GRE Ekosistemi: Blockchain Teknolojisine Dayalı Küresel Risk Değişim Ekosistemi

Giriş

Risk, günlük yaşamın bir parçasıdır. Hayır, yaptığımız ya da yaşadığımız yerdeki her şey, risk içerir. Risk derecesi, farklı durumlarda değişkendir. Geleneksel sigorta ürünleri merkezileştirilmekte ve herkes için genel bir çözüm oluşturmaktadır. Bu, risk profili çeşitlendirilmiş bireyler için problem yaratır. Kişiselleştirilmiş sigorta ürünlerinin eksikliği, sigorta sektörü için büyük bir sorundur. Geleneksel sigorta endüstrisinde çok fazla finansal kaynak kaybı vardır.

Sektörde yüksek satış kanalı maliyeti ve düşük nakit verimliliği, düşük işletme verimliliği, kullanıcıların özel bilgilerinin kötüye kullanımı ve yanıltıcı politika satışları ve sigorta dolandırıcılığı gibi birçok başka sorun vardır. Benzer şekilde, türev piyasada, hesaplanmamış OTC İşlem hacmi ve opak risk ölçümü, karşı taraf riski ve kredi riski gibi birçok zorluk bulunmaktadır. Yukarıdaki zorluklara çözüm bulmak için blockchain teknolojisini benimsemeye ihtiyaç vardır.

Sunulan Çözüm

GLOBAL RISK EXCHANGE (GRE), bireyler ve kurumlar için ticari riskler için blockchain çözümü sunan bir şirkettir. Blockchain teknolojisine dayanan risklerin yönetimi için araçlar sağlıyorlar. Akıllı sözleşme bazlı riskten korunma ve işlem platformda gerçekleşir. İstenilen alıcılara risklerini satabilen kişi ve kurumlar için pazar oluşturulacaktır.

Platformda üç çeşit varlık vardır; sigortalı, sigortacı ve tasarımcı. Sigortalı kategori, primi ödeyen ve piyasadaki riskleri satan kişilerden oluşmaktadır. İkinci kategori risk almak ve prim kabul etmek isteyen sigortacıdır. Tasarımcılar veya sözleşme tasarımcıları, bireysel riskleri ölçen ve sözleşmeleri tasarlayan kişidir.

Risk döviz piyasası merkezsizleştirilecek ve kitlenin bilgeliği platformun geleceğinin yargıcı olacak. Blockchain teknolojisi, sigorta endüstrisinin tam demokratikleşmesini sağlar ve sözleşme tasarımının risk yönetimi, kalabalığın seçimidir.
Platformun, sipariş verimliliğini en üst düzeye çıkarma ve bilgi asimetrisini kaldırma, piyasa tabanlı risk değerlendirmesi ve fiyatlandırma gibi üçüncü tarafları ve aracıları ortadan kaldırma gibi birçok faydası vardır. GRE Vakfı, platformun teknik gelişimini denetleyen bağımsız bir kuruluştur. RİSK Token, platformda işlem ve yerleşim gibi çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır.

ICO BİLGİSİ VE EKİP

Token satış için% 40’lık ayrılan proje için 10 milyar RİSK token yaratıldı. Token satışı şu anda platformda devam ediyor. Platformun geliştirilmesi ve pazarlanması için fonlar kullanılacaktır. Projede çalışan ekip, blockchain teknolojisi ve web geliştirme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

Sonuç

Mali olarak verdiğimiz kararlar da birçok riskle dolu. Fakat bu denklemin bir parçası. Çünkü risksiz ödüller yoktur. Hayatımızdaki riskleri yönetmek için sigorta ürünlerini kullanıyoruz. Bunlar hayatımızın birçok zorlu durumunda bir hayat kurtarıcı olarak hareket eder. Bireysel yatırımcılar sigorta ürünlerine yönelirken, kurumsal yatırımcılar türev piyasalarını risklerini karşılamak için uygun buluyorlar.

İnsanlar için ticaret riskleri merkezi olmayan ve blockchain teknolojisinin uygulanmasıyla daha kolay kayıt altına alınacaktır. Uygulama, türev piyasaya olduğu kadar sigorta için de faydalı olacaktır.

Risk, finansal hayatın doğuştan gelen bir parçasıdır. Platformda mevcut olan araçların yardımıyla riskleri yönetebilecek insanlar gelecekte kazanacaklardır. Gelecek, blockchain teknolojisi ve ademi merkeziyettir. Platformun sunduğu hizmetler hakkında ne düşünüyorsunuz? Risklerimizi ticarete hazır mıyız?

Web sitesi – https://www.gref.io/

Teknik İnceleme – https://www.gref.io/gre.whitepaper.en.pdf

Telegram- https://t.me/grefoundation

ANN – https://bitcointalk.org/index.php?topic=3178591.0

Bounty – https://bitcointalk.org/index.php?topic=3865805.0


Yayınlayan – criptocash
BTT Profil – https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation