Morpheus Labs -це децентралізована система

Blockchain

це безпечна мережа розподіленої системи криптографічних регістрів, яка дозволяє компаніям і урядам оптимізувати свої бізнес-процеси, створені на основі додатків нового покоління і послуг Cross-Agent. Він забезпечує довіру, підзвітність і прозорість, використовуючи спільні бухгалтерські книги між учасниками розподіленої мережі. Ми віримо в фундаментальну силу блокового ланцюга, щоб змінити спосіб взаємодії і ведення бізнесу. Шлях вперед полягає в тому, щоб побудувати всеохопне суспільство, щоб будь-хто міг отримати доступ до цієї технології економічно ефективним способом.

Платчайн-платформи нададуть корпораціям, банкам, фінансовим установам і урядовим агентствам легкий доступ до платформ, які дозволять їм розробляти, тестувати і керувати програмами-блок-ланцюгами, використовуючи різні протоколи блокчін, підтримувані платформою, для забезпечення швидкого прототипування, ефективності витрат і безпечного середовища . Таким чином, організації можуть стимулювати і заохочувати інновації.

Платформа інфраструктури Morpheus – це децентралізована система, яка включає в себе блок-ланцюг і складається з декількох інтелектуальних контрактів по периметру блокової ланцюга і власної криптовалюта. І платформа являє собою системний продукт, створений консорціумом найпотужнішого, і досвідчені логістичні компанії і організації по всьому світу.

Morpheus призначений для природного запуску в хмарі. Він також може працювати на одному комп’ютері для тестування і розробки. Завдяки такому підходу він знаменує собою значний крок вперед, який допоможе підняти блокування і децентралізовані додатки на наступний рівень, включаючи наші запатентовані технології.

Платформа, яка буде підтримувати хостинг, розподіляється між вузлами і додатками ланцюжка вузлів з мережі, надаючи централізовану платформу обслуговування для розробки, управління та управління мережевий блок-ланцюжком. В кінцевому підсумку наша платформа дозволить всім взяти участь в цій революційній технології.

Наші конкурентні переваги:

* КОНТРОЛЬНЕ РІШЕННЯ
Попередньо сконфігуровані готові до використання блочні схеми підтримують кілька блочних і
інтегрований розвиток. Тестова середовище забезпечує найбільш ефективний
послуги платформи блоків і вирішує найбільш технічні проблеми
з якими стикаються підприємства.
* ДОСТУПНІ
Наша команда перехресна функціональна та досвідчена у бізнесі блокчейна
різноманітні фони.
* Довіртесь
Наша ідея і наш засновник були прийняті в SGInnovate, Сінгапур
Початкова група, урядова група. Працює найдосвідченіші інженери
та нагородами команда, SGInnovate має великий досвід впровадження
великомасштабні та складні програми для платформ.
*  БЕЗПЕЧНИЙ ТА СКЛАДНИЙ
Всі ресурси та підтримка готові в хмарі, що дозволяє вам налаштувати
і розгортати додатки в будь-який час і в будь-якому місці в безпечному, надійному та масштабованому вигляді
навколишнє середовище. Платформа розміщується у приватному середовищі хмар під час MVP і
Етап 1. Він буде розміщуватися в провідному середовищі хмарності, наприклад, AWS, з фази
2 роки.
*ВИТРАТОЕФЕКТИВНИЙ
Ми підтримуємо якість наших продуктів і послуг. Ми прагнемо
надаючи цінності нашим клієнтам без прихованих витрат. Блокчай для включення – наш
мантра

ІНФОРМАЦІЯ ПРО TOKEN

Morpheus інфраструктура Токен Токен використовується у всій сервісній платформі буде називатися Morpheus Morpheus Labs інфраструктура Токен версія х (MITx) MITx є лексема ERC-20-сумісної і призначене для використання в мережі BPaaS Morpheus для всіх послуг і надаються продукти. Основне використання токена – це підписка на платформу і використання пов’язаного додатка, де користувачі можуть використовувати цей токен для отримання будь-якої послуги в мережі платформи і оплачувати послуги провайдера всередині неї. Користувачі можуть перемикатися між різними рівнями підписки з повною гнучкістю. Модифікації відображаються для обраних додатків.

ідентифікатор структури

Буде надруковано в цілому 1 мільярд MITx. 250 мільйонів MITX видається громадськості в цю подію Token Generation (TGE). Випуск 250 мільйонів MITX призначений для отримання достатніх коштів для нас і залучення до відповідальності наших коштів, що залишилися MITx буде використовуватися і зарезервований для розширення бізнесу і буде випущений тільки в майбутньому відповідно до дорожньою картою продукту.

Всі надходження від Morpheus TGE будуть використовуватися тільки для розвитку продукту та бізнесу

Ім’я: Платформа інфраструктури Morpheus

Назва токена: MITX (версія токена інфраструктури Morpheus x)

Загальний обсяг поставки: 1 000 000 000 (1B) Струм продажу 250 000 000 (250 мільйонів) Десятковий: 8 Вартість: 8 000
MITx до 1 ETH

DQmVaLJFEDqg8w5PYnEzR23nksxa2bj6pMMEAmAdTYQKbx5_1680x8400.png

Після того, як буде досягнуто відмітка в 25 мільйонів доларів США, державні продажу будуть закриті незалежно від етапу, на якому знаходиться продаж. Наші жетони будуть перераховані в обмін на закриті події токена з невикористаними номерами. Для публіки, яка не може брати участь в першому продажі токенов, залишок стає їх можливістю слідувати. Дата випуску буде ретельно дотримуватися нашої дорожній карті продукту

Для тих, хто не може брати участь в першому продажі токенов, інші 750 000 000 стають їх вибором. І навпаки, якщо продаж токенов не буде продана, непрозорі жетони будуть включені в маркет-мейкер, який відповідає за збереження стабільності ціни на токени. Цей токен буде використовуватися для полегшення всіх транзакцій, ініційованих і оброблених за допомогою платформи Morpheus Platform Infrastructure.

Для отримання додаткової інформації відвідайте:

Веб-сайт: https://token.morpheuslabs.io/

Twitter: https://twitter.com/morpheus_labs_

Facebook: https://www.facebook.com/morpheusblockchain

Телеграма: https://t.me/joinchat/Gy1btBJEjDsGi3zj23JkKw

Мій профіль: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1471163

0

Publication author

offline 1 year

AZVAL

0
Comments: 0Publics: 21Registration: 26-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation