективності і попит на поставки сьогодні дозволяють Geeba впроваджувати новий підхід до галузі, дозволяючи спільноті активну участь в еволюції за рахунок використання блочної ланцюга.

Використовуючи Geeba Ecosystem, роздрібні торговці і перевізники з’єднуються з мережею вантажовідправників, які обслуговуються автономними транспортними засобами, щоб запропонувати цілодобове обслуговування, експрес і послуги доставки в один день через один веб-інтерфейс доставки або інтеграцію API.

Індустрія автономних роботів / пристроїв доставки швидко розвивається, і в багатьох містах по всьому світу такі компанії, як Airlift, Marble, Starship, Dispatch і багато інших, роблять це реальним. В даний час основна операційна спрямованість полягає на тротуарах, що робить дроїди обмеженими експлуатаційними обмеженнями на тротуарах, зберігаючи їх обмеження на швидкість ходьби пішоходів. Такі компанії, як Starship, змогли вплинути на прийняття правил, що дозволяють “Особистим пристроїв доставки” працювати в декількох штатах США. В цілому ринок автономної доставки свідчить про глибокі зміни протягом останніх 4 років, а регулюють події ростуть в США і Європі, тільки питання про те, щоб дроїди поширювалися навколо міських вулиць, будучи частиною регулювання руху транспорту структура кожної країни.

 

ОПЕРАЦІЙНА МОДЕЛЬ

 

  1. Дроїди, безпілотники та хаби працюють всередині громади поблизу околиці.
  2. Інтеграція трохи нижче поверхні, рівень програмних застосувань дозволяє екосистем функціонувати автономно. Складається з платформи відвантажувачів, електронної комерції та SDK.
  3. Керований Geeba, “Nest Market” є ринком для прихильників та відправників для інвестування та розгортання операційних дроїд до поверхневого шару.
  4. Рівень управління Співтовариством є операційним компонентом, який керує діяльністю екосистеми – впроваджуючи платформу та оптимізовуючи бізнес-операції.
  5. Зовнішній захищений носій даних для Служб ідентифікації для зберігання дій користувачів та керування операціями між сторонами. Доступно з комбінацією публічного та приватного ключа.
  6. Компонент Smart Contract, що полегшує автоматичну та прозору транзакцію доставки між вантажовідправниками, роздрібними торговцями та спільнотою
  7. Нарешті, основна технологія, яка дозволяє це все, Geeba Blockchain. Транзакції доставки та здійснення криптовалютних платежів екосистеми.

 

ДЛЯ РОЗДРІБНИХ ТОРГІВЦІВ


Більш висока ємність для задоволення попиту на доставку
Інтегровані сервіси з розширеним досвідом роботи з клієнтами
Інноваційна ланцюжок поставок


   
ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ


міська доставка
гнучке обслуговування
Покращений інтерфейс користувача


   
ДЛЯ СУДІВ


Економіка і технології для полегшення масштабованості флоту
Доступ до попиту, сумісний з можливостями автономних транспортних засобів
Альянси для підтримки регуляторів для отримання ліцензій на експлуатацію

Підхід розробки Geeba передбачає два кроки для створення ланцюжка блоків для зберігання даних. На першому етапі мережа Ethereum буде використовуватися для зберігання даних Geeba про блокової ланцюжку. Але оскільки у Ethereum є свої обмеження в пропускної здатності транзакції (в даний час вона обмежена десятками транзакцій в секунду), Geeba працює паралельно зі створенням незалежної мережі блокчейн, що забезпечує до тисячі транзакцій в секунду. Geeba також можна керувати за сховищем даних для тих, хто заважає ефективності блокової ланцюга. Він використовує розподілене сховище, яке не має пошкоджень через помилки центрального сервера.

 

ЧОМУ BLOCKCHAIN?

 

Релевантність блокчейна для автономної доставки полягає у залученні громади до складу рішення, що є частиною “блок-схеми для постачання економіки”. Зокрема, використання власного почуття власності громади має величезний потенціал з такими програмами, як криптвалютація – це впливає на того, що користувач стає прихильником цього бачення, і залучає розробників, інвесторів та продавців активну роль.

  • Використання блокчейнів забезпечує економію коштів завдяки покращенню живлення, більш автоматизованим і без помилок процесів
  • Розв’язує цінність у логістиці та транспортуванні через фрагментарний та конкурентний характер галузі
  • Фізичний потік товарів буде синхронізуватися з інформаційними та фінансовими потоками, що покращують ефективність, попит клієнтів та користь громади

 

Токен

 

Geeba Ecosystem, зареєстрована як компанія BV ( «Geeba»), є офіційною організацією, яка створює маркери Geeba, платформу і технологію. Geeba зосереджена на випуску крипто технологій з відкритим кодом, які керують екосистемою Geeba. Щоб уникнути сумнівів, токени Geeba не пропонують власникам токенов ніякої власності або іншого інтересу до Geeba. Власники токенов не мають права на будь-яку гарантовану форму дивідендів, розподіл доходів і права голосу. Щоб стати учасником екосистеми, користувач створює обліковий запис в мобільному і веб-додатку Geeba. Під час реєстрації система створить профіль користувача і гаманець. Гаманець збереже всі дані в децентралізованої бази даних, яка взаємодіє з іншими сторонами, використовуючи інтелектуальні контракти. Geeba буде активно планувати мати свій токен, зазначений в обміні крипто токенов, даючи їм можливість відкрито купувати їх.

Символ: GBA
Обмінний курс: 1 токен Geeba = 0,1 USD
Загальна кількість токенов (макс.) 400 000 000
Мінімальна покупка 1000 Geeba Tokens
Soft Cap: 3,200,000 USD
Hard Cap: 28 000 000 доларів США
Способи оплати: ETH, BCH, BTC, Wire Transfer
Попередній продаж 09/01/2018

 

Індустрія автономних роботів / прістроїв доставки Швидко розвівається, и в багатьох містах по всьому світу Такі компании, як Airlift, Marble, Starship, Dispatch та много других, роблять це реально. У Сейчас годину основного операційна спрямованість Полягає на тротуарах, что Робить дроїді обмеження експлуатаційними обмеження на тротуарах, зберігаючі їхні обмеження на ШВИДКІСТЬ ходьби пішоходів. Такі компании, як Starship, змоглі вплінуті на Прийняття правил, что дозволяють “Особиста прилаштувати доставки” працювати в кількох штатах США. В цілому ринок Автономної доставки свідчіть про глібокі Зміни в течение останніх 4 років, а регулюючі події ростуть у США та Європі, лишь питання про ті, щоб дроїді пошірюваліся вокруг міськіх вулиць, будучи Частинами регулювання руху транспорту структура кожної країни.

 

Команда

 

Website: https://geeba.io/

Whitepaper: http://bit.ly/geb-whitepaper

Telegram: http://t.me/geeba

Facebook: https://www.facebook.com/geebahq

Twitter: https://twitter.com/geebahq

Instagram: https://www.instagram.com/geebahq/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCaKXRuoeEqRrrKfGP7vJ-nA

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/geeba/

 

By Arsenyo

0

Publication author

100
Comments: 0Publics: 198Registration: 10-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation