Огляд EMJAC – Поширення DLT на шляху до сталого майбутнього

EMJAC прагне стати провідною цифровою платформою, що перетворює відходи в зелену відновлювану енергію.

Сьогодні ми раді повідомити, що один з таких проектів з’явиться на ExMarkets для початкового розміщення бірж та подальшого розміщення лістингу. Хлопці, знайомтесь з EMJAC — першим у світі проектом DLT із зеленої енергії. EMJAC будує цифрову архітектуру, щоб допомогти слову ефективно перетворити відходи у відновлювану енергію.

Цифрова платформа EMJAC буде базуватися на останніх технологіях блокчейну для управління, обліку та врешті-решт зменшення незаконного скидання шин за допомогою рішення простежуваності на основі блокчейну. Довгостроковий результат призведе до отримання чистої енергії, зменшення відходів шин і небезпек, пов’язаних з нею.

EMEAC IEO працюватиме повний місяць серпня, починаючи з 1-го в 12:00 GMT і закінчуючи 31-го.

Прихильники проекту та користувачі ExMarkets зможуть придбати рідні токени EMJAC — EMJ в обмін на стабільну монету Bitcoin, Ethereum, Euro або USDC. Ціна токена розпочнеться від 0,08 долара і поступово зросте, наближаючись до кінця продажу.

Звичайно, має більше економічного сенсу робити внесок рано і купувати за найнижчою можливою ціною. Якщо вам все-таки потрібен обліковий запис на ExMarkets, відвідайте https://exmarkets.com/register і негайно зареєструйтесь — ми обіцяємо, що це займе не більше 3 хвилин вашого часу.

Проект EMJAC зблизька

Поширений спосіб отримання палива — це процес спалювання сировини. Аналогічний процес застосовується при виробництві шин. Хороша новина полягає в тому, що Менг Кван і Чу Вонг відкрили децентралізовану систему, яка полегшує вплив сприятливих розмірів для галузі переробки та переробки енергоносіїв.

За словами команди EMJAC, архітектуру платформи буде живити токен EMJ, який надасть користувачам доступ та права контролювати рух всього процесу переробки відходів, купувати, продавати та обмінювати вироблену енергію в рідні токени EMJAC.

Цей процес із захопленням називається TRU — Розширений блок постійного термічного відновлення. TRU — це стабільна процедура дезінтеграції, яка фактично переробляє 100% відпрацьованих шин без викиду шкідливих газів або викидів і допомагає безпосередньо зменшити нагар вуглецю. TRU — це остаточне рішення глобальної проблеми надмірної переробки шин.

Він створений для досягнення декількох цілей, орієнтованих на підвищення ефективності сектору поводження з відходами та утилізації, особливо вживаних шин.

Як це працює?

Технологію TRU можна назвати зворотною інженерією відходів шин. Антивиробництво видаляє сірку з шин для відновлення сировини та перетворює на її компоненти: синтетичний дизель Євро 2, чорний вуглець, сталевий дріт та синтетичний газ.

Різні джерела підрахували, що існує понад 2 мільярди шин, які віднесені до категорії відходів на рік, і, за прогнозами, вони продовжуватимуть зростати і досягати 2,3 мільярда вже в 2023 році. Що ще дивніше — той факт, що є можливості переробити лише 30% їх. Це говорить про те, що в суспільстві є справжня потреба в цьому і підтверджує діловий випадок EMJAC. Особливо, коли вони досягають цього абсолютно зеленим та стійким способом.

Що також не менш важливо, це те, що EMJAC тісно контактував з Міністерством навколишнього середовища Малайзії та іншими агенціями, окрім того, що створив партнерів в інших регіонах світу, а саме в Азії, Європі та США.

Про проект

Щороку у всьому світі утворюється 2 мільярди відходів. Менше 30% переробляється, а залишок зазвичай направляється на сміттєзвалища або незаконно скидається. Погане поводження з відпрацьованими шинами становить серйозну загрозу для навколишнього середовища. EMJAC створив рішення, яке об’єднує як блокчейн, так і зелену технологію для ефективного управління та переробки відходів та забезпечує глобальну маркетингову платформу для продуктів відновлюваної енергії.

Бачення

EMJAC має на меті стати лідером у галузі «Відходи до зеленої енергії», що займається вторинною переробкою відпрацьованих шин, застосовуючи екологію із найновішими технологіями блокчейн.

Наше бачення полягає у тому, щоб відновити захоплену енергію у відпрацьованих шинах та зменшити викид вуглецю в навколишнє середовище та направити поновлювану енергію назад у нашу екосистему, щоб принести користь громадам у всьому світі за допомогою надійної ринкової платформи.

НАШЕ ЗАВДАННЯ

EMJAC: Рух змін довкілля через відходи до енергетичних ініціатив через:

  • Використовуйте найновішу технологію Blockchain для вирішення глобального запасу відходів
  • Скорочення незаконного скидання відходів шляхом створення цінності для відпрацьованих шин
  • Впорядкуйте та прослідкуйте рух відпрацьованих шин від джерела до переробного заводу
  • Збільшити відсоток глобальних відходів шин, що переробляються екологічно
  • Надання довгострокового сталого та поновлюваного енергопостачання у всьому світі
  • Забезпечення рішення та торгової платформи для постачання відходів шин, логістики та продуктів

ОЦІНКА ТОКЕНІЗАЦІЇ EMJAC

EMJAC: Рух змін довкілля через відходи до енергетичних ініціатив через:

Токен EMJAC прагне створити повний цикл відновлення для P2P та B2B, щоб сприяти більшому проникненню утилізації та обміну знаннями про те, що відпрацьовані шини переробляються та переробляються екологічно безпечним чином. Завдяки TRU та технології blockchain наші власники токенів зможуть зрозуміти, відслідковувати та відслідковувати переміщення відпрацьованих шин до установок для рекуперації по всьому світу та подальшої переробки продукції.

Ринок EMJAC дозволить власникам токенів торгувати попитом та пропозицією відпрацьованих шин у кожній країні, розсилаючи котировки купуючи та продаючи вторинну продукцію із синтетичного дизеля, вишуканих чорних та сталевих дротів на світовому ринку. Така можливість торгівлі існує завдяки різним цінам таких товарів, особливо дизелю, що є невід’ємною потребою в енергії у кожній країні.

Блокчейн екосистеми EMJAC призначений для завершення кола утилізації, де виробники відпрацьованих шин (P2P, B2B, P2B, B2P) матимуть змогу створювати довгострокові цінності для відпрацьованих шин, підтримуючи благородну мету захисту нашої материнської землі та зменшення негативних наслідків вплив 2 мільярдів відпрацьованих шин щороку в світі.

Partner Exchange

Для більш детальної інформації дивіться посилання нижче:

Веб-сайт | https://www.emjac.io/

Білий папір | https://emjac.io/assets/emjac_wp.pdf

LinkedIn | https://www.linkedin.com/company/emjac/

Facebook | https://www.facebook.com/EMJToken/

Twitter | https://twitter.com/emjac_emj

Telegram | https://t.me/emjac_emjtoken

Youtube | https://www.youtube.com/watch?v=PnUm3Fq2x5M

Aвтор: DimaKonon

Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2627571

0

Publication author

offline 2 hours

Dmitro Kononchuk

0
Comments: 0Publics: 52Registration: 20-06-2019
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation