Nestree – просунутий, заснований на нагороді месенджер спільноти

Всі говорять про інновації технології blockchain, але якщо ми подивимося навколо, то, здається, її переваги та застосування не відчувалися багато. Просто розслабтеся, той, який я хочу поділитися сьогодні з вами, дуже чудовий. Платформа називається Nestree; компактні різні дії в єдину систему, щоб полегшити речі в епоху крипто, яку ми живемо. Ця платформа створила децентралізовану програму Messenger, яка виконує інші функції.

Nestree це блокчейн на основі модернізації Messenger, для соціальної діяльності і нагородження своїх користувачів. Nestree blockchain – це платформа dAPP, яка була заснована з нагородою, соціальним чатом, торговим обміном, криптовалютним кошельком тощо. Я радий, що ви всі знаєте про цей проект, тому що це не просто паперовий проект, як інші, а готовий проект з робочим продуктом.

Чому б не використати існуючий Messenger спільноти, наприклад Discord, Telegram і Fcaebook? тому що, хоча вони здаються такими зручними та зашифрованими, але не забувайте, що ці програми все ще централізовані та належать одному суб’єкту, який може додатково вибрати, що вони вважають відповідними, без будь-яких прибутків або винагород користувачам та їхнім клієнтам, які мають призвели до створення проблем довіри в рамках цих платформ. Це – правильний час, коли ми приймаємо децентралізацію, тому що вона, мабуть, є подальшим способом вперед завдяки використанню технології blockchain, тому велика команда запропонувала нам довічне рішення проблеми через розробку нового спільного мессендера відомий як NESTREE

Платформа представила свій рідний токен для платформи з наклейкою ‘EGG’, вона може бути споживаною утилітою, і буде використана для придбання послуг платформи Nestree. Маркер EGG був побудований на блок-ланцюзі ethereum, і він є стандартом маркерів Erc-20. EGG має так багато застосувань; вона може бути використана для користування послугами цієї платформи, і вона також буде продаватися. Маркер EGG може бути використаний будь-ким для входу в платний канал платформи Nestree або для його придбання з платформи Nestree. Нарешті, для тих, хто хоче розмістити оголошення на платформі, можна використовувати EGG для оплати.

Додаток NESTREE також розроблено з вбудованим гаманцем, що означає, що користувачі можуть легко зберігати зароблені винагороди та інші крипто-валюти в гаманці. Жетони, такі як EGG, BITCOIN, ETHEREUM, MAKER і BNB, можуть зберігатися в гаманці NESTREEE. Нові покоління програм COMMUNITY MESSAGING (NESTREE) також інтегрують гаманці крипто-валюти у свою платформу. Це дозволяє користувачам доставляти і отримувати готівку, як повідомлення, найбільш ефективні вільно або з мінімальними транзакційними та обробними зборами.

структура токена

• Тикер токена: EGG

• Загальний обсяг поставок: 3 мільярди

• Платформа токена: ERC20

розподіл токенов

Рішення досить складно реалізувати технічно. Для цього, перш за все, потрібно сильна команда. Команда Nestree володіє відповідною кваліфікацією і досвідом. З кожним учасником можна зв’язатися через Linkedin або вивчити відгуки експертів на особистих сторінках.

Недоліки централізованих соціальних медіа, таких як facebook, телеграма, розбрат тощо, не можна недооцінювати; Ви можете прокинутися і побачити, що ваш обліковий запис заблоковано. Вони обмежують користувачів і надають їм умови щодо того, що потрібно розміщувати. Всі ці питання змушують команду Nestree мислити за межами коробки і будувати децентралізований посланник, який не контролюється жодною організацією або органом. Користувачі зможуть спілкуватися, як їм подобається, і насолоджуватися ними. Щоб зробити речі простішими, вони побудували посланника, який має OTC Trade, криптований гаманець і багато інших.

✈️ Website: https://www.nestree.io/

✈️ Whitepaper: https://www.nestree.io/whitepapers/Nestree_Whitepaper_EN.pdf

✈️ Bitcointalk Ann Thread : https://bitcointalk.org/index.php?topic=5155135

✈️ Telegram: https://t.me/nestree_en

✈️ Twitter: https://twitter.com/nestree_io

✈️ Facebook: https://www.facebook.com/nestree.io

✈️ Reddit: https://www.reddit.com/r/nestree_io

✈️ Android-приложение: https://play.google.com/store/apps/details?id=chat.nest.messenger

✈️ iOS приложение: https://itunes.apple.com/kr/app/nestree/id1463013800?mt=8

Автор:

BITCOINTALK USERNAME: DimaKonon

BITCOINTALK PROFILE LINK: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2627571

0

Publication author

offline 18 hours

Dmitro Kononchuk

0
Comments: 0Publics: 52Registration: 20-06-2019
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation