ICO Hive Power Огляд

Хочу ознайомити вас з цікавим проектом, який набирає популярність.

Hive Power розвиває платформу, яка надає споживачам можливість отримати вигоду з створення спільнот електроенергії в блоці Ethereum. У цих спільнотах сусіди можуть ділитися своєю енергією один з одним, використовуючи зручні тарифи.

Це можливо завдяки алгоритму Hive Power (або HONEY), який використовує гнучкість клієнтів для оптимального відповідності виробництва та споживання, так що добробут спільноти максимізується.

Що представляє собою Hide Pover?

 Hive Power – створює співтовариства з обміну енергією, де всі учасники мають гарантовану економічну вигоду.

На відміну від інших схем обміну між енергоносіями платформа Hive Power призначена для обліку технічних аспектів сітки, таких як стандарти якості електроенергії в розподільчій мережі. Hive Power надає кожному можливість створювати і управляти енергетичними спільнотами в блокчейн Ethereum, це облегшує життя.

Hive Power працює на блок-ланцюжку Ethereum, використовуючи багатопартійні канали поза мережею для здійснення швидких і економічних транзакцій. Транзакції енергії оплачуються сторонніми стабільними токенами.

 Як це має виглядати

Майбутня електрична мережа повинна характеризуватися збільшенням обміну енергією між споживачами і електроенергетичними компаніями, оптимізацією енергетичного ресурсу та використанням інфраструктури. У кількох країнах поточна розділена ситуація дозволяє кінцевим користувачам вільно вибирати постачальника енергії.

У цьому контексті такі технології, як blockchain і, більш конкретно, Ethereum, дозволять децентралізованим покупцям безпечно купувати і продавати електроенергію один одному при незначних  витратах.

 Можливості платофрми:

1. Відкрита платформа. Тобто, платформа Hive Power відкрита для сторонніх виробників апаратного і програмного забезпечення

2. Сприятлива енергосистема. Платформа відповідає всім обмеженням на якість електроенергії.

3. Сильний ринок. Ринковий дизайн, сприяє збільшенню співробітництва між користувачами, сприяє поширенню сонячної енергії і батарей мікромереж.

4. Ефективна інтеграція платформи Hive Power в мікрогріди, забезпечує безпечну роботу і оптимальне управління активами.

Концепція Hive Power

Головне завдання проекту, полягає в тому, щоб надати кожному можливість створювати і управляти спільнотами електричної енергії на блок-ланцюга Etherum, створюючи світ загальної енергії для більш світлого майбутнього.

В чому є унікальність?

  • Hive Power забезпечує ефективний механізм торгівлі енергією, що ідеально підходить для використання в енергетичних співтовариствах.
  • Алгоритм HONEY використовує гнучкість клієнтів для оптимальної відповідності виробництва та споживання, так що добробут спільноти максимізує, і технічні обмеження на мережі задовольняються.

Мобільна версія

Буде розроблена мобільна версія, що значно економить час користувача.

 ICO

Назва токена: HVT.

Платформа: Ethereum.

Тип: ERC20.

Ціна в ICO: 1 HVT = 0,25 USD.

Діють спеціальні бонуси:

30% Royal Jelly 5’000’000 HVT 1 HVT = 0.192 USD.

10% Мед 20’000’000 HVT 1 HVT = 0.227 USD.

0% = Прополіс 25’000’000 HVT 1 HVT = 0.250 USD.

Виділено токенів для продажу: 100 000 000.

До оплати приймається: ETH.

Поширюється в ICO – 50%.

Мінімальна мета збору коштів: 1 000 000 доларів США.

Максимальна мета збору коштів: 11 000 000 доларів США.

Дорожня Карта

Q2 2018 Hive Power 1.0 Основа буде складатися з одиночних робочих і багатоквартирних будинків, з’єднаних з мережею низької напруги в Швейцарії. Буде управлятися місцевим оператором системи розподілу.

Q1 2019 Hive Power 2.0 Інноваційні функції, такі як доступ до ринку гнучкості і робота в режимі реального часу, будуть реалізовані для покращення економічних і технічних характеристик. У країні, що розвивається буде створений тестовий стенд з мікроградом.

Q1 2020 Hive Power 3.0 Можливості Hive будуть розширені завдяки новим функціям, таким як інвестиційні пули, виявлення авто топології, самовідновлення (виявлення помилок) і розраховані на багато користувачів вулики.

Команда

Команда включає в себе досвідчених фахівців, які добре знають енергетичну галузь, і мають набір усіх необхідних елементів, для реалізації даного проекту. За останні сім років вони отримали важливі навички і знання в розробці інноваційного алгоритму, заснованого на самонавчального підході до типових завдань управління в інтелектуальних мережах. Одна з найбільших комунальних служб Швейцарії інтегрувала цей підхід в новий продукт, який буде продаватися на швейцарському ринку до осені 2017 року за торговою маркою GridSense.

Команда проекту, вважає, що майбутня електрична мережа повинна характеризуватися збільшенням обміну енергією між просьюмерсами, споживачами і електроенергетичними компаніями, і оптимізацією енергетичного ресурсу, і використанням інфраструктури. У кількох країнах поточна розділена ситуація дозволяє кінцевим користувачам вільно вибирати постачальника енергії. У цьому контексті такі технології, як blockchain і, більш конкретно, Ethereum, дозволяють покупцям безпечно купувати і продавати електроенергію один у одного при незначних граничні витрати.

Висновок

Можу відмітити, що проект дуже цікавий та беззаперечно матиме успіх серед користувачів. Платформа має приємний та інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс, має хорошу задумку і плани, а також все необхідне для її реалізації. Так що, раджу всім звернути увагу на цей проект.

Стаття є унікальною, перевірено на: https://text.ru/antiplagiat/5b0ab081497ce

Якщо вас зацікавив даний проект, більше інформації ви можете знайти:

Website: https://www.hivepower.tech/
WP: https://v.fastcdn.co/u/a25ac79a/29853262-0-Hive-Power-WP-1.3.pdf
ANN Bitcointalk Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2097220.0
Telegram: https://t.me/hivepower
Twitter: https://twitter.com/hive_power
Facebook: https://www.facebook.com/HivePower/

Про Автора:

MY NAME BITCOINTALK: Yaroslav_

Мій профіль Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1901059

Моїй ETH: 0xd85effFbD3cEA6CC9F5eAb6fA06DAe0f80929C87

0

Publication author

offline 4 weeks

Yaroslav_

0
Comments: 0Publics: 136Registration: 24-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation