Online.io : İNTERNET’i Yeniden İnşa Etmek – Birlikte İnternet’i Değiştirebiliriz


Günümüzde, siteler size düşmanca ve rahatsız edici bir göz atma deneyimi oluşturarak ihtiyacınız olduğunu düşündükleri bir şey satmaya çalışan reklamlar ile doludur. Ayrıca, birçoğu gizli yazılım, dolandırıcılı reklamlar veya madencilik betikleri saklıdır.

Online.io platformu, tarama deneyimini değiştirerek ve daha hızlı, ulaşılamaz, kötü amaçlı yazılım ve reklamsız olarak Internet’e çığır açan bir değişiklik yapmayı amaçlıyor. Web sitesi operatörleri, yüksek ölçeklenebilir, şeffaf ve tamamen hesap verebilir bir blockchain teknolojisine dayanan çözümümüzü uygulayarak değiştirilebilecek önemli bir reklam geliri yaratır.

Ziyaretçilerin sayısına dayalı adil ücretlendirme ve zamanları siteleri ve site ile etkileşimi sağlar. İstenmeyen posta sitelerinin aksine, kaliteye daha uygun bir ortam oluşturmak. Topluluk için yeni bir web sitesi derecelendirme sistemi geliştirilecek ve bu topluluğun bir parçası olarak, ziyaret ettiğiniz web sitelerinin kalitesine karar vereceksiniz. Bu, tıklama yem sitelerinde harcanan zamanı ve çabayı azaltacak ve değerli sayfalar için size daha fazla zaman kazandıracaktır.

Online.io Hakkında
Ethereum tabanlı
Çözümümüz, tam şeffaflık ve hesap verebilirliği garanti eden, Ethereum platformundan standart ERC20 tokenleri kullanır, bu da tüm işlemlerin genel BlockChain’de görünür olmasını sağlar.

Reklamsız
Şu anda, İnternet kullanıcıları, abonelik yoluyla veya dijital reklam gibi daha az şeffaf ücretlerle internette gezinmek için para ödüyorlar. Planlanan ortamımızda internet kullanıcıları reklamsız internetten faydalanacaklar, web operatörleri ise finansal faydalardan faydalanmaya devam edecekler.

Takip yok
Günümüzün ağındaki toplumda, şirketler daha az şeffaf çevrimiçi izleme ve davranışsal profilleme uygulamaları benimsemiştir. Mali ve sağlık kayıtları gibi çok hassas bilgiler sıklıkla toplanır ve çeşitli gizlilik kaygılarını arttırır. Çözümümüz, kullanıcının etkinliğini izleme yeteneğine sahip bir izleme komut dosyası engelleyici içerir

Antivirüs koruması gerçek zamanlı olarak önemli ölçüde etkilenmeye devam ediyor
İnternetin geniş çaplı genişlemesi ve yüksek bağlantı seviyeleri, hassas ve gizli bilgileri toplamak amacıyla siber saldırılarda benzer veya daha dramatik bir artışa yol açıyor. Bir cyberattack yapmak için en önemli yollardan biri genellikle gizli zararlı yazılım komut dosyaları içeren enfekte web siteleridir. Çözümümüz, son kullanıcılara kişisel bilgilerini koruyan ve güvenliklerini artıran özel bir kötü amaçlı yazılım ve reklam engelleme komut dosyası ile korur.

Daha hızlı tarama
Kullanıcılar, çevrimiçi reklamların tarama hızlarını yavaşlattığının farkındadır. Bu nedenle, daha fazla kullanıcı internette daha hızlı gezinmek için reklam engelleyicileri kullanıyor. Çözümümüzle, son kullanıcılar bir reklam engelleyicinin etkilerinden yararlanır ve diğer özellikler sayesinde güvenli ve özel bir deneyimden faydalanır. Ayrıca, web operatörleri web sitelerinin içeriğinden para kazanmaya devam edebilir.

Tarayıcı uzantıları
Çözümümüz, tüm popüler masaüstü ve mobil tarayıcılar için geliştirmeler içerir ve reklam engelleyici, izleme komut dosyası engelleyici, anti-malware ve web cüzdanı içerir. Ayrıca, İnternet’i küratörlüğünü yapacak bir oylama sistemini de entegre edeceğiz.

Mobil uygulama
Mobil uygulamalarımız cüzdan, reklam engelleyici, komut dosyası engelleyici ve anti-malware olarak çalışır. Mobil uygulamalarda, göz atmayı geliştiren bir performans ve pil ömrü artırıcı da bulunur.

cüzdanlar
Çantalarımız tüm ana işletim sistemlerinde ve tarayıcılarda çalışır. Cep telefonları ve tabletler cüzdan, reklam engelleyici, izleme komut dosyası, anti-malware ve masaüstü işletim sistemi için bir uygulama da özel uygulama cüzdanlarına sahip olacak.

pazar
Web sitemiz, dahili olarak geliştirilmiş bir ticari sistem satın alabileceğiniz tüm yerleri bulabileceğiniz tam bir bölüme sahip olacak. Pazar ayrıca, diğer bayilerin ticari sistemimizi nasıl bütünleştirebileceği hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir. Uluslararası bir ortaklar grubu hakkında bilgi de mevcut olacak.

tüccarlar
Satıcılar, API’mizi veya shopify, prestashop, opencart, magento ve diğerleri gibi en popüler e-ticaret yazılım çözümleri için önceden oluşturulmuş modülleri kullanarak sistemimiz aracılığıyla kripto ödemelerini kabul edebilir.

İnternet, bazı insanlara sorarsanız 20. yüzyılın en büyük icatlarından biri, hatta insanlık tarihindeki en büyüklerden biridir. Çoğumuz için, hayatlarımızı onlar olmadan yaşamak neredeyse imkansız olurdu. Dünya daha hızlı ve daha bağlantılı hale geldi ve birkaç tıklamayla milyonlarca iş fırsatımız var. Bilgi değerlendirme ve eğitim hakkında konuştuğumuzda internetin bize ne verdiğini söylememeye. Yine de, son yirmi yılda World Wide Web’in bazı önemli eksikliklerini fark ettik.

İnternet pazarlamacılığı sadece rahatsız edici değil aynı zamanda gizliliğimize yönelik bir tehditle doğrudan ilişkilidir. İnternet üzerinden, sıkıcı eklentiler ve pankartlarla izleniyoruz çünkü birileri verilerinizi bu eklentilerden ürün satmaya çalışan şirketlere sattı. Facebook ve Google gibi büyük internet devleri, özel verilerimiz için yüz milyonlarca dolar harcıyor. İnternet üzerinden hayatımızın tüm alanlarına dair içgörüye sahip yerli ve yabancı hükümetlerle de büyük bir sorun var.

Soru şu ki, bunu değiştirebilir miyiz? İnternet’in zayıf yönleriyle başa çıkması, daha da iyi, daha güvenli ve daha şeffaf olması için bir şans var mı?

Online.io takımı bu cevabın EVET olduğunu düşünüyor!

Özgür, özel, güvenli, daha hızlı ve daha şeffaf hale getirerek İnternet’te devrim yaratacak olan, Etheremum tabanlı, merkezi olmayan bir platform yaratıyorlar. “Online.io” tokenler, ekosisteminin her tarafı için yeni bir İnternet modeli sağlayarak hikayeye İnternet uzantıları gönderecek. Yeni “online” deneyim de, izleme yazılımı ve kötü amaçlı yazılımlardan arınmış olacak ve web operatörleri ve internet kullanıcıları için faydalı olacaktır.

“Online.io” platformun diğer önemli bileşenleri hız ve mükemmel virüs korumasıdır. Bildiğiniz gibi, internet hakkında konuştuğumuzda, daha hızlı, daha hızlı ve internet hızımızın eklenmesi nedeniyle yavaştır. “Online.io” platform, otomatik olarak Engeller ve kullanıcılarına daha hızlı bir İnternet deneyimi sunar. Özel anti-malware ile birlikte bir reklam engelleme komut dosyası, daha güvenli Online.io ortam için yüksek teknoloji antivirüs koruması sağlar.

Online.io platform ekibi, tüccarları ve pazar yerlerini son kullanıcıları ile Online.io kripto para cüzdanları üzerinden bağlamak için mükemmel bir sistem oluşturdu. Bir projenin bu bölümünü ilginç ve bilgilendirici “Online.io” WEB SİTESİ üzerinde okumanızı tavsiye ederim . Bu umut verici bir proje üzerinde daha fazla ayrıntı için kendi web sitesindeki “teknik incemeyi ” okuyabirisiniz ve hala sorularınız varsa, her zaman telegram grubuna bağlanarak sorularınnıza cevap bulabilirsiniz.

Sembol: OIO
Fiyatı: 1 OIO = 0.04 USD
Platform: Eter
Kabul: ETH, BTC, LTC
Soft Çap: 5.000.000 USD
Hard Çap: 50.000.000 USD
Ülke: Romanya
ABD, Çin, Singapur, Kuzey Kore’nin kısıtlı bölgeleri

Bu büyüklükte bir proje geliştirmenin kolay bir iş olmadığını ve çok fazla bilgi ve deneyime sahip insanlar tarafından yapılması gerektiğini söylemeliyim. Neyse ki hepimiz için, daha iyi bir internet “online” projesi için özlem, kelimenin her anlamında bir süperstar ekibi var. Sen edebilirsiniz okumak üzerine hakkında tüm ekip üyelerini ve onların mükemmel danışma kurulu “Online.io” WEB ve onlar da vardır bağlantılı bu projenin arkasındaki insanların tamamını görmek için profillerindeki.

Online.io ICO, 15 Haziran’da açılış bonusu ile başlayacak ve Temmuz ayı sonuna kadar sürecek. Maksimum sayıda OIO tokeni 2.500.000.000’dir ve fiyat, token başına 0,04’tür.Soft Çap 5.000.000 dolar ve Hard Çap 50.000.000 dolar.

Web sitesi: https://online.io/
Teknik İnceleme: https://online.io/download/OIO-Whitepaper.pdf
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3452258
Twitter: https://twitter.com/OnlineIO_
Facebook: https://www.facebook.com/Online.io/
Telegram: https://t.me/OnlineIO
Reddit: https://www.reddit.com/r/onlineio/


Yayınlayan – criptocash
BTT Profil – https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation