Innovative Bioresearch – Sağlık Alanında Yenilikçi Yaklaşımlar

başlık.png

Çağımızın en büyük sağlık problemlerinden ikisi HIV ve kanser hastalığıdır.
Innovative Bioresearch (Yenilikçi Bio-araştırmalar) merkezi İtalya’da bulunan özel bir biyoteknoloji şirketidir. Kurucusu Jonathan Fiore olan bu şirket HIV ve kanserle savaşmak, bu hastalıklar ile ilgili araştırmalar ve incelemeler yapmak ayrıca bu hastalıklara karşı alanında yenilikler getirmeyi hedefleyen bir şirket olarak karşımıza çıkmaktadır.
Yenilikçi Bio-araştırmalara ve tıp alanında yapılan incelemelere destek sağlamak ve kaynak oluşturmak amacıyla yapılacak ICO ayrıca adem-i merkeziyetçi yani belli bir merkez dışındakileri kararlarında özgür bırakma durumunu yaratarak gelecekte oluşturulacak olan tüm klinik verilerini bir arada toplayacaktır. Ayrıca proje HIV seropozitif gurubu oluşturarak bu gruptaki insanların birbirleriyle iletişimi ile sosyal alan sağlayacaktır.

Yaşadığımız dönemde esas problem klinik bilgilerin veri tabanlarındaki problemlerdir. Öncelikle tıp alanında yapılan bilimsel araştırmalar sırasında elde edilen tüm veriler bağımsız makale dergilerinde yayımlanan bilimsel yazılarla birleştirilir. Daha sonra psikolog ile danışan arasında kurulan sağaltıcı ilişki yani bir nevi psikologlardan ve klinik süreçlerden geçen araştırmalar sonucunda araştırmacılar deneyimlerini gerçekleştirebilir. Bunun sonucunda tedavi süreçlerine başlanır. Tüm bu yaşanılanlar sürecin ne kadar zahmetli ve uzun olduğunu göstermektedir. Bu uzun süreçte en önemli problemlerden birisi de belki de geç kalınmışlığın yarattığı yıkıcı etkilerdir. Ayrıca her hastanın aynı hastalıktan olsalar dahi kendi vücut sistemlerine göre farklı tepkiler verdiği bir gerçektir. Bu sebeple her hasta için kişiselleştirilmiş tedaviler gerekmektedir. Bunun sonucunda da doğru tedavinin aşamaları büyük verilerin taranmasından ve verilerin doğru kullanılmasından geçmektedir. Tüm bu süreç uzun ve meşakatli olacağından dolayı hem hastayı yorabilir hemde tedavi sürecine katılan doktorları ve araştırmacıları hataya sürükleyebilir.

uygulama23.png

Yenilikçi Bio-araştırmalar ise blok zinciri teknolojisi ile klinik verilere ulaşımı merkezsiz verilerin depolanacağı alan yaratarak çözmeyi amaçlar. “Yalnız Değilsin” isimli uygulama hastaların fiziksel özellikleri, hastalığının safhaları ve hastanın ırkı ve benzeri gibi türlü özellikler ile tedavi süreçlerinde referans olabilecek ve klinik sözleşmelere dahil olacak bir arayüze sahip olacaktır. Uygulama ile birlikte her hasta için özelleştirilmiş bilgiler yer alacak bunun sonucunda özel tedavi yöntemleri belirlenecek ve hastaların tedavi süreçlerinde veri analizleri yapılacak olup doğru teşhis ve tedavi ile hastayı uzun süre yormadan hastalık tedavi edilecek. Böylece geleneksel merkezi klinik verilerinde, hasta çalışmalarında gerçekleşen ve ordan alınan bilgileri tek tek el ile işlemek yerine uygulama sayesinde tüm verilerin toplandığı bir alanda kolayca çalışmalara devam edilecektir. Ayırca uygulama HIV ve AIDS tedavi süreçlerinde araştırmalar, incelemeler yaparak bu süreçlerin her birini ayrı ayrı belgeleyecek, makaleler oluşturacak ve sistemli bir şekilde güncellemeler yapacaktır. Uygulama sayesinde HIV bulunan kişiler için bir buluşma alanı oluşturulacak, birbirleri arasında tartışma alanı ve uzman kişiye danışma alanı yaratılacak ve tüm bu alan moderatör tarafından kontrol edilecektir. Uygulama bu süreçlere nasıl katılacağını gösteren, tedavi gerçekleştiren tıbbi kurumların listeleri bulunan bilgiler de sağlayacaktır.

Detaylı bilgi için Website: https://www.innovativebioresearch.com , https://www.innovativebioresearch.com/pre-ico
Teknik bilgi için Whitepaper: https://docs.wixstatic.com/ugd/b25952_f15e84ff60ea49879619ed747a40b54e.pdf

token satışı.png

Token ve satışı hakkında bahsedecek olursak eğer Innovative Bioresearch ERC20 tabanlı INNBC kısa isimli bir token olarak karşımıza çıkmaktadır. Hard Cap miktarı ön satış dahil 50 Milyon INNBC olarak belirlenmiştir. Satış öncesi belirlenen miktar ise 20 Milyon INNBC’dir. Esas satış için belirlenen miktar ise 30 Milyon INNBC’dir. Ayrıca Bioresearch, token ekonomisini ve bu tokenleri desteklemek amacıyla 100 Milyon Token ayıracaktır. Fiyat olarak 1 INNBC başına 1 EUR, 1 ETH başına 415 INNBC olarak belirlenmiştir. Asgari satın alma miktarı 10 INNBC olarak belirlenmiştir. Ödeme yöntemi ise ETH’dir. Token satışında bazı indirimler olacaktır. Bunlar; ön satış için %20(1 ETH başına 498 INNBC), ardından gelen satış için %10’dur(1 ETH başına 456 INNBC).

INNBC tokenlerinin kullanımı tüm tokenler satıldıktan sonra gerçekleşecektir. Token sahipleri tokenlerini diğer kullanıcılara da satabileceklerdir. Innovative Bioresearch tokenlerini destekleyen tüm kullanıcılara daha iyi seçenekler sunmak adına ICO’nun bitmesi ile birlikte kullanıcıların tokenleri karşılığı JDM araçları satın alabileceği bir INNBC JDM ÇEVRİMİÇİ GARAJ açacaktır. JDM araçları için ilgi duyanlar açısından fantastik bir durum ortaya çıkmıştır.

INNBCGARAGE.png

YOL HARİTASI
Mayıs 2018 – Ön Satışlar
Haziran 2018 – Satışlar
Ağustos 2018 – INNBC JDM Çevrimiçi Garaj
Ekim 2018 – AIDS Araştırmaları
Kasım 2018 – Yalnız Değilsin Uygulamasının Hayata Geçişi

EKİP ÜYELERİ
takım.png
takım2.png

Sosyal Medya Hesapları İçin
Facebook: https://www.facebook.com/innovativebioresearch
Twitter: https://twitter.com/InnBioresearch
Telegram: https://t.me/innovativebioresearch
YouTube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCbzc1KBQHAq4O7GzM-Jt6Lw

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3378302.0
Bitcointalk Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3385669

My Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1707166

0

Publication author

offline 1 year

lollypia101

0
Comments: 0Publics: 97Registration: 13-03-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation