Giftcoin

“Giftcoin”. Çoğu insanın sadece kendisiyle meşgul olduğu günümüzde bu projeyi anlatmaktan büyük bir mutluluk duyduğumu belirterek projeyi tanıtmaya başlıyorum. Herkesin bildiği gibi güvenilir bir bağış kurumu bulmak son derece zor, kurumu geçtim bağış yapacağı kişiye bile güvenemiyor insan.. Bağış yapanlar da haklı olarak yaptıkları bağışın kime gittiğini ve nerede kullanılacağını bilmek istiyorlar. İşte tam olarak bu soru işaretini ortadan kaldıracak bir proje aslında Giftcoin. Giftcoin, kripto paraların bağışlanması, hediye edilmesi üzerine tasarlanmış bir proje. Kripto paralarla bağış yapmak elbette ki kişinin tercihine bağlı olarak mümkün olabilir ancak bu amacı ana hedef olarak koyan bir projeye daha önce rastlamamıştım.

23376106_1181878335246498_6478636049545371729_n.png

Giftcoin, akıllı sözleşmeler kullanarak yaptığımız bağışları doğrudan izleme imkanını sunuyor ve bağış yapanların daha fazla güven duymasını sağlıyor. Bunu üç kolay adımda yapmayı hedefliyor. İlk adım olarak, her satın alma işleminde servis ödemeyi tamamlayarak Giftcoin’e dönüştürüyor. İkinci adımda, dönüştürülen Giftcoinler biriktikçe, Giftcoin platformundan bağış yapma imkanı sunuyor. Burada bence en güzel kısım kime bağış yapabileceğini seçebilme ve bunu görebilme imkanının olması. Son adımda ise bağış yapma nedenlerinin açıklanması isteniyor ve daha sonra yapılan bağışın ne zaman ve nerede harcanacağını gösteren bağış takip etme sistemini kullanıcılara sunuyor.

Yapılan bağışlar otomatikleştirilebilir, aylık olarak düzenlenebilir ya da her bağışta farklı bir neden seçilebilir. Bu platformdan yararlanmak için illa ki bağış yapmaya elbette ki gerek yok. Dilerseniz Giftcoinlerinizi de biriktirebilirsiniz.

indir (1).jpg

ICO süreci 20 Mart’ta başlayacak ve Giftcoin ile yapılmak istenilen işlemler GIFT tokenleri ile yapılacak. Proje kapsamında 1.000.000.000 adet GIFT üretilecek ve bir kısmı satışa sunulacak. Yatırım yaparken dikkat eilmesi gereken bir nokta ise en düşük yatırım miktarının 0.25 ETH tutarında olması gereklidir. Ödemelerde Ethereum ve Bitcoinin ikisinin de kullanılabilecek olması da proje açısından olumlu bir çeşitlilik bana kalırsa. ICO sürecine kadar yatırım yapanlara sağlanan %50 indirimden yararlanma imkanını kaçırmak istemeyenler ve proje hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler verdiğim linklerden yararlanabilirler:

İnternet sitesi
Teknik rapor
Facebook
Twitter
Telegram
Bitcointalk
Bitcointalk -ödül-

0

Publication author

offline 3 days

anggita putri

0
Comments: 0Publics: 172Registration: 23-03-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation