Gese: İçtiğiniz şeyi izlemenize yardımcı olacak Blockchain

1.png

Gese, elde edilen eşyaların doğasını, sahnede ilerleyen mahalle işletmelerini ve beklenen entrikaya ulaşmalarını sağlamak için sahneyi kullanan markaları doğurması gereken tipik alıcıların büyüleyici bir buluşmasıdır. Gese, markalara güçlü ölçülebilir veriler veren ve alıcılara kendilerini sahte alkolden koruyan ve sahnedeki geri dönüşleri elde etmeyi sağlayan sosyal bir uygulama sunan bir ilerletici cihazdır. Gese, NFC-isimleri ve blockchain geliştirme kullanılarak tamamlandı ve bunu, sahtekarlardan filtreleyerek, üreticiden müşteriye kadar her tutucuyu takip etmek için güçlendirdi.
Gese aşaması, alıcıları yemek ve barlarda raflarda kaliteli eşyalar bulmaya teşvik ediyor. Müşteriler, Gese’nin yardımıyla, güzel bir alkolik marka markası seçecek ve masrafları göz önünde bulunduracak, satın alanın satın aldığı şeyden emin olmadığı bir durum, taklit edilen keskin malzemeden de yararlanabilecektir. mevcut. Gese aşaması, müşterileri herhangi bir şey hakkında bilgi vermeyi, çevrimiçi günlüklerinde yayınları dolaştırmayı ve diğer bölümün bitişini yorumlamalarını sağlayacak. Sponsorlar, benzer şekilde, işlerini ilerletmek için geniş bir araç yelpazesine sahip olabilirler. Gese’nin her müşterisi, sahnenin yapısında alkolle ilgili kendi özel blogunu başlatabilir. Yapıdaki bireyler, en büyüleyici ve uzlaşmacı buldukları yayınlara oy verme fırsatına sahiptir. Her oylama için, blogun yapımcısı dijital para biriminde bir ödül alır. Gese, dernekleri, özellikle alkolle ilgili, özellikle yayınlamanın rutin olarak yasalarla sınırlandırıldığı, temellerini oluşturan şeylerin ilerlemesi için yeni kanallar elde etmek için dernekleri güçlendirecektir.
Doğrudan, gerçek ve uygun bir alkol almanın nihai hedefi ile herhangi bir fotoğraf çekmeniz gerekmez. İşaretin kendisi telefonun kısa bir kopmasını engeller, uygulamayı başlatır ve tüm önemli bilgileri verir.
Gese’nin olasılığı, geniş alıcının gerçek anlamda gözden geçirilmesinin ve çok yakında bulunan üreticilerin yakın, bütün anlaşma yazışmasının gecikmeli bir sonucudur. Çoklu milyonlarca aksilik sorunuyla ilgilenmek ve alıcıların kalitesiyle ilgili riski temizlemek için planlandı.
Sahte ÜRÜNLER
Önemli miktarda alkol üretenler için temel engellerden biri, dolandırıcılık şeylerinin açık olması. Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi (EUIPO) tarafından belirtildiği üzere, yalnızca AB ülkelerinde, sahte alkol yıllık 1,2 milyar € zarar vermektedir. EUIPO, sorunun alkol markalarını nasıl etkilediğini ve perakende oyun planlarının daha fazla ilgili girişimlerinin neler olduğunu, vites geliştirip topladığını gösterdi. AB ülkelerindeki sahte alkol şeylerinin üretimi şimdiye kadar 23.400 mesleğin ortadan kaybolduğunu anladı. Üreticilerin zorlukları özellikle 1980’lerin-1990’ların radikal nakit ile ilgili değişikliklerinin yasadışı şeylerin yayılmasını sağladıkları piyasalar oluşturmada oldukça geniştir. ABIPO’ya göre, Doğu Avrupa ülkelerinde, örneğin Romanya ve Bulgaristan’da, sahte alkol oranı% 10’dur. Rusya Sağlık Bakanlığı tarafından gösterildiği gibi, Rusya’da satılan alkolün% 30’una kadar sahte. Sadece geleneksel alkolün kitlesel ölçütlerinin yapımcıları değil, aynı zamanda dünya standartlarındaki kontroller de sahte malların kötü niyetli etkilerini yaşamaktadır.
ÇALIŞMA PRENSİBİ VE PARA PROGRAMI
Capture.PNG
Her aktivitenin ayarlanması
yapımcılar
NFC, herhangi bir maliyet sınıfında kalite damgası olarak adlandırır. Satın alma işaretleri ile, yapımcısı sahteciliğini koruyor ve ilerlemesini izleme fırsatını buluyor.
tanıtımcılar
Maske tekil verilerinde net olan bilgi parçalarının geniş bir şekilde yayınlanması nedeniyle yüksek coğrafi hassasiyetle ilerleyen ilgi çekici bir oyun planı. Oyun planının ve iş yazılarının önceliklendirilmesi nedeniyle reytingin güncellenmesi olasılığı.
Müşteriler
Satın alımlar için nakit paraya rağmen, her müşteri sistem etkinliği için kendisine ödenen ücretine göre bir ödül alır
gelişme
Graphen aşamasındaki parça sisteminin incelenmesinin ışığında, Graphene ekonomisinin en iyi niteliklerini, blockchain havası ile organize edilebilme ve alışılmışın sıradaki eylemlerinin gerçekleştirilmesini engelleyen bir kenar kare oyun planı geliştirdik. Graphene engelleyiciden aldığımız şey, eşdeğer sayıda ticareti (cihazın sınırlı sınırlı özellikleri) koordine etmemizi sağlayan güçlü bir iç dernek tasarımı yapmıştır ve Ethereum’un ışığında değer, anlaşmalı sözleşmeler için çalışma aşaması ile kolaylaştırır. Solidity dilini kullanarak ekonominin modeli. Bu şeyin anne oyun planlarından açıkça daha iyi bir sahne yapacağından eminiz.
Esnek UYGULAMA
Gerçeği söylemek gerekirse, çeşitli açılardan kompakt uygulama, bazı ek özellikler de dahil olmak üzere, web arayüzü beceriksizliğini tekrarlar:
• Coğrafi Konum;
• NFC ismi okuma.
Arka uç uygulamaları ile çalışma ölçütleri arka uçlara benziyor.
Gese evresinin son düzenlemesi şekilde gösterilmiştir
Karlılık hesaplanması
GESE PROJESİ TOKENS
Gese sahnesinde, sistem içinde ve geçmişte bölümler için üç çeşit simge kullanılır:
• Gerekli simge [GSE];
• İkinci jeton [GSEE].
• Kullanıcıların belirteçleri
Anahtar jeton sınırları [GSE]:
• Jetonun içinde satın alınması [GSEE];
• Zenginlik programları için ödemeler;
• Dış ticaretlerde işlem yapmak;
• Mesajların tanıtımı;
• NFC isimleri için ödemeler;
• Yapıdaki gelişim için ödüller, kullanılmış bölümlerin hareketi.
İç belirteci [GSEE] sadece Gese ticareti içinde satılmaktadır. [GSEE] maliyeti, dolar ücretine göre ayarlanmaktadır ve belirteç [GSE] ‘nin saygınlık farklılıklarına bağlı değildir. Simgenin sınırı, gönderiler ve yorumlar ve benzerleri oluşturma ve benzeri yeteneklerdir. Bu tür bir jeton, müşterinin cüzdanına, belirli bir en uzak noktaya kadar güvenli bir şekilde eklenir. Müşteri Jetonları: Yapı, müşterileri, sistem içinde bir kalabalığa göre kendi özel belirteçlerini yapmaya teşvik eder.
Satılanlara göre jeton sirkülasyonu:
• Finansal uzmanlara satın alınabilir – Bunların% 65’i (ICO + presale) Presale – 5%
• bolluk -% 5
• danışmanlar -% 10 – yarım yıl engelleme
• grup -% 10 – yarı yıl boyunca engelleme
• kaydedildi -% 10
Ön satış:
• En az girişim toplamı: 0,1 ETH
• hardcap: 3818 ETH
• maliyet: her bir ETH için 7857 jeton
• açıklık: 15 gün
ICO 15.05.2018’e Başlayın:
• En az spekülasyon toplamı: 0,1 ETH
• taban maliyeti: her ETH için 5500 jeton
• hardcap: 49 090 ETH
30 günlük dönem başlıyor: 1.07.2018 ödül çerçevesi:
• 5 günlük ödül +% 33 (1.333333333 ayarı)
• 5 günlük ödül +% 18 (taksit 1.176470588)
• 5 gün ödül +% 11 (1.111111111 ayarlayarak)
• 5 gün ödül +% 5 (1.052631579 ayarlanması)
• Bir ödül olmadan 5 Bir yönlendirme programı var – tavsiye arayüzü satın almak için% 5
Daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıya erişebilirsiniz:
Teknik İnceleme: https://drive.google.com/file/d/1o44GJwjO-30EJ8VSVUnwKOGaBTe8W0Vm/view
Web: http://gese.io/
ANN Sırt: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3252688.0
Bounty Tready: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3287581.0
Facebook: https://www.facebook.com/gese.io/
Twitter: https://twitter.com/gese_io
Telgraf: https://t.me/joinchat/DG3kklKyBH9oHZDful-wfw
Orta: https://medium.com/@geseofficial
GidHub: https://github.com/cromlehg/GeseToken
Yazar: standout321
Bitcointalk profili: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1756728
Ethereum cüzdan adresim: 0x495A548499e336311Dec1219b9Fa34df00769c13
0

Publication author

offline 2 weeks

Standout321

3
Comments: 0Publics: 581Registration: 20-04-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation