Mapcoin incelemesi – Harita Konumunun Verilerini Toplayın ve ödüller kazanın

Haritalama verilerinizi paylaşarak token kazandığınız bir bozuk para gördünüz mü? Evet, doğru duydun. Sikke Mapcoin olarak bilinir; topluluk tarafından sağlanan ortak verileri kullanarak haritaları ve verileri yönlendirir. Böylece, topluluk haritalama verisini paylaşarak token kazanır.

MapCoin token incelemesi – Haritalama teknolojilerinin geleceğini dönüştürmek

Mapcoin’in 2025 yılına kadar üreticilere 33 milyar USD fırsat sunması bekleniyor. Mapcoin
haritalama verilerini diğer haritalardan çok daha fazla doğrulukla otomatikleştirecek. Burada, kullanıcıya verileri paylaşma ödülleri verilmiştir.

Bilindiği gibi, Data herhangi bir şirket için en büyük varlıktır. Herhangi bir şirketin temelini oluşturan verilerdir. Dolayısıyla, otonom araçlar ve yeni nesil haritalar için veriye ihtiyacımız var. Yetkili verilere sahip olursak, sadece yapay zeka ve Blockchain gibi teknolojileri kullanarak geleceği dönüştürebiliriz.

Mapcoin neden mevcut Haritalama çözümlerinden daha iyidir?

Mapcoin ana amacı otonom araçları dönüştürmek ve yüksek çözünürlüklü HD haritalar sağlamaktır.
Araçların, taşıtların ve nesnelerin en iyi karar verme sürecinde en iyi kararı vermelerine yardımcı olmak için yapay zekayı (AI) kullanır. Toplanan veriler, yolların ve sürüş ortamının daha iyi anlaşılması için AI teknolojisi ile işleyecek olan görüntü ve videolardan oluşacaktır.

Google gibi şirketler, verileri temel alan kamera tabanlı araçlar ve diğer sensörler göndererek veri toplamaya çalışır. Harita madalyonu, verileri çok daha uygun ve daha ucuz bir şekilde toplar. Haritalama ve coğrafi verileri paylaşarak kullanıcılara token kazandırır.

Kullanıcılar, tam olarak doğru olmayan, gezinmek için normal haritalar kullanıyor. Güncel navigasyon haritalama çözümleri, yaklaşık 3 metrelik doğru veri sağlar.

Özerk araçlar, en iyi eylem için kendilerini konumlandırmak için doğru verileri gerektirir. Nesneler, arabalar veya araçlar, yol ağını daha iyi bir perspektiften bulup anlamaya ihtiyaç duyar. Bu nedenle, 20’den az cms ile doğru olan HD haritalar gereklidir.

Bu noktada, şirketler eski yöntemler kullanarak otonom araçlar için veri üretiyorlar; Mapcoin, verileri daha iyi doğrulukla çok daha ucuz bir şekilde toplamak için tasarlanmıştır.

Şimdi Mapcoin tokenine gelmek, şirketlerin işlerini ölçeklendirmelerine yardımcı olan bir platform değil, aynı zamanda haritalama verilerini paylaşmak için insanlara ödüllendirilen bir kripto parasıdır.
Son karar – Mapcoin tokeni iyi bir yatırımdır ve zamanın geçişi ile dolaşım arzı gelir. Bu, insanlar için mapcoin tokenleri kazanmanın en kolay yöntemidir.

Mapcoin çözümü nasıl çalışır?

Mapcoin, Blockchain teknolojisiyle desteklenen bir projedir, hızlı ve ölçeklenebilir bir platformla merkezi olmayan bir projedir.

Şirket, bir mobil cihazda indirip yükleyebileceğiniz bir uygulama Mapcoin çözümü planlıyor ve video verilerini eşlemek için telefon kamerasını kullanıyor. Tüm kullanıcının yapması gereken, telefonu bir arabanın camına monte etmek ve uygulamayı başlatmak.

Sürüş ile, uygulama yolun video kayıtları toplayacak ve daha fazla işlem için mapcoin gönderecektir.

Mapcoin Whitepaper’ı buradan da okuyabilirsiniz. Https://mapcoin.io/documents/mapcoin-en.pdf

Mapcoin tokeni nasıl alınır?

Mapcoin tokeni satın almak için şirket web sitesini ziyaret etmelisiniz – https://mapcoin.io/ , şirket ETH’de ödemeleri kabul ediyor.

MapCoin Medium = https://medium.com/@Mapcointoken/

Website Link :  https://mapcoin.io

Whitepaper Link:  https://mapcoin.io/documents/mapcoin-en.pdf

BountyOx username = kont82

Yazar: Criptocash

BITCOINTALK PROFILE: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

Bu makale, Bounty0x ile potansiyel bir token ödülü karşılığında yazıldı”.

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation