Navibration – наступне покоління навігації

Картинки по запросу Navibration

У теперішньому світі, інтернет-сервіси досліджують цілий всесвіт, що дає кожній людині змогу швидко побачити весь світ, потребуючи лише платформ соціальних мереж, стільниковий телефон, планшет або ноутбук, а також інтернет-сервіс. На сьогодні соціальні медіа-платформи та канали розповсюдження медіа особливо популярні серед людей. Кожен знає, де знайти новий модний лук і де послухати новий поп-хіт. Ці платформи належать декільком великим корпораціям/компаніям або організаціям, які отримують всі прибутки від функціональності цих платформ. Слід зазначити, що такі платформи неймовірно корисні для своїх власників, оскільки користувачі є не тільки клієнтами, а й працівниками, які розміщують їх вміст, але не отримують нічого (винагороду в fiat чи криптовалюті) за це. По суті, такі компанії отримують величезну прибуток від тих речей, які самі користувачі створюють та використовують на своїх відповідних платформах.

Що таке Navibration?

Navibration Experiences – це децентралізована соціальна мережа, яка надає навігатор з аудіогідами по різним частям світла. Сеть автоматично визначає місцеположення користувача на карті та надає різноманітні маршрути, проходження яких супроводжується докладними розповідями, що залежать від такого, що знаходяться біля якого місця, проходить слухач і голосують голосом історичної особистості, пов’язаної з цією місцевістю або містом.

Navibration створює навігаційну систему наступного покоління, яка переопределить не тільки те, як ми рухаємося в невідомих місцях, але і всі деталі та секрети нових місць. Найкраща частина полягає в тому, що програма та екосистема використовуватимуть технологію блокчейнів для стимулювання користувачів.

Все це буде досягнуто завдяки першій в світі соціальній мережі аудіологічних турів (Navibration Experiences), де вміст буде створено користувачами: експерти в містах, письменники, перекладачі, спікери, рецензенти, мандрівники та ін. Матимуть місце на платформа Кожен новий створений тур буде доступним для продажу на платформі, і він буде контролюватися розумними контрактами, щоб забезпечити прозорість, належні стимули та зацікавленість користувачів. Користувачі, які вирішили придбати екскурсію, будуть керуватися з одного місця до іншого через запатентовану навігаційну систему, яка використовує вібрацію: прощайтеся з картами та необхідністю підключення до Інтернету!

Navibration Experiences

Navibration Experiences – набагато більше, ніж просто ідея: система навігації за допомогою вібрації вже розроблена та запатентована, а робочий MVP доступний як на iOS, так і на платформах Android (Navibration App). Наступним етапом є впровадження технології блокчейнів.

Поки що проект отримав значну підтримку від користувачів, експертів галузі та навіть іспанського уряду. Міністерство економіки та конкурентоспроможності уряду Іспанії підтримало проект з ранньою стадією інвестицій на розвиток та печатку затвердження.

Navibration Experiencesдозволить своїм користувачам використовувати свої технології за допомогою навігаційної програми. Крім того, програма навігації дозволяє користувачеві здійснювати переміщення послідовністю в два етапи. Тут перший крок – розмістити телефон горизонтально, а потім повільно обертатися, доки він не вібрує. Два способи навігації були інтегровані в систему наступним чином:
1. Автономна навігація
2. Керована навігація

У режимі “Автономна навігація” вібрація дозволить користувачеві знати позицію кінцевого пункту призначення, тим часом другий режим, який є керованим режимом, дозволить користувачеві знати шлях до кінцевого пункту призначення. Завдяки кількома цілям під час запуску навігаційних досліджень основною метою є створення більш справедливого способу технології, де учасники отримують вигоду від використання. Тут використання блокчейну є одним із рішень. Крім того, каталог, створений Navibration, матиме непересічне зростання, на якому користувачі у всьому світі працюватимуть над його розробкою, насолоджуючись перевагами від неї. Введення одягу також є однією з цілей досвіду навігації. Тут навігаційні годинники та палиця дозволять користувачам мати навігаційні враження від досвіду через wearables. Палиця зосереджена на тому, щоб користувачі зі сліпотою, а також користувачі у віці могли переходити до свого місця призначення. Ці дівайси, ймовірно, будуть випущені в червні 2019 року(годинник) і в жовтні 2019 року(палиця).

Перспективи

Основна монетизація проекту буде реалізована шляхом продажу готових аудіогідів кінцевим споживачам – туристам по всьому світу. Розрахунки показали, що навіть охоплення аудіогідами п’яти основних для туризму країн, відкриває щорічний ринок в 170 мільйонів потенційних клієнтів. Хто може бути таким потенційним споживачем? По-перше, це люди, які використовують смартфон як єдиний універсальний пристрій для подорожей (квитки, контент, готелі, навігація тощо.) По-друге, це прогресивні туристи, які шукають нові зручні способи отримання нового досвіду і нових відчуттів. По-третє, це творчі, активні та відкриті люди, які мають потребу ділитися своїм досвідом, а також цінують чужий досвід і рекомендації. І для такої аудиторії буде дуже цікавим і затребуваним продукт Navibration.

Найдивовижніше те, що додаток Navibration дозволить туристам отримати задоволення від прогулянки, яка супроводжується цікавою розповіддю аудіогіда, без карт, без інтернету (оффлайн) і не дивлячись в екран!

Компанія вже порадувала своїх шанувальників мобільними додатками для платформ Apple і Android.

Продаж токенів

Токен відіграватиме визначальну роль у соціальній мережі. Це не тільки буде ключовим фактором для нагородження споживачів, але для того, щоб отримати доступ до повної функції Navibration Experiences, самі користувачі повинні мати певну кількість токенів з мінімальним віком. Усі придбання поточних та майбутніх продуктів навігації матимуть знижку 30%, якщо їх придбано за допомогою нашого токену. Крім того, з’являться пакети та ексклюзивні пропозиції, які можна придбати лише за допомогою нашого токену.

Символ токена: NAVI
Платформа: Ethereum
Стандарт: ERC20
Токенів до продажу: 120 000 000 NAVI (40%)
Ціна після публічного продажу: 1 NAVI = 0.05 USD
Soft cap: 500 000 USD
Hard cap: 6 000 000 USD
Країна: Естонія

Приватний продаж
Початок – 15 Жовтня 2018 р
Закінчення – 5 Листопада 2018 р

Публічний продаж
Початок – 15 Листопада 2018 р
Закінчення – 5 Грудня 2018 р

Команда

Радники

Whitepaper: https://www.navibration.com/Navibration-whitepaper-EN.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/Navibration/

Twitter: https://twitter.com/Navibration

Telegram: https://t.me/NAVIBRATION_INFO

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCPW08n

Bountyhive username: BigTasty

0

Publication author

offline 3 days

BigTasty

110
Comments: 0Publics: 119Registration: 11-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation