Mossland – Віртуальна реальність із можливістю заробляти

Mossland – це мобільні ігри, створені в режимі реального часу (AR), орієнтованого на нерухомість. У грі гравці ідентифікують реальні властивості у світі та додають їх у світ ігор – надаючи іншим користувачам можливість купувати та продавати властивості реального світу у віртуальному світі Моссленда. Mossland використовує криптовалюту на базі блокчейну, щоб полегшувати торгівлю, продаж та покупки в гріMoss Coin, що наслідує реальний ринок нерухомості в грі та надає нашим гравцям новий і привабливий спосіб взаємодіяти один з одним.

Значення віртуальної власності у Моссленді пропорційно кількості зареєстрованих користувачів у відповідних місцях. Майнові власники нерухомості можуть купувати та застосовувати аксесуари до своїх властивостей. Аксесуари являють собою віртуальну заправку властивостей, прикріплену до віртуальних властивостей, і створюють спосіб гравцям робити свої властивості унікальними таким чином, щоб інші гравці могли бачити в грі. Торгові властивості та аксесуари у Mossland можна купувати, продавати та обмінюватися між гравцями через аукціонний дім у грі. Операції в аукціонному будинку “Моссленд” будуть виконуватися за допомогою мохової монети – криптовалюти на базі блоків.
Mossland створює нову рекламну платформу, засновану на конвергенції реальних ігор на основі розташування з технологією AR. Будь-який плеєр Моссленд може створювати і проводити рекламні кампанії за допомогою бюджету Мосса через простий ігровий інтерфейс.
Моссленд створить одну з перших мікро-рекламних платформ, інтегрованих у мобільну гру, активовану на ринку віртуальної нерухомості. Забезпечуючи будь-якому гравцеві можливість створити об’яву на платформі, Mossland намагається демократизувати доступ до клієнтів та активувати гіпер-місцеву рекламу, що є результатом унікального ринку віртуальної нерухомості Mossland. Гравці зможуть розпочати, зупиняти та оцінювати успіх своїх оголошень за допомогою простих інструментів керування, підтримуваних в грі.

Moss Coin

Найменування Moss Coin
Символ MOC
Платформа Ethereum (ERC-20)
Загальний обсяг постачання 500 000 000 MOC
Базова ціна Pre-ICO 1 MOC = 0,0001 ETH
1 ETH = 10,000 MOC
Основна ціна ICO 1 MOC = 0,12 дол. США

Подробиці попереднього ICO
Дата 29 січня 2011 р. – 11 лютого 2011 р
Ціна 1 ETH = 10,000 MOC
Постачання
Приватне 41,949,405 MOC
Публічне 24,999,451 MOC
Всього 66 948 856 MOC
Мінімальне придбання 0.1 ETH
Макс. Придбання 1000 ETH

Подробиці основного ICO
Дата 21.2018 – Кв.17, 018
Ціна 1 MOC = 0.12 USD
1 MOC = 0,12 / Emain ETH
Постачання
Стратегічні партнери 101,250,247 MOC
Суспільство 123,750,302 MOC
Всього 225,000,549 MOC
Мінімальна покупка 0.1 ETH
Макс. Придбання 20 ETH

DQmbedHi1UfyDg5p5WH1YioqYc7Jy3rm2o2Gj74g25oTGyQ_1680x8400.png

Є 4 способи придбання MOSS в Моссленді:
• Надходження та обмін додаткових ігор
Гравці зможуть придбати монету через  ICO, або пізніше на біржах. Тоді гравці зможуть відвідати веб-сайт Моссленд та обмінювати Монету для MOSS в грі, а їх Мосс Монети надійно зберігатимуться та управляти на серверах Моссленда. Точно так само, як гравці можуть обмінюватися Мосс Монетом для Мосса, який може бути використаний в Моссленді, гравці також можуть обмінюватися Мохом на MOSS Монету
• Покупки в програмі в режимі реального часу
Гравці зможуть зручно придбати Мосс у Моссленді через покупки через додаток. Однак придбання MOSS в грі буде дорожче за покупку через зовнішню біржу через 30% комісії, встановленої Google Play та Apple App Store.
• Продаж аукціонних будинків
Власники нерухомості зможуть отримувати Мосс шляхом продажу власного майна.
• Залучення реклами
Гравці зможуть отримувати Мосс у грі, взаємодіючи з рекламою, створеними іншими гравцями, або дозволяючи іншим гравцям рекламувати свої властивості. Ці збори можуть бути досить невеликими на основі кожного учасника, але в цілому це значно сприятиме ліквідності на ринку Мосс.

 

Економіка Моссланд буде регулюватися трьома валютами: золотом, дорогоцінними каменями та MOSS. Кожна валюта має інше значення та дещо інший варіант використання. Золото є найпоширенішою грошовою одиницею в грі, і породжується основним геймплеєм. Гравці можуть придбати золото з реєстраціями, виконуючи місії та придбання програм через додаток.
Дорогоцінне каміння можна придбати лише через придбання через додаток і є преміальною валютою в Моссленді. Дорогоцінні камені перш за все використовуються для прискорення геймплея, прискорення покупки предметів та розблокування, а також для розблокування преміум-функцій геймплея, не пов’язаних з ігровим прогресом та основною геймплейною петлею.
Мосс – це валюта аукціонного дому “Моссленд”, яка використовується гравцями для придбання та обміну майна. Мосс є крипто-валютною базою, і загальна пропозиція Мосса є кінцевою, і щільно контролюється. Гравці зможуть придбати Moss через обмін з криптовалютою з іншими криптовалютами, такими як Bitcoin та Ethereum, або через придбання програм через додаток, поки залишиться пропозиція.

 

Команда

Дорожня Карта

1_KOuNbODiEoJxOTwF_9Odkw.png

WEBSITE: https://www.moss.land

WHITEPAPER: https://d2vy65gufabiok.cloudfront.net/whitepaper/Mossland+Whitepaper+-+ENG.pdf

TELEGRAM: https://t.me/mossland_eng

TWITTER: https://twitter.com/TheMossland

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Mossland-1654411001264423/

BOUNTY: bountyhive.io/join/Mossland

 

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1218176

0

Publication author

offline 3 months

BigTasty

110
Comments: 0Publics: 123Registration: 11-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation