Genbby: грай, щоб заробляти

Напротязі кількох десятиліть відеоігри відігравали важливу роль у нашому житті; тепер ще більше, коли вони відомі як цілком новий тип дисципліни. Люди у всьому світі беруть участь у онлайн-іграх, які часто називають eSports. Не можна заперечувати, що зараз ми спостерігаємо зростання епохи eSports.
Наскільки перспективним, як це здається, слава eSports також виникає з деякими проблемами, особливо в їх сфері. Загальноприйнятою є те, що онлайнові ігри, крім веселих і розважальних, іноді є несправедливими, наповненими неспортивними гравцями або переслідуваннями щодо раси, статі чи вікових відмінностей. Найголовніше, є негативна концепція цього захоплення, часто пов’язана з молодими людьми, які витрачають свій час у відеоігри.

У онлайн-іграх існує безліч проблем, але їх можна зкомпанувати у ці дві:

 1. Оцінка рейтингу гравців вимагає великої кількості відтворених матчів: фактична система вимагає великої кількості ігор, щоб дізнатись справжню оцінку кожного гравця, демотикувати та змусити багатьох з них припинити грати.
 2. Історія продуктивності гравця не враховується: це створює невизначеність щодо оновлення рейтингу кожного гравця, коли неефективний сценарій представлений для рейтингової системи, наприклад, низькорівневий гравець, який офіційно не конкурує протягом кількох місяців, але постійно тренується, буде грати набагато краще, ніж показує його  рейтинг.

Три роки тому ми передбачали відмінний спосіб вирішити ці проблеми в галузі; не змушуючи реальну схему споживання змінювати, а розвиваючи її, створюючи систему участі для кожного гравця та свій власний унікальний профіль. Genbby народився як початківець, який прагне привести конкурентну систему до всіх гравців, які хочуть наповнити свої ігрові навички та створити свій власний стиль перемоги, а краща частина полягає в тому, що ви можете отримувати прибуток на своєму шляху. Ми передбачали екосистему, готові створити різноманітні автоматичні турніри, на яких ви можете зробити ставку на власний майстерність.

Genbby – децентралізована руйнівна екосистема, орієнтована на конкуренцію, навчання, тренування та спілкування для швидкої еволюції гравця. Вона відрізняється від інших моделей, бо є автономною і управляється двигунами штучного інтелекту, які складаються з мультиагентів з певними ролями. Вони служать тренером і особистим помічником для кожного типу платформи.
Іншим інноваційним доповненням є платіжна система з технологією блокчейнів та власна криптовалюта. А також можливість робити ставку на свої навички та заробляти гроші за кожен матч, який ви виграєте. Ця модель активізує захоплення геймера, щоб бути вигідним на будь-якому етапі своєї траєкторії, розкриваючи величезний економічний потенціал у галузі.

ОСОБЛИВОСТІ

 • ТЕХНОЛОГІЧНІ ПЕРЕВАГИ:
  Адаптація та розвиток дуже швидко дозволяють динамізувати ринок і промисловість, а також ефективні рішення будь-якої проблеми.
 • ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ АДАПТИВНІ ПРОГРАМИ ІНТЕГРОВАНІ В ОДНУ ЕКОСИСТЕМУ:
  Єдине місце, де користувач може отримати все, що він потребує. Не треба користуватися сторонніми послугами.
 • ПРОСТИЙ У ВИКОРИСТАННІ:
  Наша навігація швидка, інтуїтивно зрозуміла та проста у використанні.
 • КРАЩА ЕКОНОМІКА:
  Інтеграція нової бізнес-моделі, де ваше ігрове хобі може бути корисним.
 • ДЖЕРЕЛО РОСТУ:
  Вірусний ріст для максимального розширення з творчими концепціями та низькими витратами операційних витрат.

Продаж токенів

Genby має 2 ico-фази:
Фаза 1
Дата початку: 19 травня 2018 року (13:00:00 UTC)
Дата завершення: 16 червня 2018 р. (13:00:00 UTC)
Токен поставки в продажах: 50,000,000 GG
Значення GG Token: 1 долар США
Мінімальна ціль розпочати: $ 5 млн. Дол. США
Прийнятна валюта: BTC, BCH, ETH, LTC, XRP
Фаза 2:
Дата початку: невідома
Дата завершення: Невідомо
Загальний обсяг генофондових токенів: 1 млрд
Загальна кількість токенів у продажах: 200 000 000 (20%)
Мінімальна ціль для початку: $ 250M USD.
Прийнятна валюта: BTC, BCH, ETH, LTC, XRP

 

Ми запропонували нову децентралізовану екосистему Esports, яку експлуатують двигуни штучного інтелекту. Наша мета – бути прибутковою для більшості гравців без залежності від третіх сторін. Genbby звертає увагу на відсутність
адаптивного аналізу геймплея геймера в поточній моделі змагань, що генерує незбалансовані матчі; і, отже, тривалу стагнацію. Запропонована модель приваблює громаду геймерів, тому що це приносить свій прибуток на будь-якому рівні (як для професіоналів, так і для любителів), активізуючи прихований і величезний потенційний ринок в індустрії ставок.

 

Website : http://ico.genbby.com/
Whitepaper : https://ico.genbby.com/files/whitepaper.pdf
Twitter: https://twitter.com/GenbbyOfficial
Facebook : https://www.facebook.com/Genbby/
Telegram : https://t.me/GenbbyICO
Reddit : https://www.reddit.com/user/Genbby/

Join the Genbby Bounty Campaign on Bountyhive! bountyhive.io/join/Genbby

Bountyhive Username: BigTasty

0

Publication author

offline 2 months

BigTasty

110
Comments: 0Publics: 123Registration: 11-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation