Gigzi: inceleme

gigzi ICO-730x436.jpg
https://www.gigzi.com/

Gigzi kimdir

Gigzi, Akıllı Sözleşme tarafından yönetilen merkezi olmayan bir küresel para birimi oluşturmak için dağıtılmış teknolojiyi kullanan yenilikçi bir finansal sistemdir. Gizgi, servetlerini değerli metallerin göreceli sabitinde korurken, kullanıcıların güvenli bir şekilde kripto para birimi ticareti yapabilecekleri bir ekosistem kurar.
Kullanıcılar, üç temel Cüzdan, Değişim ve Hazine uygulamaları aracılığıyla Gigzi ekosistemine tanıtıldı. Gigzi cüzdanı, Gizzi Iris’i üretmek için Gigzi’nin IriTech ile yaptığı işbirliği ile şifreli para alışverişi ve güvenlik için benzersiz bir ürün sunuyor. Bu teknoloji, kullanıcıların anahtar olarak iris ile hesap açmalarına izin veriyor; Özel anahtarı güvenli tutmak ve hesap erişimi için gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sağlamak. Dünyanın önde gelen iris güvenlik teknolojisi sağlayıcısı IriTech ile ortaklık, ademi merkeziyetçi uygulamalar için değişen bir pazar teklifi sunuyor.

Gigzi Vizyon

Gigzi’nin vizyonu, kullanıcıların finansal ekosisteme entegre olmaları ve serveti korumak, yatırımları yönetmek ve mal ve hizmet satın almak için tüm uygulamaları kullanmaları dilekleriyle tanımlanmaktadır. Gizgi, kullanıcıların güvenli bir şekilde şifreli para alım satım işleminde bulunabilecekleri ve varlıklarının değerli metallerle korunduğu bir ekosistem kurar. Blockchain pazarında yeni ve yenilikçi bir sistemdir.

Gigzi Ekosistemi

Gigzi ekosistemi, Gigzi Black (GZB), Gigzi Metal gibi üç ana uygulama tarafından desteklenen Gigzi Platinum, Gold (GZG) ve Silver (GZS) gibi kripto varlıklardan oluşur; Güvenli Cüzdan İrlanda Tanıma Teknolojisi, Borsa ve Hazine.
• Gigzi Black (GZB) Bir ödül döngüsünün sonunda Gigzi Black’i tutan kullanıcılara kripto para birimi Gold Gigzi ile ödeme yapan Altın Ödül programında özeldir.
• Gigzi Metal değerli metalinin 1 gramına eşittir. Gigzi’nin değerli metal belirteçleri, kullanıcılara servetlerini blok zincirine yatırma konusunda kesin bir güvence sağlar, fakat aynı zamanda kullanıcıların kripto para birimi piyasasında oynaklığa maruz kalmayı kapsamasına ve sınırlandırmasına izin verir. Perth Mint, Gigzi Metal kripto varlıklarını destekleyen değerli metalleri sunmak için seçildi.
14146090e1b93a588307f8edeff99da5_3.png

Gigzi Cüzdanı

Gigzi Cüzdan uygulaması iris tanıma teknolojisi ile güvence altına alınmıştır. Gigzi’nin cüzdanı, iris tanıma teknolojisini kullanarak piyasadaki tüm geçerli cüzdanlardan farklı. IriTech, piyasadaki ileri iris tanıma teknolojisini geliştirmiştir. Gigzi, blok zinciri uygulamaları için özelleştirilmiş en son biyometrik güvenliği geliştirmek için IriTech ile işbirliği yapıyor. Gigzi cüzdanı blok zincirinde depolanan fonları yönetme işlevine sahiptir. Cüzdan, Bitcoin ve Ethereum gibi majör kripto para birimlerini içeren çoklu paraları destekler.
14146090e1b93a588307f8edeff99da5_12.png

Gigzi Borsası

Gigzi kripto varlıkları ile desteklenen herhangi bir kripto para birimi veya fiat para arasındaki işlemi ve takası kolaylaştırır. Bu birlikte çalışabilirlik, Gigzi ekosisteminin önemli bir özelliğidir. Crystal Gigzi Metal, Gigzi Treasury’daki altın veya gümüş çubuklar için kullanılabilir.

Gigzi Hazine

Gigzi Gigzi Metal Hazine, platin, altın veya gümüş için kullanılabilir. Gigzi Metal değerli metal, kullanıcı tarafından her zaman kullanılabilir. Gigzi Metal varlıklarını kullanma koşulu, kullanıcıların yatırımlarını güvenli ve verimli bir şekilde yönetmelerini sağlar. Hazine, metallerin rezervlerine sahip olan paradır. Değerli bir metalin rezervleri düştüğünde, Hazine ABD madeni paralarının rezerv elde etmesi için Gigzi Black’i (GZB) değiştirerek yeni kripto varlıkları Gigzi Metal’in oluşturulmasına izin verdi.

Token
GZB
Satılmaya hazır – 80,000,000 GZB

Ön satış
21 Eylül 2018 – 21 Kasım 2018
1 GZB = 0.0025 ETH

ICO
23 Kas 2018 – 31 Aralık 2018
1 GZB = 0.0025 ETH
ilk hedef: 7.000.000 USD
son hedef: 24.000.000 USD

İletişim

Web sitesi: https://www.gigzi.com/
Teknik Rapor: https://gigzi.com/whitepaper
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/gigzi/
Telegram: https://t.me/gigzi
Medium: https://medium.com/@gigzi
Github: https://github.com/Gigzi
ANN Konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5047392.0


Bitcointalk Username : Criptocash
My Bitcointalk PROFILE : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675
0x9879AE1fcDF06912B076D301a301cd5e8Da8b629

0

Publication author

offline 7 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation