Nestree : yeni nesil Messenger platformu.

Merhabalar bugünkü videomun konusu çevrecilerin yıllardır yaşamış olduğu sorunları ortadan kaldıracak bir proje olan Nestree projesidir. Arkadaşlar şimdi detaylı bir şekilde anlatmaya başlayalım. Biliyorsunuz hepimiz youtube veya başka diğer video platformları kullanıyoruzdur. Nestree, Mevcut elektronik çözüm sisteminin eksikliklerini ele alan ilk ademi merkeziyetçi platform. FESS, ileri teknoloji uygulamasıyla elektronik ortamda işlem yapmanın daha hızlı ve güvenli bir yolunu sunar. Kısaca açıklaması bu şekildedir.

Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte Dünya’da da değişimler meydana gelmektedir. Bu değişimler ise insanların alışkanlıklarında farklılıklar oluşturmaktadır. Eskiden internet teknolojisi insanlar için bambaşka bir dünya vaad ederken şuan kripto para sektörü insanların için aynı vaadleri sunmaktadır. Dolayısıyla bu alanda da bir çok proje ve platform ortaya çıkmaktadır. Bunlardan bir çoğu özensiz işlemler yaparak insanların güvenlerini zedelemektedir. Bu güvensizlik zamanla sektöre de yansımaktadır. Bunun yanı sıra bazı projelerde işini gerçekten iyi yapmakta ve yukarıda bahsettiğim değişimde yerini alabilme ve insanların isteklerine ilk cevap verebilenlerden olmak istemektedir. Bu projeleri de diğerlerinden ayırmak gerekmektedir. Nestree projesi de bu noktada işini iyi yapan ve güven veren kaliteli bir projedir.

Bu resim için metin sağlanmadı

Nestree , dinamik bir ödüllendirme sistemi ve iş inkübasyonu ile çığır açan bir topluluk platformudur. Nestree Messenger, gelişmiş, ödül tabanlı bir blockchain entegre mesajlaşma programıdır. Topluluğun büyümesine ve haberci olarak ötesine geçen Nestree habercisi, ekosistemi ödülle zenginleştirmek için kripto para biriminin güvenilir ve sınırsız doğasını benimser. Nestree, kripto olmayan kullanıcıların alım satım, KYC gereksinimi, özel anahtar yönetimi vb. Bilgileri olmadan kripto para birimi kazanmaları ve kazanmaları için en uygun ağ geçitlerinden birini sağlar.

Misyonumuz, ödül felsefesine ve blockchain paylaşımına dayanan dünya çapında bir topluluk platformu olarak hizmet etmektir. Konum ve demografik özelliklerden bağımsız olarak iş ve toplumun bir arada yaşadığı ve birbirlerine fayda sağladığı etkileşimli bir ekosistem için özel bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.

Bu resim için metin sağlanmadı

Nestree, blockchain temelli teşvikli bir topluluk habercisidir. Kullanıcıların geniş bir topluluk yelpazesine tek bir platformda erişmelerini sağlar. Nestree, benzersiz ücretlendirme özellikleri sunarak toplumun büyümesini ve katılımını kuvvetle destekler.

Nestree’deki faydalı özelliklerden biri de Kanallar. İşte, kullanıcıların deneyimlerini geliştirmek ve topluluğu etkin bir şekilde büyütmek için Kanal oluşturma konusunda adım adım yol gösteren kılavuz.

Kanallar, grup sohbeti toplulukları için etkileşimli platformlardır.

Nestree, yöneticileri ve üyeler için toplulukları etkinleştiren, etkinleştiren ve bunlardan kazanç sağlayan özellikler sunar.

Bu resim için metin sağlanmadı

Misyonumuz, ödül felsefesine ve blockchain paylaşımına dayanan dünya çapında bir topluluk platformu olarak hizmet etmektir. Konum ve demografik özelliklerden bağımsız olarak iş ve toplumun bir arada yaşadığı ve birbirlerine fayda sağladığı etkileşimli bir ekosistem için özel bir platform oluşturmak için çalışıyoruz.

Kullanıcılar, katıldıkları kanala katkıda bulunarak ödüllendirilir.  Şirket, Reklamlar, Tanıtım, Ödül vb. Kanallarda EGG yatırır.

Nestree projesinin takım ve yol haritası bilgilerine baktığımda ise şunları söyleyebilirim. Öncelikle bir projenin takımının iyi olması o proje için her şey demektir. Takımın çalışması kendini iyi ifade edebilmesi ve tanıtımını iyi yapabilmesi projenin geleceğini etkilemektedir. Bu ekipteki bireyler kendi alan uzmanlıklarının yanı sıra teknik bilgi yönünden tam dolu bireylerdir. Bu dikkat çekicidir. Dolayısıyla Nestree takımı son derece kaliteli ve işinin ehlidir. Nestree projenin yol haritası incelemesi yapıldığında ise buna tamamen bağlı kalınarak ilerlediklerini görmemiz mümkündür. Yol haritasında dikkat ettiğim husus da tam olarak budur. Geçmişte projenin neler yaptığını bize gelecek hakkında neler yapabileceği noktasında bilgi verecektir.

Available on iPhone & iPad

https://itunes.apple.com/kr/app/nestree/id1463013800?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=chat.nest.messenger

Website: https://www.nestree.io/

Telegram: https://t.me/nestree_en

Whitepaper: https://www.nestree.io/whitepapers/Nestree_Whitepaper_EN.pdf

Facebook : https://www.facebook.com/nestree.io

Twitter : https://www.linkedin.com/company/nestree

Linkedin : https://www.linkedin.com/company/nestree

ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=5155135

=================

Creator : freid

MyBitcointalk profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1958437

My EGG wallet Adress : 0xAdAC72A03390AE3d7828BC234C5148Bad9fE81Bb

0

Publication author

offline 1 day

freimiller

0
Comments: 0Publics: 15Registration: 13-05-2019
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation