MAGNUS COLLECTIVE

Ahoj chlap, s pozdravem zde vysvětlím MAGNUS ,, Co je MAGNUS? ..
Kognitivní a kolaborativní spolupráce mezi umělou inteligencí, robotem, lidmi, senzorovými sítěmi a distribuovaným hardwarem postaveným na inteligentních smlouvách společnosti Ethereum. Magnus zahájil novou éru podnikání, technologie a myšlenky. Magnusova éra přináší zásadní změny v tom, jak jsou inteligentní systémy postaveny a vzájemně ovlivňovány. Magnus konečným cílem je, aby lidé chytřejší, lepší stroje, levnější a rychlejší Roboty a AI lépe tím, že zajistí spolupráci s dalšími agenty v síti Magnus Collective.

Kromě toho má Magnus vlastní nezávislého agenta bot nazvaného “Sentry Bots”, který zajistí, že zlíci se stanou z sítě Magnus. Sentry Bots budou používat seznam povolených a zakázaných seznamů, aby si udrželi pověst a efektivitu v síti Magnus.
Společnost Magnus bude schopna v budoucnu vyjednávat a obchodovat s dalšími řetězovými bloky nebo budoucími síťovými řetězci založenými na neblokování pomocí brány s názvem Portal. Portály zajistí, že i kdyby Magnus nezískal vůdčí postavení v oblasti vytváření sítí – Magnus nebude nikdy zastaralý nebo zastaralý. Portál přenese jednání a požadavky mezi různými sítěmi a otevře Magnus všem externím

MAGNUS růst
Současné technologie a obchodní krajiny jsou zralé pro sítě jako Magnus kvůli 5 růstovým řidičům, kteří užívali steroidy v posledních deseti letech.
– Příjmy z umělé inteligence založené na oblasti světového trhu 2015-2024.

V příštím desetiletí se celosvětový trh s umělou inteligencí odhaduje na více než 3 biliony dolarů. A podle PWC přispěje AI v příštím desetiletí k světové ekonomice až 15,7 bilionu dolarů.
Uvést nějaký kontext je více než současný výstup některých z největších světových ekonomik. Očekává se, že AI naruší a zruší stávající způsoby podnikání, dopravy a definice práce.
Zpráva z Harvard Business Review zjistila, že ačkoli byl HE využíván sporadicky v různých odvětvích, nedošlo k možnosti změnit hru. Největší příležitost bude využita pouze tehdy, když AI může pracovat společně, využitím síly každého druhého v různých zeměpisných oblastech, vertikálních oblastech a případech využití.

Lidská spolupráce s A.I (Robot)
Inovace AI se v posledních letech urychlily – klíčové faktory růstu jsou nízkonákladové výpočty a přístup k velkým datovým sadám. Umělá inteligence, zpracování signálů a strojové učení vedly mnoho dnešních běžných technologií, od vyhledávačů, asistentů s asistencí hlasu až po cílení na reklamy na internetu. Vytváření kombinované kognitivní platformy se už děje – to není výzkumný projekt ve vysokoškolské laboratoři – a urychluje se v posledních deseti letech rychleji.
Až dosud jsou inteligentní lidé ti, kteří dostanou nejvyšší skóre tím, že udělají nejmenší počet chyb. AI změní základní logiku, protože neexistuje žádný lidský způsob, jak překonat, například nový motor Google AI nebo platforma IBM Watson.
Takže vidíme éru augmentace, kdy lidé musí pracovat s AI, aby získali hmatatelné výsledky. Inteligentní stroje mohou zpracovávat, ukládat a pamatovat si informace rychleji a lépe než my lidé. Navíc AI může rychleji odpovídat vzorům a generovat širší škálu alternativ, než můžeme. AI se dokonce učí rychleji. Ve věku inteligentního stroje nemá naše stará definice toho, co činí někoho inteligentního, smysl.

Proč Blockchain?
Blockchain, který se stal známým společností Bitcoin, prokázal, že kombinací sítí peer-to-peer se šifrovacími algoritmy může skupina agentů dosáhnout dohody o konkrétní situaci a zaznamenat dohodu bez potřeby řídící autority. Kombinace blokového řetězce s jinými systémy, jako jsou robotické robotové systémy nebo bazény AI, umožňuje skupinám být autonomní, flexibilní, bezpečnější a spolupracující bez tření.
Technologie Blockchain ukazuje, že kombinací sítě peer-to-peer s kryptografickým algoritmem může skupina agentů dosáhnout dohody o konkrétní situaci a zaznamenat dohodu bezpečným a ověřitelným způsobem bez ústřední autority. Díky své decentralizované povaze a klíčovým zásadám, jako je bezpečnost a odolnost proti chybám, je blokovací technologie zvláště užitečná v kombinaci s nově vznikajícími oblastmi robotických rohů, AI svazků a rozbočovačů IOT.

Proč potřebujeme token MAGNUS?
Aby se maximalizoval úspěch, ekonomická logika společnosti Magnus Collective by měla umožňovat nákup a prodej všech služeb a zároveň umožňovat využití tohoto objevu. A zajistit, aby všichni herci měli snadný a beztrestný přístup ke kolektivu. Takže ekonomická logika je stanovena pro následující účely:
– otevřený, globální a nelicencovaný přístup k různým činitelům.
– Ověření a zjišťování služeb.
– Generování dobré vůle.
– Přemostění a překračování různých sítí a Blockchain.

Token Magnus je určen k dosažení tohoto cíle. Zaručuje volný a nediskriminační přístup od začátku a centralizuje hodnotu vytvořenou kolektivem. Má zavedené mechanismy pro inflační pobídky. Ověřit službu, podporovat 2 roky pronájmu populární a průmyslové robotické platformy a ocenit dobrou víru v síti.
Magnus Token se oživuje po důkladném uvažování a dlouhém zvážení jeho výhod. Přemýšleli jsme o ekonomické logice tvrdého kódování versus návrhu ekonomické logiky, která řídí rychlý růst. Pokud nemůžeme najít token, který splňuje všechny jedinečné požadavky Tokena – kolektivní se může zhroutit – a nedokáže dosáhnout stanovených cílů.
Závěr naší pečlivé analýzy je, že pouze originální token, který umožňuje společnosti Magnus Collective optimalizovat požadovaný cíl. Chcete-li vytvořit trhy, které usnadňují transakce, zaručují přístup ke světu a zvyšují růst, potřebujeme originální tokeny naladěné na trzích s robotiky, AI a IOT. A my jsme se rozhodli zálohovat náš žeton s nájemnou platformou Robotics – zejména platformou Table Top Robot Smart.

Image result for magnus bounty

Fáze prodeje tokenů
– Toto prochází následujícími fázemi
1. Pre-ICO: etapa s bonusem 60%. 2 týdny.
2. Main-ICO 0: Phase s 40% bonusem. 48 hodin.
3. Main-ICO 1: Phase s 30% bonusem. 1 týden.
4. Main-ICO 2: Phase s bonusem 20%. 1 týden.
5. Main-ICO 3: Phase s bonusem 10%. 1 týden.
6. Main-ICO 4: Phase s bonusem 5%. 1 týden.
7. Neodpracované žetony budou po ICO vypáleny

Image result for magnus bounty

tým

Více informací:
Webová stránka: https://0xmagnus.io/
Facebook: https://www.facebook.com/MagnusCollective
Telegram: https://t.me/MagnusCollective
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/magnus-collective?trk=ppro_cprof
Twitter: http://www.twitter.com/0xmagnus
Reddit: https://www.reddit.com/r/themagnuscollective/
Bílá kniha: https://www.dropbox.com/s/a4zuf7277ekpofu/MagnusCollectiveOptimised.pdf?dl=0

Můj profil profilu Bitcointalk :https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1545555

0xa878531E9A6c19bBB5595F1De863fa58f5fEb628

 

0

Publication author

offline 1 week

skillman11

1
Comments: 0Publics: 740Registration: 23-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation