Navibration Projesi Nedir?

Navibration Projesi Nedir?

Navibration Experiences, kullanıcıların içeriklerinin oluşturulacağı, blockchain teknolojisine dayalı dünyanın ilk sesli rehberli turlarıdır. Her yeni tur platformda satışa sunulacak ve şeffaflık, uygun teşvikler ve kullanıcı katılımı için akıllı sözleşmelerle kontrol edilecektir. Dünyayı tanıma yolu yeniden keşfedildi.

Navibration, İspanya Hükümeti tarafından desteklenen ve patentli bir teknoloji geliştirdi edilmiş bir İspanya merkezli teknoloji şirketi ,  biz bilinmeyen yerlerde hareket yolu değil, aynı zamanda keşfetme yolu sadece yeniden belirleyecek yeni nesil navigasyon sistemi yaratıyor tüm detayları ve sırları. Tüm bunlar, içeriğin kullanıcılar tarafından oluşturulduğu, blockchain teknolojisi üzerine inşa edilen dünyanın ilk sesli rehberli turları Navibration aracılığıyla gerçekleştirilecektir  . Her yeni tur platformda satışa sunulacak ve şeffaflık, uygun teşvikler ve kullanıcı katılımı için akıllı sözleşmelerle kontrol edilecektir.

Geleceğin navigasyonu:

  • Haritalar yok

Yolculuğunuz sırasında haritayı unutun, çünkü gitmeden önce ziyaret edeceğiniz yerleri yaratmanız için onlara ihtiyacınız olacak. Bunu yaptıktan sonra, Navibration’ın size rehberlik etmesine izin verin ve yolculuğunuzun her bir parçasının keyfini çıkarın.

  • Bilgi yok

Yolculuğunuzu Navibration ile hazırlayın ve bir internet bağlantısı hakkında endişelenmenize gerek kalmadan, dünyanın herhangi bir köşesine seyahat edin. Dünyanın en büyük şehrinde veya en yüksek dağda bile asla kaybolmayın.

  • Açılma Yok

Bir haritayı okuma veya cep telefonuna varış noktanıza bakma ihtiyacı sonsuza dek bitti. Navibration ile bakmanız gereken tek şey, nereye gittiğinizdir.

  • Limit yok

Herkes için. Çünkü sadece dünyayı dolaşarak hissetmek mümkün olmalıydı. Navibrasyon şimdi sonsuza dek hareket ettiğimiz yolu değiştirmek için burada.

Dünyayı tanıma yolu yeniden keşfedildi. Gezegenin her köşesinden konumlandırılmış ses kılavuzları, içinde tarihsel karakterler rehberleriniz olacaktır. Tabii ki, turu titreşim navigasyon sistemimiz ile yapacaksınız. Çoklu dil ve kendi hızınızda.

Navibration Experiences, tüm ekosistemin BLOCKCHAIN ​​teknolojisi üzerine kurulacağı, dünyanın ilk DECENTRALIZED yolları sosyal ağı olacaktır. Rotalar coğrafi olarak (tüm gezegenin köşelerinden) ve sesli rehberli (her yerin ana tarihi karakterleriyle anlatılmıştır) olacaktır.

Navibration SL olarak bilinen Navibration, İspanya merkezli bir teknoloji şirketidir. Şirket, patentli bir teknoloji parçası kullanılarak İspanyol hükümeti tarafından resmen desteklendi. Firma geçtiğimiz günlerde üç aşamalı bir işlem token satışını (özel satış, kamu satış öncesi ve kamu ana satışı) sunma planlarını açıkladı.

Özel satış çoktan başladı ve şirketin özel yatırımcılardan fon almayı kabul edeceğini, hiç şüphesiz ki, en cazip satış şartlarından biri. Şirket, global vatandaşların bilinmeyen yerlere giderken yollarını değiştirmeyi amaçlayan yeni nesil navigasyon sistemi olarak adlandırılan şeyi tanıtmayı amaçlıyor.

Bu fete ulaşmaya giderken, aynı zamanda insanların ziyaret ettikleri yerler hakkında bilgi almalarını da değiştirmeye çalışacak. Açıklamanın en dikkat çeken kısımlarından biri de, ekosistemin ve duyurulduğu uygulamanın, blockchain teknolojisinin gücünden yararlanacağı gerçeğiydi.

Firma, Navibration Experiences adını verdiği şeyle bunu başarmayı umuyor. Deneyimler, dünyadaki sosyal ağ platformları için bir ilk olarak faturalandırılan sesli rehberli turlardan oluşacaktır. Ağa yüklenen tüm içerik, bireysel kullanıcılar tarafından oluşturulacak.

Token Satış Detayı:

Halka açık ana satış ve satış öncesi için bir satış henüz belirlenmemiştir. Ancak, özel satış çoktan başladı. Girişim Sermayesi ve Akredite Yatırımcıların satışa katılmaları ve insanların seyahat etme şeklini değiştirecek bir şeyin parçası olması isteniyor. Tüm katılımcılar KYC sürecinden geçmeyi beklemelidir.

Token: NAVI

Fiyatı: 1 NAVI = 0.05 USD

Bonus: Mevcut

MVP / Prototip: Mevcut

Platform: Ethereum

Kabul: ETH, BTC, Fiat

SoftÇap: 500.000 USD

HardÇap: 6.000.000 USD

Beyaz liste / KYC: KYC

Kısıtlı bölgeler: ABD, Çin

Daha fazla bilgi için:

Bountyhive kullanıcı adı: Kont

bountyhive.io/r/kont

0

Publication author

offline 2 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation