LaborCrypto

Похожее изображение

Laborcrypto hakkında ne biliyorsun?

LaborCrypto, diğer her projeden farklı olarak, müşterilere ve serbest hizmet sağlayıcılarına, merkezi bir emir komuta zincirinden yoksun bir ortak çalışma eşdeğerini sağlama şansı vermek için blok zincirleme teknolojisinden yararlanan bir serbest platformdur. LaborCrypto, tüketicilerin ve serbestleştiricinin uygulama ve blockchain teknolojisindeki etkileşimden etkilenip faydalanabilmesini sağlamak amacıyla, ekonomiyi barikatlayan maliyetli aracıları ortadan kaldırmaya kararlıdır. LaborCrypto daha sonra serbest sektöre kurumsal bir güç yapısı sağlayacaktır. LaborCrypto, kutunun dışında farklı düşünün ve normal işleyişe meydan okumakta, böylece serbest çalışanlara güç veriyor. Ve bunu yapmanın yolu, dünyanın her yerindeki insanların bağlantı kurmasını sağlayarak,

KARTAL HEDEFLER

Laborcryptor, istihdam olanağı yaratacak ve insan sermayesi gelişimini sağlayacak ve aynı zamanda aracılık hizmet ücretlerinin sorunlarını çözecek bir ekosistem kurmakta ısrarcıdır. Ayrıca, tek ödeme şekli olarak cryptocurrency kullanımı ile ilgileniyoruz. Laborcryptor, platformun gerçek gelirinin yarısını hem ekosistemin büyümesine katkıda bulunan hem de kullanıcı ve serbest çalışanlarla paylaşmaya ve projedeki bireysel katkılarına dayanarak öngörülüyor.

Bu projenin ana görevi, LBR sikkelerinin zamanında uyarlanması ve kullanılmasıdır ki bu sayede LBR madeni paralar birçok yerde hizmet değişimi için kullanılabilir. Laboratuvar kaynaklarını aktarmak için iOS ve ANDRIOD cüzdanlarına sahip kullanıcılara izin verilir. Platform nasıl çalışır? Tüketiciler ve serbest çalışanlar, LaborCrypto ™ web sitesine gelir, daha sonra iş gönderir veya bağımsız bir profesyonel işe alırlar. Ödeme yöntemi için, Laborcrypto TM para birimini daha kullanır, kullanıcı daha fazla para alırken bir bakım ücreti gerektirir. Kullanıcılar hayat değiştiren programa aktif olarak katılacaklardır.

GELİR KAYNAĞI

Laborcryptor geliri, bu% 3’lük işlem ücretini alarak, kendi ekosistemimizdeki diğer işletmelere veya kullanıcılara reklam alanı sunarak ve kurumları LaborCrypto’daki müfredatlarını sunmaları için ücretlendirerek üretilecektir. Böyle yaparak, projeyi tam olarak kurmak için ICO’ya fazla güvenmeyeceklerdir. Bu benzer projenin bazılarının işgücü piyasasıyla ilgili önemli bir meydan okumasının nedeni, çoğu astronomik servis ücretine sahip olmak ve serbest oyunculara düşük ücret ödemek zorundadır ve kullanıcılar, diğer zorluklar, kripto paralar için asfalt yol ve asıl işlemlerin bedelini ödemek zorundadırlar. Sorunlu serbest çalışanların çözümüne yönelik hizmetler sık ​​sık karşılaşır. Aslında bu sorunlara son vermek için, merkezi olmayan bir platform önerilmektedir.

ICO SATIŞI

Laborcrypto yatırımcıların satışlarından sonra yatırım yapmak ve gelir elde etmek için ICO’nun satışını açacak, çünkü bu proje ölçeklenebilir, şeffaf, sorunsuz ve kâr odaklı. Laborcryptor, LabourCrypto platform teknolojisinin daha da geliştirilmesi için, İlk Para Teklifi (ICO) sırasında, emeğindeki Krypto Tokens’in satışından elde edilen fonların% 25’ini yatırmak için bütçelendirildi.

ICO detayları

LBR jetonu: LABORCRYPTO sistemi tarafından sunulan çeşitli hizmetleri kullanmak için, ücretsiz bir platformun sahiplerine ve kullanıcılarına, ödül ve ek bonus alma hakkı dahil olmak üzere bir yardımcı program simgesi.

Sembolik sembol — LBR

Hard Cap — 22 milyon dolar

Yumuşak Kapak — 2 milyon dolar

Toplam jeton sayısı — 100 000 000 000 LBR

Sembolik ücret ICO: 1 USD = 2000 LBR

Para birimleri kabul edildi — ETH, BTC

Minimum yatırım tutarı — 0.01 ETH

Standart jeton — ERC 20

ICO Haziran 2018’de başlayacak ve son 60 günde başlayacak.

Tüm satılmayan jetonlar yanıyor

TOKEN SATIŞ DAĞILIMI

Laborcryptor, bu nedenle, aşağıda belirtilmiş olan şema ile platforma katılan tüm kişi kategorilerine jetonunun bir yüzdesini dağıtacaktır;

Bu projenin muhtemel programları hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıda gösterilen yol haritasını inceleyin;

Daha fazla bilgi için ZİYARET;

RESMİ WEB SİTESİ: https://laborcrypto.com/

WHITEPAPER: https://laborcrypto.s3.amazonaws.com/laborcrypto/assets/LaborCrypto-White-Paper

FACEBOOK: https://web.facebook.com/LaborCrypto/

TWITTER: https://twitter.com/laborcrypto

TELEGRAM : https://web.telegram.org/#/im?p= @laborcrypto

Bitcointalk:

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1030341

0

Publication author

offline 3 months

karanj

0
Comments: 0Publics: 116Registration: 19-07-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation