NAUTICUS: Blockchain Teknolojisine Dayalı Merkezi Olmayan Kripto para Ekosistemi

Giriş

Bir insan, konfor ve faydaya inanan gelişen bir türdür. Yarattığımız ürünlerin çoğu bu iki temel özelliği taşır. Rahatlık olmadan, ürün kullanıcılar için bir yük haline gelir ve kullanıcının ömrü boyunca bir yararı olmaz. Yenilik ve deney döngüsü mükemmel bir ürün veya en iyi hizmette kalıcıdır. İnsanlar, verimli ödeme çözümünün ve diğer kullanımların geliştirilmesinde milyarlarca dolar harcayarak kripto para birimine güven gösterdiler. Bitcoin’in tanıtılmasından bu yana, çeşitli amaçlarla çoklu kripto paralar başlatılmıştır.

Piyasadaki kripto-para değişiminin varlığı ortak bir görüş haline geldi. İnsanların, kripto para piyasasında birçok zorluğun varlığından bu yana korkulacak pek çok nedeni vardır. Kripto para birimi değişiminde güvenlik eksikliği, platformun yatırımcıları için daha büyük bir risk oluşturmaktadır. Ödeme ve bankacılık devrimi diğer birçok sektöre kopyalanabilir. Kripto para biriminin mevcut pazardaki entegrasyonunu ölçeklendirmek için neler yapabileceğinizi düşünüyorsunuz?

Çözüm sunulan

NAUTICUS, kripto para dünyasının çözümü için burada. Blockchain teknolojisini kullanan kripto paralı kullanıcılara çoklu imkanlar sunan platformun temel felsefesidir. Platform tarafından yapılan teklifler listesindeki ilk ürün, kripto para birimi değişimidir. Değişimde 100’den fazla kripto para birimi ve 20 adet fiat para birimi bulunacak. Platformun kullanıcılarına şeffaf ve verimli ticaret deneyimi sağlanacaktır. Kripto para birimi değişiminin, 2018 Ağustos ayında başlatılması planlanıyor. Platform, diğer kripto para birimi değişimine kıyasla çok düşük işlem ücreti alınacak ve güvenli olacak. Ekip tarafından başlatılacak ikinci ürün bir e-ticaret platformudur.

Bu, kripto para biriminin benimsenmesi için bir test alanı olacaktır. Alıcılar ve satıcılara etkileşim için şeffaf bir platform sağlayarak, e-ticaret Dünyasındaki tüm aracıları kaldıracaklar. E-ticaret platformunun stratejik gelişimi için büyük küresel perakendecilerle işbirliği yapmak, verimli bir çevrimiçi pazar oluşturacaklar. Kullanıcılar, satıcılar ve işletmeler platformun bir parçasıdır. Platformda derecelendirme ve inceleme sistemi, ödüller ve teşvik sistemi ve kripto para birimi ödeme gibi birden fazla özellik bulunur. Mallarını dünyaya satması ve blockchain teknolojisinin teknolojik avantajını entegre etmesi için tüccarlara düşük maliyetli bir çözüm sunuyor. KYC doğrulaması, platformdaki kullanıcıların güvenliği için yapılır. Platform tarafından sunulan üçüncü ürün, blockchain madencilik merkezidir.

Azami madencilik verimliliği için şirket tarafından özel tasarlanmış ASIC işlemci kullanılacaktır. Enerji maliyet hedefi oluşturdular ve madencilik operasyonları için yeşil enerjiyi kullanmayı planladılar. Yeşil enerji çözümüne dayalı tamamen sürdürülebilir bir madencilik merkezi, ICO’dan sonraki vizyonun bir parçasıdır. Platform tarafından sunulan farklı ürün ve hizmetlerin, pazardaki kripto para biriminin benimsenmesine yardımcı olacağına inanıyorlar.

ICO BİLGİSİ VE EKİP

Proje için 2.500.000.000 NTS Jetonu oluşturuldu. Toplam belirteçlerin% 80’i ICO için ayrılmıştır. ICO şu anda 18 Temmuz 2018’e kadar platformda yaşıyor. ICO’nun fonları, platform tarafından sunulan hizmetleri yaratmada kullanılacaktır. Ekip, blockchain teknolojisinin gücünün e-ticaret endüstrisinde benzeri görülmemiş değişiklikler getirebileceğine inanıyor.

Sonuç

Sürekli olarak daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bizi, bulunduğumuz yere götürmek zorunda olan, insanın bir kalitesi. Geleneksel iş ve yaşam dünyası sürekli değişen çevreye uyum sağlar. Daha iyi ödeme çözümü ihtiyacı, kripto para biriminin icadıyla sonuçlanır. Birçok uluslararası düzenleyici konferansta merkezi bir ilgi odağı haline gelmiştir.

Blockchain teknolojilerinin yetenekleri geleneksel işletmelerdeki birçok zorluğun çözümünde kullanılmaktadır. Yenilikçi çözümün yaratılmasında en son teknolojiyi benimsemek, platformun amacıdır. Blockchain teknolojisine dayanan bir kripto parası kullanma ekosistemi sundular. Platformun başarısı, platformun kullanıcıları tarafından kararlaştırılacaktır. Kripto para biriminin geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz? Devrim için hazır mıyız?

Web sitesi – https://www.nauticus.io/

Teknik İnceleme – https://cdn.nauticus.io/NauticusWhitepaperOfficial.pdf

Telegram – https://t.me/nauticusblockchain

ANN – https://bitcointalk.org/index.php?topic=3095196.0


Yayınlayan: Criptocash
Btalk Profili: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation