HubrisOne Proje İncelemesi

gelişmiş bir kripto-para cezasını aşıyor.

Bu yeniliğin üzerinde durduğu bir şey hakkında size söz verbalize etmem gerekiyor. Alışılmış fiat para standartları ve dijital para biçimleri, her birinin özerk olarak çalışılmaması gereken kuralı koruyan bir görevdir. Dijital para biçimlerinin ve fiat para standartlarının daha sonra kendi kullanım statüsüne sahip Ekümenik nakit tek bir seçim olarak dolduracağına güveniyorlar. Sözlü olarak iletildiği gibi, piyasa geliştirmek ve nakit iki tür arasında adil bir merkez zemin bulmak için ilerlemek olacaktır.

HubrisOne uygulaması

HubrisOne uygulaması bir hesap Hubris, dijital para yönetmek bilgisayarlı aracılığıyla ödenek oranını artıracaktır. Dijital para kombinasyonu ile bir hesap düzenleme yönetmek rahat sunuyor. HubrisOne uygulaması kullanımı son derece zahmetsiz ve basittir. Bu uygulamada, kolayca, kripto paralar ile başa birbirlerine onları tayin, ya da hızlı bir şekilde özellik fiat genişletmek için değiştirebilirsiniz. Hepsi senin elinde. HubrisOne cüzdanımı kullanma hakkında İngilizce bir video bırakıyorum. Bu video HubrisOne resmi YouTube sayfasında yayınlanmıştır. 

Çalışma çerçevesi

Euro’ya benzeyen dolar ve Avrupa birleşmesi tarafından kullanılan yükselen para standartlarında bir defter oluşturmayı zahmetsiz ve kolay hale getiren HubrisOne aşaması, bu alanda öncü olmak zorundadır. Bu nedenle, müşteri, örneğin mazuma yıkamayı geri çevirmek için vesilelerle cevap veren bu çerçevenin müşterilerinin onayı üzerine, bugün defterlerinde yaptıkları gibi paralarını değiştirebilir, değiştirebilir ve saklayabilir. Yetkilendirmeler müşteriler rezerv fonları, okul para veya get-away yatırım fonları için bireysel kayıtları biyolojik topluluk teşvik, bir flaş illimitable bireysel İBANs, Bıcs ve UK konumlandırma kodları ve kayıt numaralarını ikna etmek. Bu program ile, temsilcinizin tazminat taksit güvenli yapmak veya tüm kavramak, talepler gönderebilirsiniz. 

HubriseOne, muhtemelen Kasım-Aralık 2018 için kalibre edilen ICO aracılığıyla kitle fonlaması planlıyor. İkinci aşama çeyrek 1 2019 olacak ise bu ana düzenleme olacaktır. Neden bu girişim içine kaynak koymak ve ortak sahibi olmak için hazır olsun değil. Faiz verilerinin noktaları var ve seçtiğiniz yerleşmek için Takvim listesini kontrol edin.

HBRS simgesi Hubrisapp’ın kan çizgisi olacak. Hauteur uygulaması yol ise, HBRS jetonu otomobil, kamyon ve bu nedenle motosiklet olmasıdır. Bir şey düzgün çalışmıyor ve ne olduğundan emin değiliz.daha sonra tekrar deneyin veya bunun yerine bir şehrin, yerin veya adresin yakınında arama yapın.

Proje hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantılarla sosyal medyayı kontrol edin.

Web sitesi: https://www.hubrisone.com/

Whitepaper: https: / / drive.google.com / open?ıd = 1enh6bm59mxpmmq8mvkxs68ıshxd45l7p

Telgraf: https://t.me/HubrisOneOfficial

Bounty Thread: https: / / bitcointalk.org / dizin.php?konu = 5033971.0

Twitter: https://twitter.com/hubrisone/

Yazan: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2230394

0

Publication author

offline 38 mins

skarga888

1
Comments: 0Publics: 238Registration: 09-08-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation