Kaasy.io

Картинки по запросу Kaasy

Вступ

Сьогодні тисячі комп’ютерних систем використовуються для видобутку криптовалют, однак для цього не створено ні графічні процесори, ні інші компоненти. Через це багато ресурсів цих систем залишаються недостатньо використаними. Уявіть існуючу гірничодобудівну установку GPU одночасно для видобування криптоватури, а також виконувати інші завдання обробки, такі як машинне навчання, та можливість спільної обробки потужностей, а також винагороджуються за обидві дії, що робить RIG ще більш вигідним. Це навчання машини буде виробляти “навички машин”, які будуть використовуватися в процесі штучного інтелекту. Хто коли-небудь додає код для машинного навчання в блокчину, отримує Skill Rewards, коли нові навички машини використовуються на новому наборі даних. Цей процес запускається на основі розподіленої інфраструктури як сервісної архітектури, що розподіляє робоче навантаження між декількома системами видобутку, при оптимізації для найкоротшого часу виконання при мінімальному трафіку даних. Ця ціла система називається Знання як сервіс, і являє собою основу KAASY – децентралізованого помічника ІІ, який ви можете використовувати для виконання завдань для вас.

Про проект

Метою команди kaasy.ai є розробка блокчейн знань, в якій існуючі та нові алгоритми можуть бути використані для енергозбереження машинного навчання, а отже, створюючи навички, що використовуються для роботи в усьому співтоваристві, з їх вибору терміналу. Код блокового коду з відкритим кодом може бути розформований для створення блочних ланцюгів приватних знань для завдань, які можуть включати в себе проблеми конфіденційності та інші обмеження даних. Використання випадків для навичок, які ми передбачаємо, включає обробку відео, машинне навчання, молекулярне моделювання, партнерські розмови з AI, рішення для працівників як служби, розширені та віртуальні реалії та управління роботами в режимі реального часу. Навички умінь для складних навичок видаються як дерево, де кожний складний розрахунок майстерності розподіляється між собою та інтегрованими простими навичками.

Найважливішою відмінністю між блок-схемою KaaS і поточною архітектурою блок-схеми є здатність (але не вимога) підтвердити правильність адреси перед надсиланням будь-яких коштів. За правильністю ми маємо на увазі як в правильному форматі для цього блок-схеми, так і в тому, чи є власником адреси це той, на який ми маємо намір відправити кошти. Це дасть змогу очищувати блокчай, той, в якому монети не втрачаються через неправильно написані адреси призначення, а токени не втрачаються в контрактних адресах.

Застосування, запропоноване для розвитку в екосистемі:
● Oracle Type AI – це рішення для відповіді на питання, задані натуральною мовою, на основі всіх накопичених знань блокчан, на момент запиту; також відповість на запити, що впливають на обмеження знань, наприклад “дайте мені відповідь, використовуючи як те, що ви знаєте сьогодні, так і те, що ви знаєте 2 тижні тому” – тимчасовий фактор гарантований тимчасовою міткою блоку
● Переклади, тексту в мову та мова-на-текст, + варіанти знаків мови
● Аналіз документів, як вже цифровий, так і в даний час у фізичному форматі
● Рішення партнерських розмов – спочатку для медичних цілей, а потім розширено для широкої публіки, ідея – забезпечити співрозмовника для бесіди для людей, які бажають заповнити цю основну потребу спілкуватися з ким-небудь [empathic AI].
● Обробка ресурсів зовнішньої обробки потужності – обробка обробки та / або інтелектуальна аналізація пам’яті “у хмарі”
● Функції спільної обробки для вбудованих додатків – оплачувані як послуга
● Віддалене рендеринг, для відео, 3D-відео, відеорежимів та сцен
● Медична аналітика та обробка зображень / відео для глобальних методів діагностики та лікування
● Використовуючи існуючі / нові рішення для обміну файлами, анонімізуйте дані та надсилайте їх у структурованих форматах під концепцією Data як Служба; інші розробники потім інтегрують знання, отримані з цих пакетів даних, в блок-схему KaaS, забезпечуючи надходження доходів від них і початкових постачальників даних; Приклади застосування в медичній імагістиці.
● Співробітник як служба – багато завдань, які сьогодні виконують наглядачі, можуть також виконувати машини, здатні навчатися. Це дозволить багатьом людям знайти набагато більш значущу зайнятість, збільшити піраміду доходів і тим самим мати більш повноцінне життя.
● Розширені та “Віртуальні реалії”, тобто туристичний супровід аудіо-відео окулярів, грають персонаж, є історичною битвою, екранним аватаром для партнера по спілкуванню, дистанційними класами в сценах VR тощо.
● RoboticsOS – операційна система для роботи, що включає такі функції як видовище, мова, сенсорні та інші сенсорні входи та виходи; включає симуляцію коду MCU в декількох контекстах

Інформація про токен

Приватний попередній продаж – 1 – 30 червня 2018 року
Публічний продаж – з 1 липня 2018 року до 1 жовтня 2018 року
Символ токену – KaaS
Платформа Ethereum
Приймають – BTC, LTC, ETH, Ether Classic (ETC), Expanse (EXP), Ellaism (ELLA)
Загальна поставка – 400 000 000 одиниць
Сума продажу – 100 000 000 токенів
Вартість 1 Каас = 1 Євро
Мінімальний обсяг інвестицій – 0.1ETH
Максимальний обсяг інвестицій – 500 ETH
Hard cap -100 м. євро
Soft cap – 10 м. євро

Команда

 

Детальна інформація:

Website: https://kaasy.ai/

Whitepaper: https://kaasy.ai/white-paper/kaasy-white-paper-v6.pdf

Telegram: https://t.me/kaasy

Facebook: https://www.facebook.com/KaasyAI/

Twitter: https://twitter.com/KaasyAi

Bountyhive username: BigTasty

0

Publication author

offline 1 month

BigTasty

110
Comments: 0Publics: 123Registration: 11-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation