Hero Token – Zvětšit budoucnost bankovnictví v jihovýchodní Asii

Ambiciózní projekt HERO nemohl upozornit na sebe, protože jejich hlavním úkolem je, co by někdo mohl snadno a rychle získat úvěr, autoři projektu koncipován k omezení tohoto „divokého koně“ a umožnit dva miliony obyvatel jihovýchodní Asie, aby se staly stranami a aktivních uživatelů bankovního systému.

HERO Project již dlouho etabloval s dobrou ruku a podmanil si Filipínci jim dává možnost získat cenově dostupné úvěry, stejně jako byla zahájena jedinečná svého druhu on-line zastavárny úředník má legální licenci. Každý, kdo zůstane doma, a aniž by vzhlédl od své oblíbené gadget můžete navštívit Bazar virtuální, protože nemají žádné fyzické větve zastaváren, což pomáhá snižovat „uderzhki“ asi o 50% a tím rozšiřuje počet lidí, kteří jsou ochotni vzít úvěr a zlepšit svůj život!

Na základě výsledků prodeje žetony HERO projektu bude výrazně rozšířit úvěry založené blokcheyn technologie. Přilákat zákazníky projekt je připravena snížit úrokové sazby a odstranit překážky, které brání dva miliony lidí prostřednictvím zdravé a inteligentní úvěrů výrazně zlepšit jejich životní úroveň!

Hero Capital Market Platform bude využívat blockchain a inteligentní kontraktu technologii, která umožní síť tržnic finančních služeb složených z řady vzájemně provázané a vzájemně se posilujících projekty v jihovýchodní Asii trhu zaměřených zejména na podporu finančního začlenění, transparentnost a efektivitu povolením efektivní, beztřískové, právně vymahatelné a výnosné převedení digitální měny do / z místní fiatové měny, aby poskytly kapitál jednotlivcům a podnikům na trzích, které jsou v současné době vyloučeny z transparentního a efektivního přístupu k finančním službám.

Co je Hero?

Hero je budoucností kapitálových trhů v jihovýchodní Asii. Veškeré výnosy z prodeje Hero Origen tokenu budou darovány neziskové nadaci.

Nadace, která bude založena ve Švýcarsku, bude přímo nebo prostřednictvím dceřiných společností a poboček podporovat finanční začlenění, transparentnost a efektivitu v jihovýchodní Asii prostřednictvím rozvoje a fungování platformy Hero Capital Market.

Platforma Hero Capital Market bude využívat blokovou a inteligentní kontraktní technologii, která usnadní legální emise finančních smluvních digitálních tokenů označených jako fiat a crypto-měnové, které jednotlivcům a podnikům v jihovýchodní Asii, které nedisponují, investorům po celém světě. Platforma hrdiny na kapitálovém trhu usnadní účasti dlužníků, věřitelů, originálů, poskytovatelů služeb, právníků, investorů v oblasti předků, poskytovatelů plateb a poskytovatelů ratingů, aby podpořili Hero Vision podpory finančního začleňování, transparentnosti a účinnosti na kapitálových trzích v jihovýchodní Asii .

Další informace o hře Hero naleznete v dokumentu whitepaper:

https://s3-ap-southeast-1.amazonaws.com/herotoken/Hero+Whitepaper_082917.pdf

Hero nadace

Veškerý výtěžek z prodeje Hero Origen Token bude věnován neziskové nadaci, kterou zřizujeme ve Švýcarsku.

Hlavním cílem nadace je podporovat finanční začlenění, transparentnost a účinnost na rozvíjejících se trzích.

Website :https://herotoken.io
Twitter : https://mobile.twitter.com/PawnHeroPH
Facebook :https://www.facebook.com/PawnHero.ph
Slack : https://herotoken.herokuapp.com
Telegram : https://t.me/herotoken
Aan Bitcointalk : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2088817.0

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1821623

0

Publication author

offline 2 years

Lux West

0
Comments: 0Publics: 13Registration: 16-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation