Omnitude

Оскільки розмір індустрії електронної комерції зростає в обсязі та цінність у всьому світі, макроекономіка електронної комерції, як очікується, зростатиме разом з нею. Промислова електронна комерція, за оцінками, коштує близько 1,86 трлн дол. США, на 2016 рік планується збільшити до $ 4,48 трлн. Доларів до 2021 року. Це, безумовно, заохочує, але в той же час дає можливість шахрайству виграти, отже, потреба для системи, яка допоможе зберегти потенційний шахрайство під час перевірки. По суті, приблизно 45% постачальників і торговців вже втратили понад $ 1,000,000 доларів за рахунок проблем, пов’язаних із інтеграцією міжканальних можливостей у свою комерційну діяльність. Серед загальних видів обману електронної комерції серед інших є:
Чиста шахрайство: шахраї отримують надмірні обсяги персональних даних людей, а отже, здатні робити покупки, точно видавши себе за законних власників карток.OMNIT 1.png
Шахрайство з ідентифікацією. Злочинці можуть це зробити, отримуючи доступ до достатньої інформації про особисті дані особи, такі як ім’я, дата народження чи попередні адреси.
Придбання облікового запису: мошенник стає справжнім клієнтом, отримує доступ і керує обліковим записом людини, а також продовжує здійснювати несанкціоновані трансакції. Ці проблеми та інші – це те, до чого слід вирішувати Основа фундаменту. https://omnitude.tech/
Omnitude – це інтегрована платформа на базі блоків, яка об’єднує технології ланцюгів блоків, платформи електронної комерції та корпоративні системи, що стосуються побудови кінцевої системи постачання. Він має на меті зробити онлайн-роздрібну торгівлю більш прозорою, вигідною та безпечнішою, оскільки сама платформа буде прозорою та відкритою для будь-кого для розробки та створення Omnitude додатків для інтеграції з існуючими рішеннями в електронну комерцію, мережу постачання та корпоративні системи.

Врешті-решт, Omnity передбачає революцію в галузі електронної комерції та постачання ланцюгів з використанням технології блочних ланцюгів. Цілі Одності включають, серед іншого:
• Створити прозорі та відповідальні ланцюжки виробництва та постачання
• Значно зменшити шахрайство у сфері електронної торгівлі
• Щоб забезпечити єдину ідентифікацію клієнта, ця особа може використовуватись лише для будь-якого об’єднаного магазину електронної комерції.
• Включити інтеграцію блоків ланцюжків між системою підприємства.
При виконанні цих завдань, Omnitude буде виконувати роль посередника, щоб забезпечити просту інтеграцію технології ланцюгів блоків у існуючі системи, і, таким чином, трансформуючи їх можливості. Це буде зроблено у два етапи;

Запуск платформи Omnity, щоб забезпечити зв’язок між різними технологіями та платформами, що дозволить їм швидко та ефективно використовувати всі технології ланцюгів блоків.
Створення додатків Omnitude для вирішення конкретних проблем. Додатки будуть створені як спільнотою, так і командою Omnitude. Готові до запуску вже існують декілька додатків великої кількості.
OMNIT 1.png
Прочитайте “Білу книгу” на сторінці https://files.acrobat.com/ua/preview/75fe0af9-d98b-4002-863c-138b43a131ef для отримання додаткової інформації про платформу Omnity.
Як спосіб залучення коштів для створення цих ініціатив, Omnitude видає ICO для токену Omnity (Token Token). ІКО буде корисним і дуже корисним для осіб, які братимуть участь. ICO для запуску маркету ECOM буде запущений разом з платформою Omnitude, оскільки користувачам потрібно буде використати токен ECOM, криптова валюту чи валютну валюту для участі.
100 млн ECOM буде в загальній пропозиції і $ 0,40 USD = 1 ECOM.
Одність 2.png
Попередня продаж вже розпочата. Інвест зараз! Щоб придбати токен, натисніть на https://tokensale.omnitude.tech/register
Зв’язок з Omnitude в соціальних мережах:
https://fb.me/Omnitude.tech
https://t.me/joinchat/GvyX0g8PC7_JsyUu0fruUw
https://t.me/joinchat/GvyX0g8PC7_JsyUu0fruUw

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1129078

0

Publication author

offline 1 year

DONETSK

0
Comments: 0Publics: 46Registration: 15-03-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation