IAME: inceleme


IAME KİMLİK
IAME Kimlik Ağı, Blockchain Ekosistemi için oluşturulan bir Ademi Merkezi Kimliklendirme Sistemidir.

IAME, kimlik belgelerinin binlerce anlaşılmaz parçaya bölündüğü ve doğrulama sürecinin yüzbinlerce insana kitle kaynak sağlandığı özel parçalanmış tanımlama algoritmasına dayanır. IAME ile, tanımlama maliyeti bir kesime indirilir ve güvenlik ihlallerinden kurtulma hiçbir şeye indirgenmez.

Kimlik sorunu

Blockchain P2P işlemleri için IAME tanıma sistemi. IAME ağ tanımlama özelliğini kullanarak, ana uygulama, çevrimiçi satıcı işlemleri gibi P2P blok-zincirleme işlemlerini kolaylaştırır. Çevrimiçi satıcılardan fiziksel ürünler satın almak için basit çevrimiçi alışveriş yapmak için Cryptocurrency kullanmayı düşünün.

Bir müşteriden bir tüccara aktarılan kişisel verilerin miktarı iki kategoriye ayrılabilir.

-Anlaşma için önemli.

Önemli bilgi, herhangi bir işlem veya teslimat olmadığında oluşmayan ad ve adreslerdir.

-Anlaşmanın önemi yok.

Kritik olmayan bilgiler, örneğin, müşterinin adını kanıtlayan kimlik belgelerini, adresin müşterinin sahip olduğu kamu hizmet bedellerini ve müşterinin özel doğum gününü içerir.

Gereksiz bilgi sağlayan mantık, gerekli kurallara dayanmaktadır. Bununla birlikte, alternatif tanımlama sistemleri gereksiz bilgileri yaymaksızın, müşteri güvenlik risklerini azaltmak ve güvenlik ihlallerinin yükünü azaltmaksızın benzer hedeflere ulaşabilir. .

P2P durumunda satıcı, ID bloğunda müşterinin blok zincir adresi ile ilgili gereksiz bilgilerin oluşturulup oluşturulmadığını kontrol etmek için IAME ID’nin halka açık deposunu önerir. Bu, varsayılan ayarda veya kendi konfor seviyenizde olabilir.

Uygulama

IOM İNDİRMEK İÇİN KULLANILABİLİR

IAME uygulaması, kullanıcıların kimliklerini, genel entegrasyona yönelik ilk adım olarak tanımlanan adresleri olan kripto para birimi adreslerine eklemelerine olanak tanır. IAME uygulamasında yüklenecek herhangi bir belge, cüzdanı hiçbir zaman tamamen terk etmez, ancak IAME Kimlik Ağı tarafından doğrulanacak şifrelenmiş bir parça olarak. IAME ile, düşen kimlik veri ihlalleri geçmiş olan bir şey olacaktır.
IAME – iOS IAME, Cüzdan – Android Cüzdan.

TANIMLAMA
Paylaştığınız tüm bilgiler sizi hırsızlığa karşı savunmasız hale getirir ve topladığınız tüm bilgiler sizi davalara karşı savunmasız kılar. Bunu çözmenin en iyi yolu nedir?
Korsanlık yok, ama değersiz bir hacker olabilirsiniz.

VALİDASYON
Paylaştığınız her bilgi sizi savunmasız yapar ve topladığınız tüm bilgiler sizi davalara karşı savunmasız kılar. Paylaşmayın, almayın.
Korsanlık yok, ama değersiz bir hacker olabilirsiniz.

ICO
IAME’nin Erken Para Kazanma Teklifinin amacı, IAME Kimlik Ağının geliştirilmesi ve ticarileştirilmesi için kaynak sağlamaktır. ICO zayıf olacak ve yalnızca iki kriptografik varlıkları, Ethereum ve IAM Token’i içerecektir.

Kişisel Presale ICO
Kişisel presale hakkında daha fazla bilgi edinmek için şimdi abone olun. Adın ve e-postan.


IAM TOKEN

IAME ağı ile çalışmaya başlamadan önce, IAM belirteci olarak bilinen bir işlev belirteci verilmelidir. Bu belirteç, IEE Kimlik Ağı’ndaki doğrulama paketleri için onay isteklerini başlatmak için bir doğrulama belirteci olarak işlev görecektir. Taraflar, IAME Identification Network istemcisi aracılığıyla tokeni harcayacaklar ve zincirin karıĢtırılması için eşdeğer maliyetler düĢüldükten sonra, IAM token bakiyesi, doğrulama süreçlerini ticari bazda kontrol eden üçüncü taraf validatörlerine bir ödül olarak ödenecektir. Bu, yalnızca belirtecin değerini korumakla kalmayacak, aynı zamanda IAM tokenlerinin piyasa değerini, tanımlama süreçleri için arz ve talebe bağlı olarak tutacaktır.

IAME Token Tahsisi
IAME ilk madeni para teklifinde sunulacak IAM tokenleri bir bastırma sistemi altında oluşturulacaktır:

IAM Tokenleri, ICO Sözleşmesine Ethereum’un katkısı olduğunda oluşturulacaktır. Bu, token yaratmanın piyasa talebini yansıtacağını garanti edecektir. Katkıda bulunanlar için basılan her IAM Token için başka bir IAM Token bir yedek sistem altında basılacak ve çeşitli havuzlara tahsis edilecektir.

Geliştirme Yol Haritası

IAME Token Atama
IAME’de nereye gideceğimizi ve oraya nasıl gideceğimizi biliyoruz, bu yüzden ICO’nun gelişmeye başlamak için tamamlanmasını beklememiz gerekmiyor. Aklımda bir fikirden daha fazlası ile geliyoruz, bu yüzden başaracağız.

Q1 2018: Kavram Kanıtı
Q2 2018: Eşler Arası Ödeme
Q3 2018: IAME Temel Tanımlaması
Q4 2018: IAME Temel Tanımlaması
Q1 2019: Satıcı Ağ Geçidi
Q2 2019: Exchange Entegrasyonu
Q3 2019: Kurumsal Çözüm
Q4 2019: Otomasyon Laboratuvarı
Q1 2020: KYC Veri Bankası bütünleşme

Daha fazla bilgi için:

WEBSITE :https://iame.io/
WHITEPAPER :https://iame.io/whitepaper
FACEBOOK :https://facebook.com/IAMEidentity
TWITTER :https://twitter.com/@iameidentity
TELEGRAM :https://t.me/IAME_identity


Yazar: Criptocash
BTT Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation