Movieschain : İnceleme


Teknolojideki ilerlemeler, günümüzün birçok modern aletinin fiyatlarında düşüşe neden olmuştur. Akıllı telefonlardan dijital fotoğraf makinelerine – bu cihazlar düşük fiyatlar ve kullanım kolaylığı nedeniyle kırsal pazarlara da girmiştir. Bu, yeni nesil film yapımcılarının ve yapımcılarının doğmasına yol açtı – yalnızca akıllı telefon kameraları veya devrim niteliğindeki GoPro’yu kullanarak güzel ve anlamlı filmler çekenler. Ancak, bu film yapımcılarının YouTube dışındaki yaratımlarından para kazanmaları için herhangi bir kaynak bulunmuyor . Bu durum, YouTube’daki yeni içerik oluşturucuların sayısında, zaten kalabalık olan alanı daha rekabetçi hale getiren muazzam bir artışa neden oldu. Bunun doğrudan sonucu, genellikle yeni ve hevesli yetenekli film yapımcılarının fark edilmeden gitmesidir. MoviesChain Projesi bunu değiştirmeyi amaçlıyor.

İstekli film yapımcılarının eserlerini yükleyip paylaşabilecekleri eşsiz bir platform sağlamak istiyor. Hak eden videolar , blockchain’e dayalı bir sanat ödüllendirici ve keşif sistemi kullanılarak mali olarak ödüllendirilecektir . Bu, dünya çapında video içerik oluşturucu topluluğu için çok hoş bir hareket olacaktır.

Bağımsız ve küçük zaman film yapımcıları genellikle bir hobi olarak film yapımına başlarlar. Bağımsız film yapımcıları topluluğu son birkaç yıldır büyümektedir. Bu, büyük ölçüde ucuz video ekipmanı, düzenleme yazılımı ve bilgiye kolay erişimden kaynaklanmaktadır. Eğer bu topluluk mali olarak desteklenmiyorsa, o zaman dünya kesinlikle inanılmaz yeteneklerden kurtulacaktır. MoviesChain, hem içerik oluşturucuların hem de tüketicilerin ortak bir zemin bulabileceği tek bir video ekosistemi oluşturmayı önerir. Platform geliştirmeyi önermektedir MoviesChain Üniversitesi (çaylaklar kurulan personelinden üreten film yapımı ve film üzerine dersleri alabilir), MoviesChain Ekran(çaylaklar ve deneyimli film yapımcıları arasındaki iletişimi kolaylaştıracak bir uygulama) ve MoviesChain Investment (filmlerin kitle fonlaması yoluyla fon sağlamasını sağlayacak). Tüm bu hizmetler MoviesChain ekosisteminin bir parçası olarak sunulacak. Bu, tüm film yapım topluluğu için gerçekten bir oyun değiştirici olacak.
MoviesChain Projesi, bir İlk Para Teklifi (ICO) aracılığıyla ilk geliştirme, bakım ve pazarlama desteğini finanse etmeyi amaçlamaktadır . İlk Para Teklifinde yer alan katılımcılar , MoviesChain platformundaki her türlü işlem için kullanılabilecek ZVK tokeni satın alabilirler . Token, Ethereum blockchain’e dayalı olacak ve standart bir ERC 20 tokeni olacaktır. Akıllı Sözleşmeler, görevlerin çoğunu otomatikleştiren blok zincir üzerinde uygulanabilir.

MoviesChain Projesi, 2007’den beri faaliyet gösteren halihazırda kurulmuş bir platform olan TVzavr’ın bir zihnidir . Ekip, video akışı hizmetlerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir . Proje danışmanları çokuluslu şirketlerin üst düzey yöneticilerinden oluşmaktadır. Ekip, video yapımcılarına finansal avantajlardan geçmek istiyor, ki bu çok asil bir yaklaşım. Platform bir kez yayınlandığında, bağımsız ve amatör film yapımcıları tarafından videonun nasıl tüketildiği, keşfedildiği ve finanse edildiği gibi değişecektir.

MoviesChain Projesi, tüm video topluluğu için gerçekten oyun değiştiren bir projedir. Tamamen tek bir video ekosistemi kavramıyla, bağımsız ve küçük zamanlı film yapımcılarının parayı yükseltmek için güçlü bir stratejisi, rehberlik ve akıl hocası için harika ve tecrübeli bir ekip, proje kesinlikle başarılı olacak. Blockchain, birden çok sektörü birden çok sektörde engelleyebilir.Blockchain’in saydam ve güvenli dijital defter sistemi, her türlü işlemin takibini yapacak ve film yapımcıları için para toplama ve harcamayı bir esinti haline getirecektir. Fonların tüketiciden yaratıcısına doğrudan aktarılmasını kolaylaştıracak ve herhangi bir aracıyı işlemden kaldıracaktır. MoviesChain Projesi’nin tüm video akışı endüstrisini sonsuza kadar devrimden geçireceğine dair bir şüphe yok. Bu proje 2018’in en değerli İlk Para Teklifi olarak ortaya çıkmış olabilir!

Web sitesi – https://www.movieschain.io/

Teknik İnceleme – https://www.movieschain.io/whitepaper/

ANN – https://bitcointalk.org/index.php?topic=3152436

Telegram – https://t.me/movieschain/

Yayınlayan – Criptocash

Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation