Muzika ICO İncelemesi

resim.png

Bildiğiniz gibi, müzik endüstrisi her zaman nesiller boyunca en önemli eğlence olmuştur. Ama söyleyebildiğimiz şey, bugün eğlence endüstrisindeki en büyük yerlerden biri. Bu alanda, temelde kayıt etiketlerinin ceplerine düşen çok miktarda para döner ve sadece küçük bir miktar, oyuncuların kendilerine gider. Bazen hak ettikleriden daha az ödenir.
Uzmanların hesaplarına göre, günümüzde sanatçılar işlerinden yaklaşık yüzde on ila yüzde onbeş alırken, bütçenin geri kalanı albümün tanıtımı, üreticilerin ve distribütörlerin maaşı ile ilgili harcamalara gider.
Günümüzde, modern teknolojinin yardımıyla, her birimiz en sevdiğiniz şarkıları akış modunda dinleme olanağına sahibiz. Ayrıca, şu anki müzikal sanatçıların aksine, doksanlı sanatçıların çoğunluğunun çok daha fazla para aldıklarını, çünkü CD satışlarının ağırlıklı olarak perakende satış mağazalarında yer aldığını ve artık herkesin herhangi bir şarkıyı internetten indirebileceğini ve herhangi bir sayıyı dinleyebileceğini belirtmek gerekiyor.
Uzmanlar, müzik endüstrisinin gelirinin her yıl önemli ölçüde azaldığını, çünkü şarkıya bir CD satın almadan erişilebildiğini söyledi. Korsan içerik sorunu uzun zamandır bu alanda yaşanıyor, ancak bugüne kadar çözülecek gerçek bir araç açıklanmadı.

Blockchain teknolojisinin gelişmesiyle, bu sorun Muzika müzik platformunun yenilikçi gelişmeleri kullanılarak çözülebilir.

35413495_626852607661564_4720268581286182912_n.png

platform

Muzika, blockchain teknolojisinin tüm avantajlarını kullanarak şarkının ve dinleyicisinin icracı arasındaki sınırları kaldırmayı planlıyor. Ayrıca, platform, kârların çoğunu alan distribütör, üretici ve müzik etiketinin kârını büyük ölçüde azaltmak için çaba gösterecektir.

Muzika’nın herhangi bir sanatçı için ücretsiz bir müzik platformu olduğunu unutmamak önemlidir. Bu, platformda her türlü komisyonun ve çeşitli nakit kesintilerinin olmadığı ve hemen hemen tüm kârların sanatçının cebine kalacağı anlamına gelir.

Muzika, tüm müzik endüstrisini kökten değiştirecek, çeşitli aracılardan bağımsızlık kazandıracak, platformun tüm kullanıcıları için pek çok fırsatı genişletecek, tamamen merkezi olmayan ve ekonomik istikrar yaratacak bir müzik sistemi yaratmaya çalışıyor.

Ayrıca Kore şirketinin uzun süredir faaliyet göstermekte olduğunu ve dijital müzik endüstrisinin birçok problemini çözmede büyük başarılar elde ettiğini belirtmekte fayda var. 2015 yılında, çevrimiçi müzik platformu Mapiacompany başlatıldı ve önümüzdeki 3 yıl boyunca 2 milyondan fazla insandan oluşan bir kitle ile uluslararası bir platform haline geldi ve müşteri tabanı sürekli büyüyor. Kuşkusuz bu, geliştiriciler için büyük bir başarıdır ve ciddi bir rekabet avantajıdır, çünkü ekip bir aradadır ve 17.000’den fazla müzisyenle geniş bir izleyici kitlesine sahip uluslararası bir çalışma ürünü oluşturma konusunda deneyim sahibidir.

Muzika Studio v0.1.0 (2018.09.20), MAC, Windows, Linux’u indirmek için hazırdır.

35508702_626978324315659_8598932359506558976_n.png

Yararları

  • Bağımsızlık. Tüm kullanıcılar için platformun nihai oluşturulmasından sonra yorumlar, yorumlar, analizler ve yorumlar mevcut olacaktır.
  • Platformda, müzik enstrümanları ve hizmetleri pazarı kullanıcılara sunulacak.
  • Her kullanıcı, dinlemek istedikleri bir müzisyene yatırım yapabilir ve sponsorluklarının bir ödülü olarak, yalnızca sponsorlar için mevcut olacak platformda bazı avantajlar verilecektir.
  • Sanatçılar için yarışma programları. Muzika platform geliştiricileri, bu yarışmalara katılmak için çok sayıda sanatçıyı teşvik etmeyi planlıyor, bu yüzden yetenekli sanatçılar bulunacak.
  • Canlı yayın konserleri.
  • Müzik akışı

Platform ekosistemi

Geliştiriciler, ana aktörlerin tüm ödüllerin dürüst ve hakka sahip olacağı sanatçı ve dinleyici olacakları bağımsız, kendi kendine yeterli bir ekosistem yaratmayı planlıyorlar.
Ekosistem, akıllı kişilerden oluşuyor; aralarında hangi sanatçıların ve dinleyicilerin, müzik eserlerini dürüst ve şeffaf bir şekilde değiştirecekleri sayesinde. Platformdaki engellenmiş ve akıllı sözleşmeler, sanatçıların telif haklarını korumak için kullanılacaktır.
Taraftarlar ayrıca çeşitli yarışmalara ve diğer etkinliklere katılmak için MZK platformunun tokenlerinde bir ödül alacaklar. En iyi sanatçıya oy verebilecek ve onları doğrudan destekleyerek yeni müzik içeriği yaratmaları için onları teşvik edeceklerdir.

36281518_638752476471577_6566423512846696448_n.png

Platformda mevcut olan tüm araçlar, distribütörler ve yayıncılar karşısında mevcut mevcut aracılar olarak hizmet verecek ve yüksek kaliteli müzik içeriği için adil bir şekilde tazminat dağıtacaktır.

MZK token dağıtımı

Ticaret ve yatırım da dahil olmak üzere, platformda değişim için ana para birimi, Ethereum blockchain’e dayanan ERC-20 standart tokeni olan dahili MZK tokeni olacaktır.
Aynı zamanda, özerk bir ekosistem, mal ve hizmet satın almak için bir araç ve diğer birçok işlev için bir araç olarak hizmet edecektir.

Token: MZK
Standart: ERC20
Ana satış: 205 milyon MZK
Toplam piyasaya sürülecek: 1.000.000.000 MZK
Hedef: 20.000 ETH

Screenshot_5.jpg

Takım

KURUCULAR

Screenshot_6.jpg

EKİP İLE TANIŞIN

Screenshot_7.jpg

Proje sonucu: Müzik endüstrisinde çok fazla para olduğu kimseye bir sır değildir, bu yüzden müzisyenlerin çalışmalarına yeterli ücret almasını engelleyen sayısız problem vardır. Ancak, Muzika gibi bir platformun ortaya çıkmasıyla birlikte bu sorun ortadan kalkabilir, çünkü bu ekosistem, blockchain teknolojisi ve akıllı sözleşmelerin kullanımıyla adil ödüller sağlar. Ekipten gelen erkeklerin uzun süredir birlikte çalıştıkları ve dünya çapında büyük bir kitle ile çalışan bir ürüne sahip oldukları göz önüne alındığında, her şey onlar için çalışmalıdır.

Resmi web sitesi: https://www.muzika.network/

Telegram kanalı: https://t.me/muzika_english
Twitter: https://twitter.com/muzika_official
Facebook: https://www.facebook.com/muzikanews/
Teknik İnceleme: https://www.muzika.network/assets/mzk-whitepaper-en.pdf
Reddit: https://www.reddit.com/r/muzikaofficial/

 

Bitcointalk Kullanıcı Adı: Criptocash
My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0

Publication author

offline 5 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation