Mycro – Küçük İşler; Büyük Telaşlar

nxi5FwDt.jpg
Bazen sabah uyandığınızda etrafınıza bakınıp şimdi bu evi düzenleyecek bir yardımcım olsaydı işler ne kadar kolaylaşırdı dediğimiz olmuştur. Ya da bahçenize baktığınızda sonbaharın döküntüleri yapraklar rüzgârın da yardımıyla kapınızın önünde dev birikintiler oluşturduğunda bahçede bir yardımcıya şiddetle gereksinim duyarız. Evin boyası döküldüğüne, bozulan bir musluk önünde ya da akan bir çatının karşısında çaresiz şimdi ben nereden usta bulacağım dediğimiz çok olmuştur.

Yardımcı bir eleman ihtiyacımız sadece bunlarla sınırlı değil elbet, sizin ya da çocuklarınızın, çocukluktan bu yana birikmiş fotoğraf, karne, özel günlere ait saklanmış kartları gibi biriktirdiğiniz anılarınızın bir düzen içinde dijital ortama aktarılmasından başlayın, yeni kurmayı düşündüğünüz işiniz için piyasa araştırması ya da anket çalışması yaptırmak; Ev taşımaktan tutun, büyük paketlerin gönderdiğiniz kişiye ulaştırılması, bilgisayar kurulumu, iş yerinizin tanıtımı için web tasarım gibi binlerce destek hizmetine ihtiyaç duyarsınız. Bütün bu kısa süreli ancak vazgeçilmez işler için kime başvuracağınız, ne kadar ücret ödemeniz gerektiği bir bilmecedir. Hangi aracı kurumlara ne kadar hizmet komisyonu vereceğiniz gibi gittikçe devleşen bir ihtiyaç ve bilinmezler listesi karşımızda kâbusumuz olur. Diyelim çevredeki tanıdıklardan edindiğiniz tel. numaraları aracılığı ile bir işçi bulabildiniz o arada bir başka güven sorunu karşınıza çıkar. Bu tanımadığınız kişiyi evinize alacaksınız bu bir yanı, işi yaptırmak için avans vereceksiniz ki belki de sizin işinizi çözemeyecek birisidir. Ya da daha kötüsü bu elden ödediğiniz avansı aldığının ertesi günü kapınızın önünden bile geçmemesiyle de karşılaşmak pekalâ mümkündür.

Şimdiye dek yazdıklarım işveren için olan sıkıntıların sadece bir kaçıydı. Olaya bir de çalışan açısından bakalım. Destek hizmeti veren bir iş kolunda çalıştığınızı varsayalım. En önemli sıkıntınız her gün düzenli iş bulabilmektir. Bunun için size iş sağlayacak bir aracı kurumla anlaşırsınız. Sürekli iş bulmak adına (Çünkü kapı kapı iş aramanız, kimin bir yardımcı elemana ihtiyaç duyduğunu tespit etmeniz olanaksızdır.) aslında sadece eleman arayan kaydını tutmaktan başka bir işlevi olmayan aracılara kazancınızın ciddi bir bölümünü vermek zorunda kalırsınız. Diyelim bu şekilde iş buldunuz, sizi yönlendirdikleri adresteki işin sizin yapabileceğiniz gibi bir iş olmaması sürprizi dışında, işi yapıp ücret alamadan dönme riskinizi de cebinizde götürürsünüz. Siz aslında üniversitede öğrencisiniz ve bilgisayarlarla aranız çok iyi. Okul zamanlarınızın dışında ülke içinde ve dışında değişik yerleri görmek istiyorsunuz, ancak aileniz okul masraflarınız için yeterince harcama yaptığı için onlardan fazladan para istemek hoşunuza gitmiyor. Yarı zamanlı, hatta belirli bir iş üzerinden sanal işler yapabilirsiniz anketörlük gibi, site tasarımı gibi hatta bilgisayar kurulumu gibi. Ancak kendinizi nasıl tanıtacağınızı ve nasıl iş bulacağınızı bilmiyorsunuz.
FireShot Capture 174 - Mycro I Sadece işi bitirmek - https___www.mycrojobs.io_.png

Yine insan için en değerli şeylerden biri de zamandır. Çünkü zaman sınırlıdır, sonludur, uzatabilmeniz mümkün değil. Ayrıca zamanı kontrol de edemiyoruz çoğu kez. İşimiz, sosyal sorumluluklarımız hatta sevdiklerimiz zamanımızı nasıl böleceğimizi belirliyor. Şu ana dek yazdığım gündelik hayatımızın basit gibi görünüp, hayatımızı elimizden alan sorunları için yepyeni bir blockchain projesi karşımıza çıktı.

MYCRO JOB,
Kurucuları şöyle açıklıyorlar basitçe; “Temiz bir daireye sahip olmak istiyor musunuz, ancak şu anda bunu yapmak için zaman bulamıyor musunuz? İş teklifini doğrudan Mycro uygulamasına gönderin ve size yardımcı olabilecek bir eleman ile hızlı bir şekilde bağlantı kuracağınızdan emin olun!
Dnpa243XcAEFYiS.jpg
MYCRO Ekibinin çalışma ofisleri

Biraz hızlı ve kolay para kazanmak ister misiniz? Mycro job uygulamasını keşfedin ve size tam olarak uygun bir iş bulun. Başvurunuzu yapın ve işi bitirin. Bu kadar basit. İnsanları bağlamak için protokolümüzü uygulayarak yerel toplulukların gücünü açığa çıkardık. Mycro, sezgisel ve basit bir işlemle gerçek zamanlı iş eşleştirme için küresel pazarın zirvesine ilerleyecek bir platform sağlamak için yola çıktı.

Mycro ile İşler Nasıl Yürür?
Mycro’nun en önemli farklılığı bu noktada ortaya çıkmaktadır. Uygulama işveren ve çalışanın özelliklerini muazzam bir veri tabanında saklamaktadır. Üstelik bu veri tabanı blockchain teknolojisinin sonsuz olanaklarıyla zenginleştirilmiş akıllı algoritmalar sayesinde kendi kendine öğrenen yazılımın sonucu sizin tam aradığınız işi, tam da sizi arayan işverene gönderiyor. Ve mükemmel eşleşme gerçekleşiyor. Burada bütün olay işverenin nasıl bir çalışan aradığı ile ilgili tercihlerini doğru girmesi, çalışanında yeteneklerini, iş becerilerini önceki iş deneyimlerini veri tabanına tanıtması ile başlıyor. Akıllı uygulama sizin daha önce yaptığınız iş tercihleri ve başarılarınızı işleme alıyor ve sizin tam profilinizi oluşturuyor. Ve sonuç tam istediğiniz gibi bir iş. İşveren için de aynı şekilde belirttiği tercihlere göre sıralama yapıyor ve en doğru eşleşmeden başlayarak size uygun elemanları sizin için sıralıyor.
FireShot Capture 182 - MYCRO_ Zaman Ve Para Dilemma Çözüm - _ - https___steemit.com_partiko_@inder.png
İşin Ödemesi Nasıl Gerçekleşiyor?
İşveren ve çalışan eleman eşleştirmesi gerçekleştikten sonra Mycro uygulaması karşılıklı olarak bu kişilere birer QR kodu tanımlıyor. Ve iş başlangıcı blockchain üzerinde işaretleniyor. İşveren ve işçi ödemenin MYO tokenı ile olmasında anlaşırlar ise hemen iş başlangıcında işveren işçinin QR kodunu taratarak ücretini emanet akıllı iş sözleşmesine atıyor. İş yapılması esnasında para emanette bekletiyor. İşbitiminde işveren tekrar çalışanın QR kodunu okutuyor akıllı sözleşme parayı devralıyor ve böyle işçi serbest bırakılan ücretine kavuşuyor.

Projenin çalışma prensibi ve çıkış amacı çok basit değil mi? Ancak gündelik hayatımızın bu basit! işlerinin zamanımızın ne kadar çoğunu elinde tuttuğunu düşünürseniz, projenin ne denli önemli bir işlevi üstlendiğini daha iyi kavrarsınız.

Neden Mycro job ve Blockchain?
FireShot Capture 168 - Mycro I Simply getting the job done - https___www.mycrojobs.io_.png
FireShot Capture 169 - Mycro I Simply getting the job done - https___www.mycrojobs.io_.png
Mycro’nun başarısı, sezgisel kullanımlara dayanmaktadır. İş verenlerin ve işverenlerin ihtiyaçları hızlı ve basit bir şekilde karşılanmalıdır. Bu doğru iş teklifini doğru işçiyle eşleştirerek olur. Ancak bu şekilde iki tarafın da tatmin olduğu iş modelini oluşturursunuz.. İşveren için iyi bir iş sonucu. İşçi için hoş ve kazançlı bir iş sağlanır.

 •   Mycro, blockchain teknolojisinden faydalanarak oluşturduğu akıllı algoritmalar sayesinde doğru işi, doğru çalışana çok hızlı şekilde eşleştirme yeteneğine sahip. İşler işveren tarafından mycro uygulamasına ücretsiz olarak ilan edilir. İşçiler de bu işlere her zaman ulaşabilir.
  
 •   Blockchian teknolojisinin en önemli avantajlarından biri; block zincirine eklenen akıllı sözleşmelerdir ki projede merkezi olmayan derecelendirme ve doğrulama sistemleri ile güven sorunu çözülmüş, taraflar ciddi risk taşımadan bir araya gelebilecektir.
  

9Dtt9N8y.jpg

 •   Mycro projesinin en can alıcı noktalarından birini tekrarlamak istiyorum.İşin yapımı sırasında ödenecek ücret, akıllı bir sözleşme tarafından emanette tutulacaktır. Bu paraya ne işverenin ne işçinin erişim hakkı yoktur. Emanet sözleşmesi ancak iş başarıldığında ücretin erişimini sağlayacaktır. Bu durumda 2 taraf ta mağduriyet yaşamaz. Çünkü işçi iş bitince ücretinin onu beklediğini bilir. İşveren de iş bitmeden ödediği paranın emanette saklandığının rahatlığındadır.
  
 •   Düşük komisyon ücretleri sağlamak için Mycro Job ileride tamamen merkezi olmayan uygulamaya yönelece ve dApp uygulaması geliştirecektir. Aracının ortadan kalkması işçiden kesilen %30 gibi oranın işçiyde kalmasını sağlar ki bu da ücretlerin %30 artmasına eş değerdir. Çalışanlar dApp dan yararlanmak için sadece %2 ödeyeceklerdir.
  

FireShot Capture 167 - Mycro I Simply getting the job done - https___www.mycrojobs.io_.png

    MYCRO ICO’SU ; MYO, Nasıl kullanılacak?
 1. İş Alışverişi: İşverenin ekranındaki kontrol panelinde daha iyi bir pozisyon elde etmek için token kullanabilirsiniz. Bu, aynı zamanda işin ücretini belirleyebilmenizi sağlayan bir arayüze ulaşmanızı sağlar.
  
 2. Ödüllendirme: Akıllı iş sözleşmesiyle kontrol edilenmycro uygulamasında başarılı işler tokenle ödüllendirilecektir.
  
 3. İşlerinizi öderken de MYO tokenları kullanmanız önerilir. Bu sizin güvenli şekilde bir emanet iş sözleşmesine sahip olmanızı da sağlayacaktır.
  

Token dağıtımı
Toplam MYO sayısı: 100,000,000

A) Özel satış: % 26

B) Ön satış/ Anasatış: % 40

C) Kullanıcılar için ödül havuzu: % 12

D) Bounty programı %5

E) Bonus ve danışmanlar: %8

F) Takım ve kurucular: %9

FON DAĞILIMI:
A)% 45 Pazarlama

B)% 40 Geliştirme, teknoloji ve bordro

C)% Bankacılık ve Şifreleme

D)% 7 Yasal, danışmanlık ve yönetim

FireShot Capture 170 - Mycro I Simply getting the job done - https___www.mycrojobs.io_.png
FireShot Capture 171 - Mycro I Simply getting the job done - https___www.mycrojobs.io_.png

FireShot Capture 180 - Mycro I Sadece işi bitirmek - https___www.mycrojobs.io_.png

ÖZETLE:
MYCRO Bizim için öyle bir uygulama geliştirmiş ki, artık hayatımızı boş yere tüketen bütün angaryalardan sıyrılabileceğiz. Dünyanın neresinde olursak olalım bu uygulamayla aradığımız elemanı çok kısa sürede bulabilecek, akıllı sözleşmeyle güven içinde anlaşma yapabileceğiz. Eğer yeteneklerimiz doğrultusunda ek gelir istiyorsak, niteliklerimizi Mycro uygulamasına yükleyip, uygun zamanda ve uygun koşullarda yani bizim kontrolümüzde bir kazanç sağlayabileceğiz. Blockchainin akıllı, merkeziyetsiz, şeffaf ve değiştirilemez, hacklenemez özellikleri ve tonlarca veriyi kolayca seçebilen kapasitesi ile hepimizin vazgeçilmezi olmaya aday bir iş yazılımıyla karşı karşıyayız. Mycro Job İstisnasız hepimiz için hazırlanmış bir yazılım. Yatırım yapmaya değer. Daha fazla bilgi ihtiyacında olan yatırımcılar için faydalanabilecekleri linkle aşağıdadır. Bol Kazançlar…

FAYDALI LİNKLER:
Web Sitesi: https://www.mycrojobs.io/

Telegram: https://t.me/mycrojobs

Medium: https://medium.com/mycrojobs

İnstagram: https://www.instagram.com/mycrojobs/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/mycrojobs/

Faceboo: https://www.facebook.com/mycro.jobs/

Twitter: https://twitter.com/Mycrojobs

j4rd4
0x4f78EaDcE1A0ae1085Db03FcB2724b9b0d5E29B4

0

Publication author

offline 2 hours

altcoin

213
Comments: 0Publics: 420Registration: 26-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation