Mix.Rent ico; inceleme


Mix.Rent müşterilerine dünya çapında araba kiralama için uygun bir platform sunuyor.

“2017 yılından beri servisimiz insanları bir araya getirerek çeşitli araç kiralamalarına yardımcı oldu. Bugüne kadar, 7.000’den fazla araç kaydeden bu platformda 11.000’den fazla kullanıcı kayıtlı. Bunlar arasında arabalar, motosikletler, elektrikli trenler, inşaat ekipmanları, yatlar, bisikletler ve diğer ekipmanlar bulunur.”

Mix.Rent ABD, Kanada, Meksika ve Rusya’da mevcuttur. Yakın gelecekte, bu platform Avustralya ve Brezilya pazarlarında sunulacak. Blockchain teknolojisi ve adanmış etiketlerimiz, işlem güvenilirliğini büyük ölçüde artırır, işlem nesneleri arasındaki ödemeleri basitleştirir ve sahipler ile kiracılar arasındaki güveni yeniden tanımlar.

Bu alanda sadece ortalama bir proje olmayacağız. Mix.Rent’in misyonu, dünyanın lider araç kiralama tedarikçisi olmak, müşterilerimiz için yüksek kaliteli hizmet sunmak ve satışlarınızı artırmanıza olanak tanıyan bir iş modelini yönetmektir. Sınırsız MIX Kod Yöneticisi.

İşi merkezi olmayan bir platforma dönüştürmek ve tüm kullanıcılarımızı kiralamanın zamanını ve maliyetini azaltmak için ICO’ya gidiyoruz, bu da işimizi hızla genişletmemize yardımcı olacak.

Mix.Rent Çözümü

Kiralama pazarındaki mevcut organizasyonu nedeniyle bazı problemler var. Mix.Rent tarafından sağlanan teknoloji, küçük şirketler ve otomobil sahipleri için bu pazara erişimi kolaylaştıracak ve mevcut kullanılmayan varlıklarından para kazanmalarını sağlayacaktır.

Blockchain teknolojisinin en büyük avantajı, sektörün problemini piyasa katılımcıları arasında düşük bir güven seviyesi olarak çözmesidir.

Kiracı ne alır?

1) Makul sözleşmeler kapsamında mevduatların geri ödenmesini sağlamaya yönelik çözüm

Platform, depozitoyu engelleyecek ve işe almada herhangi bir sorun yoksa otomatik olarak iade edecektir. Bir sorun varsa, anlaşmazlık açıktır ve platform yöneticisi müdahale eder. Bu tür sorunları çözmek için, Mix.Rent platformu, paranızı güvenli bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak bir akıllı sözleşmeler sistemi sağlar; MIX Tokens, müşterilere banka detaylarını sağlama konusunda yardımcı olur.

2) Elektronik ödemelerin kullanıldığı daha düşük ücretler ve işlemlerin daha hızlı işlenmesi

MIX kodunu kullanarak, birden çok para birimi dönüştürme seçeneğiyle ve uzun ödemeleri ele alarak sorunlardan kaçınabilirsiniz; Simge ücreti azaltacak ve müşteri hizmetlerini geliştirecektir.

3) Platformda mevcut detaylı bilgilerden belirli bir aracı seçebilme

Sahipler, sadece bir sınıfı tanımlamak yerine, her belirli araç için profil oluşturduğundan, müşteriler her araç ve durumu hakkında doğrulanmış bilgileri alabilir ve gerçek fotoğrafları görüntüleyebilir.

4) Dünyada çeşitli araçların tek platformda kiralanması imkanı

Tek bir web sitesinde dünyanın dört bir yanından çok sayıda otomobil bulunduğundan, müşteriler çeşitli kiralık araç kombinasyonları ve seyahat edecek yerler planlayabilirler.

Sahibi ne alır?

Kira geliri için uygun platform

Sahiplerin artık kira geliri yapmaya başlamak için web siteleri ve mobil uygulamalar oluşturması gerekmiyor. Sezgisel bir arayüzde sadece birkaç bilgi ve görüntü alanını doldurarak, sadece bir arabanız olsa bile, para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Müşterileri çekmek için etkili araçlar

Kiralama şirketleri, Mix.Rent ile çalışmak için pahalı pazarlama kampanyalarına para harcamak zorunda kalmazlar. Araç bilgilerinizi platformda listeleyebilirsiniz. Mix.Rent sadece mevcut piyasa oyuncularının çalışmalarını kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcıya daha az parayla daha fazla müşteri çekme fırsatı verir.

Sistem derecelendirmesi, sahibi daha güvenilir hale getirir

Tek bir derecelendirme sistemi ve derecelendirme sayesinde, kiralama şirketleri müşterilerin zihninde daha güvenilir hale geliyor. Müşteriler, küçük şirketler için kişisel verilerini kaybetmekten daha az korkuyorlar.

Değerlendirme, kiracıların güvenilirliği hakkında daha fazla şey söylüyor.

Kiracı derecelendirmeleri, sahiplerinin müşterileri hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. İlk kez, sahibine kiracının kiralanması ve yaşama deneyiminin yanı sıra önceki mal sahibinin kira tarihi, değerlendirmesi ve incelemeleri de sağlanır. Bu seçenek, araç sahiplerinin müşterilerine daha fazla güven duymalarına ve müşterilerine sıralarına göre özelleştirilmiş seçenekler sunmalarına yardımcı olur.

Bütün bunlar piyasadaki rantı azaltacak ve ortak bir ekonomiye sahip modelden daha hızlı gelişecektir.

Detaylı bilgi;

Web sitesi: https://mixrent.io/

Teknik İnceleme: https://mixrent.io/documents/wp_en.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/mix.rent.team

Twitter: https://twitter.com/MixRent

Telegram: https://t.me/mixrent


Bitcointalk Username : Criptocash
My Bitcointalk PROFILE : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0

Publication author

offline 3 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation