GOeureka – inceleme

Çevrimiçi seyahat acentelerinin yükselişi, endüstrileri kesintiye uğratmak için yeni teknolojilerin kullanılmasının değerini göstermektedir. Bu ajanslar, tüketicilere düşük fiyatlar ve seçenekler sunabildikleri için oteller üzerinde çok büyük bir avantaja sahiptir. Bugünlerde gelirler hiç olmadığı kadar gelişiyor ve büyüyor, bu da otel endüstrisi üzerinde doğrudan bir etkiye sahip. Seyahat acentelerinin büyümesine karşı direnen ya da risk barındıran seyahat acentesi kurumları için her şey bir yanıltıcı değildir. Bu tatil köyleri geride kalıyor. Çalışmaları gerekecek. Onları alan aracılar kazanmaya başlayabilirler. Dünya çapındaki ağın gelişi, yeniliklerin sınırlarını zorladı ve cihazınızdaki tıklamayla tüm imkanlar mevcut, dünya artık tek bir köy. Daha ucuz ve zahmetsizce fiyatları sunan tesisler tarafından devralındı. Çevrimiçi Seyahat Acenteleri, rezervasyonları kontrol etmeye devam ediyor. İnternet rezervasyon sektöründeki pazar payına yönelik yarışta ısınma oldu ve OTA’lar, Geleneksel brokerler ve daha yakın tarihli paylaşım ekonomisi arasında şiddetli rekabet var.

Bir tatil siparişi turistler için fırsatları azaltır. Turistler, koşulları incelemek için odayı seçme şansını kaybeder. Sonunda, oda rehberi tur operatörleri, bir tesisin adı ve yerlerin sayısına dayanmaktadır. GOeureka platformu, tesis yöneticilerinin ve turistlerin etkileşimde bulunmasını sağlayan tatil rezervasyonlarına yeni bir yaklaşım getiriyor. GOeureka’nın bir sonucu olarak, tatil merkezi satış kanalları haline gelir ve rekreasyon için kabul edilebilir bir yer bir gezgin tarafından seçilebilir.

GOeureka’nın avantajları

Müşterinin gereksinimlerini karşılayan tesisler, bu projenin zekası tarafından hızla bulunur. GOeureka, bir seyahatçinin tatilini mümkün olduğunca konforlu bir şekilde kazanmaya çalışır. Proje dayanmaktadır. Bilgi ağ düğümlerinde saklandığı için, onu kesmek neredeyse imkansızdır. KYS kaydının bir sonucu olarak, dolandırıcılığa karşı korunan bir gezgin var – GOeureka sadece gerçek tatil köyleri tarafından kaydedilebilir. GOeureka, komisyonu yalnızca bir ticaret sırasında ücretlendirir. Daha sonra, bir sahtekardan gelen bir işlem, eğer bir sahne göstergelerinde gösterilirse yapılmaz. Platform, kullanıcıları araçları seçerken kısıtlamaz, ancak kripto para biriminin kullanımını uyarır. Bugüne kadar, otel miktarı 170.000’den fazla birimdir. Birey, iş üzerinde çalışmaya başlamak için seçim kriterlerini belirlemelidir. Mevcut oda listesi çevrimiçi,

Kullanılacak kullanıcı numarasının maliyetinin azalması durumunda, GOeureka’daki boşluğun otomatik olarak kendisine iade edileceği belirtilmelidir. GOeureka’nın sistemi üzerindeki anlaşmalar, işlemleri otomatikleştiren ve tüketicinin faaliyetlerini azaltan sözleşmelerin kullanımı üzerine kurulmuştur. Sistemin bir ikramiye sistemi vardır – bonuslar bir müşteri tarafından bir tatil köyünden alınabilir, bir tüketici tarafından ekosistemin gelişimine katkıda bulunacak bir fayda elde edilir. Ödüller, platform içindeki hizmetlere kısmen ya da tamamen harcanabilir. GOeureka platformu, bir liste yapısının birleştirilmesini sağlar. Bir kullanıcı ücretsiz ve erişime sahip bir sohbette soru yöneticisine soru sorabilir. Her kullanıcı, fiat’a erişim sağlayan GO banka kartına dönüştürme imkanı verme şansına sahip oluyor.

GOeureka Token (GO)

GOeureka, fayda tipi – GO tokenları olan şifreleme parasını yayınladı. GO Token, GO platformundaki alım satım işlemlerinin oda gecelerinin, otel hizmetlerinin ve dahili prosedürlerin ve yükümlülüklerin satın alınmasını kolaylaştırmak için yapılan dijital veya token paradır. GO tokenleri, ICO’ların yatırımcılara satışı sırasında verilmektedir ve gelecekte borsada işlem görebilmekte ya da GO platformuna yatırım yapılabilmektedir. Bonus, satın alım sırasında yatırımcılar tarafından alınacaktır.

Blockchain’in temel bir özelliği zorunluluktur. Devam etmek, saydamlığı ve muhasebeyi doğrulamak için blok dizesini kullanabilir. Ödeme mekanizması, seyahat acenteleri tarafından kullanılan oyun için Devam ile değiştirilebilir. Platform şu anda tarafsız olacak ve kullanıcılara herhangi bir komisyon faturalandırılmayacak. GO’da para ödemeye gerek yoktur. Arama sonuçları ve tüm ekranların, tüketici ve yapı incelemelerinin işleyişine göre belirlenmesi muhtemeldir. Devam, bu yapının mülkiyet yönetimi bilgisayar kodu ile bir ortaklık yoluyla entegre olacak. GO’nun çözebileceği sorunlardan biri, bağlı sadakat uygulamalarıdır. Her havayolu şirketi, uçak ve araba kiralama hizmeti, günümüzde kendi sadakat programlarına sahip olabilir. Bu, müşterilerin önemli olan ödülleri ödemek için yeterli puan toplamasını sorunlu hale getirir.

GOeureka projesi turistleri ve otelleri birleştirir. Tarafların her biri etkiler. Oteller kullanıcılara ve ek bir satış kanalına sahiptir – rezervasyon koşullarına sahip otellerden oluşan bir otel pozitiftir. GOeureka kurucuları, ICO’yu reklam şirketi (yüzde 65) için fon toplamak ve cari harcamaları karşılamak için yürütür. 2020’ye kadar, GOeureka’ya bir ödeme yöntemi de dahil olmak üzere performansında erişilebilir olacak.

Ek Bilgi ve Yatırımcı Kaynakları:

Web sitesi | Whitepaper | Telegram | Facebook | Twitter | Medium | ANN Konu


Yazar: Criptocash : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0

Publication author

offline 3 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation