LOCAL COIN SWAP: Blockchain teknolojisine dayanan Kiripto para Borsası


Giriş
Cryptocurrency geliştirme ve dağıtımı için araçlar araştırma ve geliştirme sürecindedir. İnsanlar, geleneksel birçok işletmenin işleyişini sınırlama potansiyeli nedeniyle, kripto para dünyasına ilgi duymaya başladılar. Cryptocurrency borsaları ve ticaret tesisleri, dünya genelinde pazarı yavaşça yakalamaktadır. Platformdaki zayıf yanıt süresi, mevcut kripto para birimi değişimlerinde başka bir sorundur. Cryptocurrency exchange’in, yatırımcılara ticaret hizmetlerini sunabilmeleri için önlerinde birçok zorluk var.

Cryptocurrency ticaret piyasasında tekel, endüstrinin büyümesi için en büyük zorluklardan biridir. P2P işlemleri için pazarda, platformlarında sınırlı sayıda kripto para bulunmaktadır. Güncel kriptografik değişimler, hırsızlığa ve güvensiz ticaret uygulamalarına eğilimlidir.

Yavaş yavaş ve kademeli olarak, pazardaki müşterilerin güvenini kaybediyorlar. Platform müşterileri için fayda ve ödüller olmaması, mevcut kripto para birimi değişimi için bir başka önemli sorun. Yukarıdaki zorluklar için olası bir çözüm olduğunu düşünüyor musunuz?

Sunulan Çözüm

LOCAL COIN SWAP, blockchain teknolojisine dayanan cryptocurrency için yeni age P2P işlemi platformudur. Ekip tarafından geliştirilen çözüm, varlıkların hızlı bir şekilde işlemesini ve belirtilmesini sağlayacaktır. Token sahipleri ekosistemdeki en güçlü varlık olacak. Kripto-para değişimi kavramının ademi merkezileşmesi, projenin nihai hayalidir. Borsa sahipliğini, kullanıcılar tarafından satın alınabilen ve satılan kripto hisselerine dönüştüreceklerdir. Dünyanın ilk kripto paylaşım sistemi.

LCS Cryptoshare yatırımı, yatırımcıların platformdaki ödeme ve oy haklarını almalarını sağlar. Kazanılan gelir, yatırılan miktara bağlı olarak platformun kullanıcılarına eşit olarak dağıtılacaktır. Platformdaki topluluk, merkezi olmayan yapısı nedeniyle platformun gelişiminde ve büyümesinde önemli bir rol oynayacaktır. Seçme ve seçme gücü, insanların ellerine geri verildi.

Site geliştirme ve yeni iş girişimleri hakkında kararlar alacaklar. Platformda kimlik doğrulaması gerekmez. Bir kullanıcı platformu kaydettiğinde, ticaret deneyimini başlatabilirler. Sosyal medya entegrasyonu, analiz araçları ve grafikleri, trend paralar, özel profil yönetimi ve başarı rozetleri, platformda sunulan birçok özellikten sadece birkaçı.
Platformdaki uyuşmazlık çözümü, platformun tüm paydaşları arasında, küresel bir destek personeli yardımıyla dostane bir şekilde gerçekleşir. Platformun kullanıcılarına sağlanan dijital cüzdan, kripto paraların saklanması için kullanılabilir. Platform kullanıcıları platformun büyümesinin temel itici güçleridir.

ICO BİLGİSİ VE EKİP

Proje için 100.000.000 LCS Token oluşturuldu. Tüm Token lerin% 70’i insanlar için ayrılmıştır. Bonus yüzdelerinin farklı yapısı, yatırımın süresine bağlı olarak platformda mevcuttur. Token satışı şu anda 15 Haziran 2018’e kadar platformda devam ediyor.

Fonların% 30’u platform geliştirme için kullanılacakken, fonların% 20’si güvenlik için harcanacaktır. Bu projenin arkasındaki ekip, platformun gelişimi hakkında çok heyecanlı. Kripto para biriminin gelecek olduğuna inanıyorlar.
Sonuç

Cryptocurrency yavaş yavaş geleneksel para biriminin yerini alıyor, ancak bu işlem tamamlanmadan önce gitmek için uzun kilometre taşıyor. Para hırsızlığı ve kötü müşteri hizmetleri hizmetlerine ilişkin son olaylar göz önüne alındığında, kripto para birimi değişiminin mevcut durumu çok zayıftır. Platform tarafından yüklenen yüksek işlem ücretleri, yeni kullanıcıların platforma katılmasını engelliyor. Borsalar, kullanıcı cüzdanının platformdaki güvenliğini sağlamaktan ziyade karları ile daha çok ilgilenmektedir. P2P Market, kripto para biriminin geleceği.

Herhangi bir üçüncü tarafa ihtiyaç duymadan doğrudan etkileşim halinde olan kişiler, ekibin nihai hayalidir. Gelecekte, diğer birçok temel hizmetin ademi merkezileşmesinin piyasada bulunacağını göreceğiz. Sektörün hızlı gelişimi, kripto para birimi sektöründeki mevcut gelişmelere ve bu tür uygulamaların dünya çapındaki kullanıcılar tarafından benimsenmesine dayanmaktadır.

Karar vermenin gücü gerçekten insanlara geri döndüğünü düşünüyorum. Sektördeki tüm büyüme ve gelişme, platformu kullanan kişiler tarafından kararlaştırılacaktır. Platform tarafından sunulan farklı hizmetler hakkında ne düşünüyorsunuz? Cryptocurrency için merkezi olmayan Exchange’e hazır mıyız?

Web sitesi – https://www.localcoinswap.com/

Teknik İnceleme – https://www.localcoinswap.com/LocalCoinSwap_whitepaper_v1.0.pdf

Telegram – https://t.me/localcoinswap

ANN – https://bitcointalk.org/index.php?topic=2916403.0

Yayınlayan – Criptocash

Profil – https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation