LUCRE: inceleme

logo.png

Dijital varlıklar ya da kripto para birimleri, genel olarak kamu tarafından, fiziksel varlıklar ya da fiat gibi büyük bir değere sahip olan başka bir varlık türü olarak kabul edilmektedir. Ancak, tıpkı fiat gibi, çok sayıda kripto para birimi de üretiliyor. Yeni kripto projeleri ile birlikte yeni tokenlerin geliştirildiği neredeyse her hafta üretiliyor. Böyle bir gerçek, Kripto yatırımcılarını HODL olsun ya da olmasın bir ikilem içinde bırakır.

HODL, kelimenin gerçek ifadesinden sadece kelime oyunuyla elde edilen bir terimdir. Birçok kripto yatırımcısı yalnızca yeni ve daha fazla iş üreten kripto projelerine yatırım yapmaya odaklandığından, çoğu zaman onlar, değerlerini akıtmadan ya da sadece değer akışına izin vermeden onlara tutunur. Bu tür bir yatırım da getiri yaratabilirken, piyasadaki iniş ve çıkışlar boyunca tokenler veya dijital varlıklar oynandığında çok fazla değil.

Ancak yatırımcılar genellikle ticaretin oyunu oynamaktan ve pazarın geleceği boyunca dalış yapmaktan korktukları için, LUCRE’nin arkasındaki tecrübeli profesyonellerden oluşan ekip, çok az kullanıcı etkileşimi ile minimum düşüş ve azami kar kazancı sağlayan bir otomatik işlem algoritması geliştirdi. Bu şekilde, yatırımcılar veya token sahipleri, edinilen varlıklarının kazançlarını ve YG’lerini en üst düzeye çıkarabilir.

LUCRE, en token sahiplerinin sık sık yaptığı şey olan HODLing tokenleri fikrini izole etmeyi umuyor. LUCRE, kripto tüccarları ve token sahipleri için varlıklarının değerini alım satımına yatırım yaparak olabildiğince kaldıracak yeni bir zihniyet sunar. Ticaretten kaynaklanan muhtemel çöküşten şikayet etmelerini sağlamak için, LUCRE’nin arkasındaki ekip, minimum kayıplar ve yüksek kazanımlar sağlamak için piyasa eğilimlerini ve risk faktörlerini analiz ederken boş alan bırakmayan otomatik bir işlem algoritması geliştirdi. Tüm ticari faaliyetler sadece bir bilgisayar tarafından gerçekleştirilecek ve kullanıcılar sadece varlıklarını ve piyasa performansını tek bir bakışta izleyebilecekler.

Ticaret uzun ve kısa olmak üzere iki farklı şekilde yapılacaktır. Piyasa düştüğü zaman, algoritma yatırım kısalarını azaltarak ve zararları en aza indirerek kar üretecektir. Algoritma tarafından öğrenilen tüm bilgiler, ekibin 8 yılı aşkın algoritmik ticaret deneyiminin bir sonucudur ve karmaşık kantitatif modellerin ve buradaki gömülü algoritmaların kullanımı yoluyla olmuştur.

Neden LUCRE?

1.png

LUCRE, ticaret çözümüyle topluluğuna başarı getirmeyi umuyor. Asgari tokenle gerçek kazancı getiren algoritma sayesinde başarı kazanılacak, ki bu pek çok token sahibi ve yatırımcının genellikle peşinde oldukları şeydir.

Algoritma, Takımın Döviz Algoritmik Ticaretinde 8 yıllık deneyim göz önüne alınarak üretilecek ve başarılı olacaktır. Ticaret ve değişim endüstrisinde profesyoneller oldukları için çoğu tüccarın ve yatırımcının ihtiyaçlarını anladılar ve tüm zorlukları otomatik olarak ele almak için bunları algoritmaya dahil ettiler.

LUCRE’nin otomatik işlem sistemi, son 5 yıllık piyasa verileri analizi için ekip tarafından yapılan bir emek meyvesidir. Ticari girişler ve çıkışlar için belirlenmiş kurallar, işlem algoritması tarafından otomatik olarak programlanır ve yürütülür. Bu, kullanıcıların önyargıların, korkuların ve gecikmelerin en çok olduğu ticari kararlara en az düzeyde etkileşimde bulunmalarına izin verir. Güçlü bir ticaret özellikleriyle, minimum kayıp ve büyük kazançlar sağlanır.

Son olarak LCR belirteç sahipleri, LUCRE ekosisteminde kullanılan yardımcı belirteç, tokenin değerinden büyük ölçüde faydalanacaktır. Yalnızca LCR token sahipleri tarafından kullanılan alım satım hizmetlerine erişim kazanacaklar. Mevcut sınırlı sayıda token LCR tokenlşeririnin değerini de artıracaktır ve bu da LCR token tutucular için münhasırlık sağlar.

LUCRE Faydaları

LUCRE çözümünün bir faydası, alım satım alışkanlıklarının kullanıcının veya tüccarın duygularından bağımsız olmasıdır. Duygular genellikle yatırımcıların piyasaya nasıl davrandığını yönlendirir. Korku, ufukta uzanan muhtemel büyümeyi sınırlar ve çok zayıf olma, köşelerde altta yatan düşmeleri körleştirir. Otomatik işlem süreci, kazançları en üst düzeye çıkaracak bir fırsattan satın almaya ve satmaya yardımcı olur.

Aşağıdaki görüntüde, işlem açısından HODLing tokenlerine değer bakımından kullanılan algoritmanın bir yıllık performans verileri sunulmaktadır.

LUCRE ayrıca bazı backtesting yapabilir. Ticaret kuralları, tarihsel piyasa verilerinden türetilmekte ve sistemin ticaret performansını ve piyasa değerlerinin beklentisini değerlendirmek için uygulanacaktır. Bu beklenen piyasa değeri, kullanıcıların kayıp ve kazançlarının miktarı için kritik öneme sahiptir.

Ticaret uygulamasının otomatik olarak yapılması ve insan müdahalelerinin en aza indirilmesi nedeniyle disiplin uygulanacaktır. Otomasyon, tüm parametreler için işlem sonuçlarında tutarlılık sağlayacaktır. LUCRE’nin kısa bir zaman dilimini kestirmek veya bir ticareti uzatmanın ne zaman olacağını tahmin etmek için algoritması, optimize edilmiş ve daha verimli işlem sonuçları sağlar.

Son olarak, kullanıcılar LUCRE’nin algoritmasıyla 24×7 işlem yapacaklar. Ve insan olduğumuz gibi, bunu yapmak imkansızdır. Dolayısıyla, otomasyonun kullanımı, piyasadaki yüksek ve düşük seviyelerin güçlü bir şekilde izlendiği yerlerde bunu mümkün kılar.

LUCRE Süreci

Katılımcılar ilk olarak bazı LCR tokenler için başvuruda bulunacak ve beyaz listeye alınacaktır. Beyaz listeye girdikten sonra katılımcılar, Token Satış Etkinliği sırasında LUCRE’nin halka açık adresine para gönderecekler. Bir kez alındığında, Akıllı Sözleşme katılımcıların cüzdanına LCR tokenleri gönderecektir.

Token Satış Etkinliği yapıldıktan sonra, ETH’deki yükseltilmiş fonların% 40’ı LUCRE algo kullanılarak işlem görecek ve 24×7 doğrulanabilir. Günlük performans ve ticaret sonuçlarının hesaplamaları LUCRE gösterge tablosunda erişilebilir.

LUCRE Token Satış Detayları
Token: LCR
Fiyat: 1 LCR = 1 USD
Platform: Eteryum
ilk hedef: 1.600.000 USD
Son hedef: 7,000,000 USD

Bu ICO ile ilgili en son güncellemeleri almak için resmi sosyal medya sayfalarını ziyaret edin ve web sitelerini ve tanıtım raporlarını görüntüleyin.

Web sitesi: https://www.lucretoken.com/
Teknik İnceleme: https://www.lucretoken.com/docs/Lucre_WhitePaper_EN.pdf
ANN Konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4959492.0
Twitter: https : //twitter.com/LucreToken
Facebook: https://www.facebook.com/lucreToken/
Telegram: https://t.me/LucreToken
Medium: https://medium.com/@LucreToken
Reddit: https: / /www.reddit.com/r/LucreToken/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCtVIzNXdfTGYHUPV4eh8TEw

Bitcointalk Username : Criptocash
My Bitcointalk PROFILE : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675
ETH: 0x9879AE1fcDF06912B076D301a301cd5e8Da8b629

0

Publication author

offline 3 weeks

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation