IDEALCOIN – Geleceğin Dijital Para Birimi

Hepimizin sahip olduğu mobil cihazlar ve bağlı olduğumuz İnternet sayesinde dünya artık elimizin altında. Dünyanın her yerinde ürünlere ve bilgilere ulaşmamız çok kolay oldu. Teknolojik gelişmeler, bizlerin yaşamlarını etkiledi ve yaşam konforumuzu yaşam standartlarımızla büyüttü. Kullandığımız ürün ve araçlar bir teknoloji haline geldi.
Kullandığımız sosyal ağ siteleri, dünyanın en popüler uygulamalarından geliyor. Akıllı cihaz kullanan herkes, tüm bu boş zamanlarını bu cihazların başında geçirebilir.

Blockchain ekosistemi, yüksek güvenlik, merkezi ve hızlı avantajları nedeniyle birçok sektörde kullanılmaktadır. Bu platformda oluşturulan akıllı sözleşmelerin yardımıyla birçok başarılı proje geliştirilmiştir. Bu projelerin dijital para birimi, kripto para birimlerine yatırım yapmak için ayrı bir pazar oluşturdu. Halen Bitcoin, Ethereum, Ripple ve diğer kripto para birimleri tarafından yaratılan pazar, yaklaşık 250 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşmış ve yeni geliştirilen başarılı projelerle sürekli genişlemektedir. Şimdi sizlere bu başarılı projelerden biri olacağını düşündüğümüz yeni bir projeyi anlatacağım. Bu projenin adı IDEALCOIN.

Idealcoin, MHO sanal sosyal ağındaki katılımcıların kullanabileceği sanal bir para birimidir. Ödeme, MHO platformunda barındırılan değerli, doğru ve güvenli bilgilerle desteklenir. Pay Mho adlı bir sosyal ağ, 3.0 sıralama platformunda yaşayacak. Tüketiciler düzenli olarak hesaplarını doğal, eğlenceli, bağımsız ve rastgele bir şekilde oluşturacaklar. Tüketicilerin baskıdan veya etkilendiklerinde yaratıcılık ve katkının güçlendirilmesi için ağ ortamları oluşturulmaktadır.

Mülakatçıların MHO sanal sosyal ağı için kullanılabilen sanal bir para olan ideal para, anında kullanım için algoritmalar tarafından korunacak ve işlenecektir. Bu sanal ürünler, kritik bir veri kütlesi üreten etkileyici sayıda büyük sayı ile üretilir. Şimdiye kadar kurulmuş olağan garantileri ve garantileri kullanan kripto paralarıdır. Bunlar dijitalleştirme ve para kazanma ayrıntıları açısından değerli kaynaklara sahip dijital varlıklardır.

IdealCoin Pay MHO, pazar araştırmasının son derece verimli ve güvenilir bir şekilde kullanılmasını sağlayan kolektif bilginin kullanımında devrim yaratacaktır. Kendi kişisel profilinizi Idealcoin (PPSS) içinde saklayın; Dolayısıyla bu platform, gelişmiş bir kişiyi tanımak için yarattığınız verilerin, her zamankinden daha net ve daha doğru ve yararlı bilginin önemini yeniden kazanmanızı sağlayan bir cihazdır. Ödüller ve maliyetler oluşturmaya ve profilinizi oluşturmaya devam edeceksiniz. Kullanıcılar için eğlenceli olmanın yanı sıra, MHO, şirketlerin, şirketlerin, hükümetlerin ve bireylerin kaynaklarını ve pazarlama çabalarını optimize edecektir.

Nasıl elde edilir? ve MHO’yu Tanıyalım

Toplulukları, tüketicilerin veya etkileyicilerin etkileşime gireceği, ılık, kişileşen dili uygulayan kolay soruları oluşturarak ve yanıtlayacağı Pay MHO adlı bir Sosyal ağ 3.0 sıralama platformunda yaşayacak. Tüketiciler düzenli olarak hesaplarını doğal, eğlenceli ve spontane bir şekilde oluşturacaklar. Ağ ortamları, tüketicileri baskıdan veya etkiden alırken yaratıcılığı ve katkıyı güçlendirmek için yapılır; böylece sonuçları ve yanıtları güvenilir bir veritabanı geliştirmeye katılır.

Herkes için uygun bir platform. Doğal, mükemmel, istisnai olarak dürüst ve sürdürülebilir bir şekilde gelişen bir platformda verileri doğru ve uzman bir şekilde ele alma zamanı gelmiştir. Pay MHO, kolektif beceri ve bilginin kullanımında devrim yaratacak ve piyasa araştırmalarının son derece etkili ve uygun maliyetli kullanımını sağlayacaktır. Firmaların, GOVT’lerin, kurumların ve bireylerin kaynaklarını ve reklam teşebbüslerini optimize etmek.

Katkıda bulunan tüketiciler, her gün para kazanacaklar

Pay MHO’da bir tüketici haline gelip aktif olarak katkıda bulunarak, siz uyurken gelir elde edebileceksiniz. Ve kendi sürekli hayatınızın dışında herhangi bir uzman bilgisine ihtiyacınız yoktur. Tüketicilerin bu işlere harcadıkları zaman, Talent adını verdikleri sanal bir parayla gelir yaratır. Bu yetenekler, tüketicilerin hesabının sanal paraya dönüştürülmesinin algoritmik bir değişimi.

MHO Ödemeleri

  • Herkesin yapabileceği bir görev – Pay MHO’da canlı profillerin işlenmesi herkes tarafından tamamlanabilir.
  • Geri bildiriminiz için ödeme alın – içtenlikle hazırlayarak ve sorulara cevap vererek (Crafting) tüketiciler, POC yeteneklerini ideal Coin veya Fiat parası için değiştirebilirler.
  • Bir uzman etkileyici olun – Sanal sisteme katılma seçeneğine izin vererek, tek POC ekosistemi sanal ve Fiat parası alın.
  • Ticaret için MHO ödeyin – kurumlar, şirketler, işletmeler ve GOVT’ler şimdiye kadar yapılmış en güvenilir ve doğru el yapımı verileri elde edecekler.
  • Sezgisel ve kolay bir platform – kolektif bilinç, basit ve arkadaşça bir yöntemle etkileşime girerek bilimsel olarak işlenmiş bilgi verecektir.
  • Güvenli jeton piyasası – Dean Chain Protokolü 444, Fiat Money için değiştirilebilen izlenebilir, değişmez ve güvenli POC yeteneğini ya da her bir değişim platformundaki değer olan Ideal Coin olarak kabul edilen emtia jetonunu oluşturacaktır.

Sanal sosyal platformların perde arkasında ne var?

Çevrimiçi olarak yürüttüğümüz ve geniş bir kişisel bilgi akışı geliştiren aramalar, etkileşimlerinden ve bireyselliklerinden elde edilen gelirler tarafından çıkarılıp uygulanmaktadır. Bu firmalar daha sonra bu detayların gemisini tuttuğunu iddia ediyorlar. Birkaç durumda, platformun tüketicilerini kendi bilgilerine yasal olarak erişmelerini engellemek bile.

Dünyanın dört bir yanındaki şirketler, pazarlara bakmak ve pazarlamak için yılda 650.000.000.000.000 USD’den fazla harcıyor. Bu geniş masrafa rağmen, bilgi firmalarının aldıkları değer düşüktür: veri şirketlerinin hesaplar olarak pazarladığı ve hepimizi ideal olarak tanımladıkları gibi sattıkları yüzeysel dürtülerden biraz daha fazla.

Pazarlarına ulaşmayı hedefleyen ticaret, bu firmalara yılda yalnızca milyarlarca dolarlık bir ücret ödemeden, ancak amaçlarına ulaşmalarını engellemeden değil, aynı zamanda fikri mülkiyet haklarına zarar vermekle kalmayıp, daha pahalıya mal olan eşya ve hizmetlerde bulunduklarını düşünmeden, bu firmalara milyarlarca dolar ödemektedir. verimsizlikleri ve yüksek marjları ya da hatalarından dolayı ürettikleri bilgileri kullanmaya çalışırlar.

Piyasaların değişme hızı nedeniyle, herhangi bir pazar araştırması veya geleneksel olarak gerçekleştirilen açık teselli, alaka düzeyini veya mükemmelliği hızla kaybedebilir. Yarışmayı denemek ve yenmek, ürün lansmanı yapmak veya pazar araştırması yapmak için bu ekipmanı kullanan ticaret kaynaklarını boşa harcıyor. Kararlı ve kesin olmamanın yanı sıra, prosedürlerin çoğu meşruiyetinden yoksun olduğu için, prosedürler neredeyse tüm seçeneklere bırakılmaktadır.

Mevcut-vericiler tarafından verilen konuların hesapları normalde kesin olmadığından, hataların oranı oldukça yüksektir. Sonuç olarak, insan sermayesi ve kaynak israfı, hem internet hem de internet çalışması olmaksızın, hizmetlerin ve öğelerin kullanıcılar için daha maliyetli hale gelmesine neden olduğu anlamına gelir.

MHO’yu Etkili, Pratik ve Hemen Öde

Ödeme MHO, hızlı ve güvenilir bir şekilde bilgi ve prosedürler üretir. Bilgi ve talep edilen tüketicilere ek olarak, müşterilere karar verme süreçlerini geliştirmek için araçlar verilecektir. Bunlar, özellikle hedef pazarın profiline odaklanacak ve müşterilerin, piyasaları hakkında hiç bir zaman düşünülmemiş ya da ortadan kalkmadıkları hakkında bilgi sahibi davranışları, örüntüleri ve eğilimleri tespit etmelerine olanak sağlayacaktır. Bu, müşteriye stillerdeki değişiklikleri tahmin etme becerisi kazandıracaktır.

Pazar yeri örnekleri tamamen ve hızlı bir şekilde bölümlere ayrılacak, 2 günün altında herhangi bir çalışmanın amacına ulaşılarak, NIL’e bir hata oranıyla talep edilen tüm sonuçlara ulaşılacaktır.

Araştırma, iletişim kurmak istediğiniz tüketicinin hesabının bilgi detayı kadar kesin ve kesin olacaktır.

Her firma, GOVT, kurum ve bireyin herhangi bir karar vermekten daha erken olması gereken tek bir araçtır.

Ağın Sanal Parası

Talent:

Tüketiciler tarafından ağ içinde gerçekleştirilen işçiliğin, yetenek olarak adlandırılan sanal bir paranın uygulanması için ödeneceği belirtiliyor.

Token satış detayları:

• Marker adı: IdealCoin
• Sembol: IDL
• Jeton satışı: 1.000.000 ABD doları
• Token ICO Fiyatı: 0.61 ¢
• Platform: ETHEREUM (ERC20)
• Sert kapak: 44,403,880 ABD doları
• Yumuşak kapak: 3.000.000 USD
• Ortak Token Kaynağı: 220.000.000

idealcoin
0

Publication author

offline 2 months

Eflatun

0
Comments: 0Publics: 22Registration: 26-09-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation