NODE Haven

 

NODE Haven – це новий криптопроект, який має свою власну крипто валюту і побудований для вирішення основних проблем, що стосуються біткоїна та криптовалюти як спільноти в цілому, шляхом токенування розробки крипто майнера ASIC та виробничого процесу. Ця виключно децентралізована криптосистема чи модель стимулюватимуть NODE Haven працювати в інтересах незалежного оператора крипто-мінералу, а не сучасним виробникам мікросхем. Майнінгове співтовариство є спільнотою, яка заслуговує на кращий варіант, і NODE Haven разом з майнерами по всьому світу буде децентралізувати майнінговий світ. NODE Haven, американський виробник апаратного обладнання для блоків, надає кожному можливість мати такі ж переваги самих майнінгових виробників.

Частина причини, за якою було створено NODE Haven Mining, полягала в тому, щоб надати допомогу Bitcoin та іншим криптовалютним майнерам. На відміну від традиційних компаній, які шукають прибуток, які шукають фінансування строго за допомогою традиційного фінансування, NODE Haven Mining буде фінансувати розробку та виробництво майнінгу ASIC наступного покоління (Bitcoin, AI, Etc), використовуючи альтернативний, новий автомобіль розробки продуктів (PDV). Кредиторська винагорода в компанії, яка отримує прибуток, базується на прибуток-маржа в порівнянні з кількістю вироблених одиниць. Маржа прибутку – це різниця між вартістю виробництва продукту та ціною, яку споживач сплачує за цей продукт. Як показано раніше, ціна продажу не задовольняє потреби клієнта. В екосистемі NODE Haven PDV менеджери нагороджуються такими ж токенами, які пізніше будуть викуплені за продукти, які вони виробляють. По суті, це також робить менеджерів ПДВ споживачами, тоді як менеджери компанії, яка отримує прибуток, заохочуються до використання високого попиту на ринку для отримання максимальної вигоди.

 

PDV капіталізується продажем токенів NODE для клієнтів. Токени NODE насправді є передоплатою отриманих товарів. Більшість коштів від клієнтів під час продажу NODE Token буде використовуватися для розробки та виробництва 7-нм ASIC Bitcoin Miner серед інших продуктів. Коли продукція буде завершена, Bitcoin Miners буде викуплено за допомогою токенів NODE. Найбільш безпосередньою перевагою використання токенів є прискорення процесу розробки продукту шляхом швидкого фінансування важкої конструкції. Цей метод обходить бюрократію традиційного фінансування, переходячи прямо до замовника.

Токен

Загальна поставка: 500 NODE
Тип токена: ERC-20
Токен Символ: NODE
Hardcap: 50 мільйонів доларів США

Дата продажу та деталі
Попередній продаж: активний зараз
Основний продаж: 1 липня – кінець липня
Ціна попередньої продажу: 0,10 дол. США
Ціна основного продажу: $ 0,125

Крім прогресивного крипто майнінгового обладнання, NODE Haven розробляє нові та індивідуальні апаратні рішення для блокчейну для додатків, починаючи від видобутку штучного інтелекту, що підтримує нейронні мережі, до оптимізації транскодування відео. Їх довгостроковою метою є підтримка нових технологій блокчейну і стати постачальником обладнання Web 3.0.

Команда

Радники

Висновок

Інжинірингові витрати на розробку універсальних майнінгових ASIC привели до формування виробників ніш, які також почали свої власні крипто майнінгові операції. Майнінгова справа особливо корисна для цих виробників Bitcoin ASIC, оскільки вони отримують обладнання за собівартістю. Ця перевага дозволила деяким виробникам ASIC впливати на великий відсоток загальної ставки хешу та контролювати розподіл гірничого обладнання. За іронією долі, вирішуючи, скільки майнерів продають на ринок і хто вони продаються, ці виробники ASIC працюють як сторонні посередники. Зрозуміло, Сатоші не міг передбачити цього розвитку, коли було створено біткойн.

NODE Haven представляє, що прибуткові мотиви приводять до вищезгаданої централізації влади та будь-якої криптовалюти PoW, яка залежить від обладнання, яке виробляють виробники ASIC. Фінансова підтримка виробників, структура управління та мотиви отримання прибутку призводять до знецінення вартості з пов’язаних крипто-валют, які вони претендують на обслуговування.

По суті, криптовалютна спільнота сплачує борг виробникам ASIC, які інвестували в розробку обладнання, яке вони продають. Обслуговування цього боргу здійснюється за рахунок прибутку та контролю над розподілом обладнання ASIC. Для того, щоб обійти контроль, який мають такі виробники ASIC, NODE Haven пропонує кооперативну бізнес-модель, в якій оператори крипто-валютного руху спільно інвестують у розвиток сучасного майнінгового обладнання, яке їм потрібне. Ця модель протидіє контролю, яку експлуатують централізовані виробники ASIC, і сприяє децентралізації крипто курсів PoW, як це передбачено.

Official website : https://nodehaven.com

Twitter : https://twitter.com/NODEhaven

Reddit : https://www.reddit.com/r/NODEhaven

Facebook : https://facebook.com/nodehaven/

Telegram announcements channel : http://t.me/NODEhavenNEWS

Technical Discussion Only: http://t.me/NODEhavenTechnical

Bountyhive username:  BigTasty

Bountyhive: https://bountyhive.io/join/NODE%20Haven

1

Publication author

offline 3 months

BigTasty

110
Comments: 0Publics: 123Registration: 11-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation