Güçlü Şifreleme Sistemi ile Verileriniz Artık Çok Daha Güvenli: DIW

Giriş

Küreselleşen dünyamızı baş döndüren teknolojik gelişmeler etkisi altına almış, her geçen gün finanstan sanata, alışveriş alışkanlıklarımızdan tatil arayışlarımıza kadar bizleri etkilemiştir. Özellikle finans alanında online alışverişler geleneksel ödeme yöntemlerini geride bırakmıştır. Üstelik son zamanlarda blok zinciri tabanlı dijital para birimlerinin dünyanın her yerinde ilgi çekmesi ve yatırımcıları cezbetmesi bütün finans piyasasını etkisi altına almıştır. Dijital para piyasasında dönen para birçok ülkenin gayri sayfi milli hasılasının kat kat fazlasıdır. Bu da aslında piyasada şifrelenmiş bilgilerin güvenli olup olmadığı gerçeğinin bir kez daha masaya yatırılmasına yol açmıştır. Örneğin Japon kripto para Borsası Coincheck Inc., geçen cuma sabahı Tokyo saatiyle 02:57’de hacklenmesiyle tarihin en büyük hırsızlıklarından biri yaşandı. Olayın üzerinden üç gün geçmesine karşın yaklaşık 500 milyon dolarlık hırsızlığın, sanal para piyasaları ve küresel çaptaki siyasi çevreler üzerindeki etkisi sürüyor. Dünya genelinde hükümetlerin, ilginin hızla arttığı dijital para piyasalarına yönelik regülasyon çalışmalarının arttığı bir dönemde meydana gelen hırsızlık, bu yöndeki çağrıları artırdı. Bu da aslında bu alanda güvenlik yatırımlarının ne kadar önemli olduğunu gözler önüne sermektedir. Bende bugün kayıtlı hesap sahiplerinin Blok Zincirini kullanarak şifreli verilere erişmelerini ve bunları güvende tutmalarını sağlayan, kişisel ve merkezi olmayan bir kimlik servisi olan yeni DIW yaklaşımından bahsedeceğim. Daha detaylı bilgi için lütfen internet sitesini https://diwtoken.com/ ziyaret edin.

Dijital Kimlik Cüzdanı (DIW) Nedir?

DIW bir dijital kimlik çantasıdır. Kısaca DIW insanlık faaliyetinin tüm yönlerini tamamen birleştiren bir sanal yaşamdır. DIW’ın teknik terminoloji ile açıklaması ise; kişisel kimlik ve blok zinciri teknolojisini kullanan kayıtlı kullanıcıların şifrelenmiş bilgilerinin veritabanına erişimini sağlayan bir merkezi olmayan hizmettir. Bir başka deyişle DIW, kayıtlı hesap sahiplerinin blok zinciri şebeke ağının gücüne ulaşana kadar şifrelenmiş verilerin güvenli bir şekilde saklanmasına ve erişmesine olanak tanıyan, özel olarak merkeziyetçi olmayan bir kimlik servisidir.

Peki, bu alandaki sorun nedir?

Bu günlerde çevrimiçi veri depolamanın asıl problemi verilerin güvenliğinin sağlanmasıdır. Son birkaç yılda hassas verilerin çalınması ve kesilmesi olayları katlanarak artmıştır. Bir diğer konu da son yıllarda kripto para birimlerinin popüler hale gelmesi ve piyasa sermayesinin büyük oranda artması, ancak bu para birimlerinin günlük hayatta pratik olarak kullanılamıyor olmasıdır. Çoğu para birimi sadece borsalarda işlem görmektedir ve onları kullanmak için pratik olarak uygulanan herhangi bir prosedür yoktur. Bir diğer problem ise, bireylerin ve büyük işletmelerin çevrimiçi dolandırıcılık kurbanı olduğu ve maalesef finansal kayıplarla karşılaştığıdır.

DIW bu sorunları nasıl çözer?

DIW, blokaj zinciri teknolojisi, merkezi olmayan şebekeler, ekosistemleri ve kendi para birimini kullanarak bu problemleri çözmek için kullanabilir.

Bunun için DIW’nin birçok özelliği vardır. Bunlar;

Güvenli Dijital Kaseyi
DIW, kimlik dokümantasyonu, elektronik sağlık kayıtları, çevrimiçi hesap şifreleri, banka hesabı ve kredi kartı gibi hassas bilgilerin güvenli bir şekilde depolanmasını sağlar. Diğer değerli dijital verilerin şifrelenmiş, güvenli ve özel merkezi olmayan bir platformda bulunmasıdır.

DIW Belgeleri
DIW simgesi, kullanıcıları arasında işlem yapmak için kullanılabilir ve şifrelenmiş yöntemle ve taraflar arasındaki işlemleri koruyacak akıllı sözleşmeye dayalı emanet hizmeti ile güvence altına alınmıştır. Fonları serbest bırakmadan önce tüm işlem koşullarının yerine getirildiğinden emin olabilirsiniz.

Kripto ve Fiat Para Birimi için Ödeme Geçidi
DIW, kendi Ödeme Ağ Geçidi’ni sunmayı planlamıştır; bu sistem insanların kripto para birimlerini ve para birimlerini kullanarak ödeme yapabilecekleri pek çok e-ticaret web sitesi için kolayca entegre bir ödeme sistemi olacaktır. Para birimi olarak DIW belirteci kullanılacaktır.

DIW Global Dizini
DIW, hesap sahiplerinin, birey veya kuruluş olmasına bakarak, hizmetlerini listeleyebilecekleri ve erişimlerini genişletebilecekleri global bir dizin oluşturmayı planlamaktadır. KYC ayrıntılarını daha önce gönderen ve kimliğini doğrulayanlar yalnızca bu dizine erişebilir ve hesap sahipleri arasında güven ve şeffaflığı artıran akıllı bir derecelendirme sistemi içerir.

Elektronik Sağlık Kayıtları
DIW şifreli depolama teknolojisi, elektronik sağlık kayıtlarını güvenli bir şekilde depolamak ve üçüncü kişilerin yetkisiz erişimi önlemek için kullanılabilir. Adem-i merkeziyetçilikle, verilerin güvenliğini teminat altına alabiliriz.

Diw Nasıl işler?

DIW kullanıcıları, hassas bilgileri “sanal yaşam” dan güvenli bir şekilde saklamak için anonim sistem mağazasına erişebilir. Dünyanın dört bir yanından gelen bireyler ve şirketler genel dizini kullanarak hizmetleri değiştireceklerdir. Ekosisteme erişim yalnızca KYC / KYS’yi işleme koyduktan sonra faturaları gönderen gerçek hesap sahiplerine sağlanır. İşlemler kesinlikle şeffaftır ve sistemin katılımcıları, bir değerlendirme puanı şeklinde birbirlerinin performans seviyelerini izleyebilirler. DIW simgesi, emniyetten sorumludur ve şebeke genelinde kabul edilmiştir. Birinci sınıf kullanıcılar, bir donanım cüzdan, veri depolama için şifreleme, emanet şeklinde ilave hizmetler sunulacaktır. Kendi ödeme ağ geçidi, herhangi bir e-ticaret sitesi ile kesintisiz bir şekilde birleştirildiğinde, şifrelenmiş parantezler ve DIW belirteçleri de dahil olmak üzere çeşitli para birimlerinde satın alma ve hizmetler için ödeme yapmanızı sağlar.

Diw’in Avantajları

Yeni bir ağ katılırken veri depolayabilir ve bilginin diğer kullanıcılarla tam veya sınırlı miktarda paylaşabilirsiniz. DIW’ın ayrıca hem bireyler ve tüm kuruluşlar için ödüllendirme sistemi vardır. Buna ek olarak, platform, premium kullanıcılara maksimum koruma sağlayacak kendi korumalı cüzdanını oluşturmaktadır.

Platformun diğer bir avantajı, belirteçlerin ve cüzdanların sahiplerinin, üçüncü şahısların bilgisi olmaksızın işlemleri gerçekleştirebileceğidir; bu, herkesin ne kadar paranız olduğunu bilmesini istemediğinizden dolayı kullanışlıdır. Bu gizliliğe ek olarak, DIW cüzdanını kullanarak herhangi bir fiat ve kripto para biriminde ödeme yapabilir veya ödemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, platform herhangi bir tarayıcıda ve herhangi bir cihazda erişime hazır hale getirilecek, böylece dünyanın her yerinden tabletiniz veya telefonunuzdan kullanabileceksiniz.

Bütün bunlardan dolayı Diw;

Mevcut sanal gerçekliğin gerçek sorunlarının çoğunu çözmek için,
İnternet dolandırıcılığının durdurulması için,
Bireylerin ve organizasyonların yakalanan ve hatta uzak gizli bilgilerin hacminde azalma için,
Kripto para biriminin cirosundaki artış için,
Mali kayıpların önlenmesi için,
Profesyonel ve güvenilir kişilerin küresel ağda çalışmasını kolaylaştırmak için,
DIW, İnternetteki dolandırıcılık faaliyetlerinin, gizli verilerin çalınması, kripto para biriminin sınırlı kullanımı sorunlarını çözmek ve kullanıcılar arasında basit ve güvenli finansal etkileşim sağlamak için tasarlanmıştır.
DIW Token Satış ve Dağıtımı

ICO için amaç katkıda bulunan katılımcılardan Etherium ve / veya Bitcoin’de 58 milyon USD eşdeğerini toplamaktır. Sert kapak hedefi başarıldığında, ICO feshedilecek. Bu, Bitcoin ve Ethereum’un fiyat akıtılmasından etkilenir. Aşağıdaki tabloda bunun aşamalarını görmeniz mümkündür. Daha detaylı bilgi almak için lütfen teknik raporu https://docsend.com/view/qr8a4u7 sitesinden inceleyiniz.

1 ETH = 11764 DIW
Toplam 1.000.000.000 jeton teminatı. (1 milyon)
ICO — 700 milyon simgesi (% 70) ICO’ya dağıtıldı
Satılmayan simgeler, crowndsale’nin sonunda yanacak.
Kurucu takım için% 15
Danışmanlar için% 5
Gelecekteki iş ortakları için% 8
Ödül için% 1 ayrılacaktır.
Sonuç olarak ben bütün bu dokümanları okuduktan sonra bu projenin oldukça ilginç ve karlı olduğunu, ayrıca bu kripto paranın daha da geliştirilmesine yardımcı olacağını ve kripto para ile ilgilenen daha fazla kişinin günlük yaşamlarında katılacakları tüm operasyonların güvenliğini artıracağına olan inancımı belirtmeliyim. Dolayısıyla, bu projeye yatırım yapmak karlı bir yatırımdır çünkü proje büyüdükçe varlıklarınız daha da fazla büyür ve siz de iyi para kazanırsınız. Sizde Diw’e katılmak için lütfen internet sitesini https://diwtoken.com/ ziyaret ediniz.

Yol Haritası

Yol haritası ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz lütfen internet sitesini https://diwtoken.com/ ziyaret ediniz.

Takım

Takım ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz lütfen internet sitesini https://diwtoken.com/ ziyaret ediniz.

Referanslar

Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki linkleri ziyaret ediniz.

Websitesi: https://diwtoken.com/
Teknik Rapor: https://docsend.com/view/qr8a4u7
Facebook: https://www.facebook.com/diwtoken/
Twitter: https://twitter.com/diwtoken
Telegram: https://t.me/diwtoken
Instagram: https://www.instagram.com/diwtoken/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCcsN2tHDO3kxl3p1bBq4g6g
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2567416
Reddit https://www.reddit.com/r/diwtoken/

lanre0501: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1167562

0

Publication author

offline 4 months

lanre0501

0
Comments: 0Publics: 12Registration: 18-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation