GPM Carbon Daha Temiz Bir Dünya İçin Çalışıyor

Merhaba saygıdeğer okuyucularım sizlere blockchain dünyasından haberler sunmak, yenilikleri tanıtmak benim için her zaman heyecan verici olmuştur. Blockchain dünyasında her gün yüzlerce yeni proje ortaya çıkıyor bunları takip etmek normal bir kullanıcı için oldukça zor bir iş. Sizin için projeleri takip ederek aralarından gerçek hayata yönelik gerçek problemleri çözebilecek, ciddi potansiyele sahip projeleri sizlerle paylaşıyorum. Keyifli okumalar diliyorum. Bugün sizlerle GPM CARBON projesini irdeleyeceğiz.

Bu resim için metin sağlanmadı

Proje konsepti, yüksek karbon içeriğine sahip hammadde kullanma teknolojisi ile yenilikçi bir aktif karbon üretimi başlatmaktır. Aktif karbon üretimi için temelde yeni bir teknolojinin geliştirilmesi ve piyasaya sürülmesi, çevre üzerinde bu kadar önemli bir etki yapmasını önler ve aynı zamanda dünyanın önde gelen üreticileri tarafından belirlenen yüksek standartları karşılayan aktif karbon üretimine izin verir. Tüm GPM Karbon ekosistemi, blockchain teknolojisi kullanılarak yeniden inşa edilecektir. Bu, şirketteki tüm işlemlerin maksimum esnekliğini ve güvenliğini sağlayacaktır.

GPMCoin, enflasyona ve kripto para birimi volatilitesine tabi değildir. Projenin erken aşamalarında GPMCoin edinimi için olağanüstü beklentiler. Yatırımın tam şeffaflığı ve projenin tüm aşamalarının uygulanması. Her katılımcı satın alınan GPMCoin için bitmiş bir ürün (aktif karbon) alabilir. Proje bilgilerini tamamen açın. Ekip üyeleri, güvenilir kaynaklar aracılığıyla KYC prosedürüne tabi tutulur. Fiziksel ve kimyasal özellikleri nedeniyle, aktif karbon eşsiz ve ideal bir saflaştırma maddesidir. Şu anda, bu eşsiz adsorbanın kullanılmadığı ekonomik sektörlerden bahsetmek zor.

Bu resim için metin sağlanmadı

Aslında, bu geniş uygulamada demirden sonra ikinci malzemedir. Aktif karbon gözenekli yapıya sahip bir malzemedir, kütleye göre % 87-97 oranında karbondan oluşur. Aktif karbon, bir karbon kırılma maddesi aktifleştirilerek elde edilir. Aktivasyon, karbon kırılma malzemesinin özel şartlar altında ısıl işleme tabi tutulmasıdır; bu, birçok gözenek, çatlak ve çatlak oluşumuna yol açar ve buna, hedef ürünün birim kütlesi başına gözenek yüzeyinde önemli bir artış eşlik eder. Aktif karbonun spesifik yüzey alanı en önemli adsorpsiyon özelliğidir.

Karbon projesinin amacı, geliştirilen çevre dostu teknolojiye uygun olarak aktif karbon üretimini organize etmektir (yukarıdaki Açıklama ve teknik açıklamalara bakınız) ve dikey olarak uygulanmasıyla tüketicilere ilgili hizmetleri sağlamaktır. Tüm GPM Karbon ekosistemi blok zincir teknolojisi kullanılarak yeniden inşa edilecektir. Bu, şirketteki tüm işlemlerde maksimum esneklik ve güvenlik sağlayacaktır. GPM Carbon markası altında ürün hattının lansman aşamasında tüm ürünler işaretlenecek ve blockchain tesciline girilecektir.

Bu resim için metin sağlanmadı

Projenin başarılı bir şekilde uygulanması için, ürünün kullanımı için özel kullanım hakkına sahip patentli bir yenilikçi teknolojiye sahibiz. Her zaman istenen miktarda bulunur. Aktif karbon üretimi için gerekli hammaddelerin kalitesi dünyanın en iyilerinden biridir. Teknolojimizi kullanan bir ürünün üretimi, büyük küresel üreticilerin maliyetine kıyasla maliyetini önemli ölçüde azaltır. Hazırlanan teknolojik tesislerin mevcudiyeti. Yüksek kadrolu personel. Üretime başlamak için yüzde yüz hazırlık.

Bu resim için metin sağlanmadı

İnsan faaliyetlerinin bir sonucu olarak su kaynaklarının özelliklerinde (kimyasal, fiziksel ve biyolojik) değişikliklere neden olan faktör. Bu sorun küreseldir – bu sektördeki birçok insan tarafından konuşulur ve anlatılır ve çözülmesi gerekir ve topraklarda kimyasalların birikmesini etkileyen faktörler, ekonomik ve diğer faaliyetlerin bir sonucu olarak, toprak ve toprak kalitesini düşüren ve halk sağlığı ve çevre için potansiyel bir tehlike teşkil eden faktördür. Bu sorun, aşağıdaki gibi raporlarda ve makalelerde yaygın olarak ele alınmıştır.

Proje hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için aşağıdaki bağlantılardan faydalanabilirsiniz.

Web Sitesi: https://gpm-carbon.com/

Teknik Rapor: http://gpm-carbon.com/storage/ app / medya / Beyaz% 20 kağıtları / GPM_WP_05.07.19.pdf

Twitter: https://twitter.com/GPMCarbon

Facebook: https://www.facebook.com/GPMCarbon/

Telegram: https://t.me/gpmcarbon

——————————————

İletişim Bilgilerim

Yazar: Bthd

Eth: 0xbbfd48755ddb3ec2f8186c2f2ddace39f67e16e4

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1836948

Bu yazı bir inceleme yazısı olup yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapınız.

0

Publication author

offline 19 hours

bthd

0
Comments: 0Publics: 20Registration: 12-07-2019
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation