OOOBTC : Güvenin Yeni Adresi

Merhabalar bugünkü makalemin konusu, yatırımcıların veya traderların yıllardır yaşamış olduğu sorunları ortadan kaldıracak bir proje olan OOOBTC projesidir. OOOBTC platformu, bu açığı kırmayı ve çok az teknik bilgisi olan veya hiç bilmeyen basit bir formatta çim kök seviyesine gitmeyi hedefliyor. OOOBTC platformu, Global erişebilen her şeyi kapsayan bir altyapıya sahiptir ve kriptoların toplu olarak benimsenmesini teşvik etmeye yöneliktir. Giriş bölümünde kısa bir açıklama ile OOOBTC hakkında bilgi verdikten sonra isterseniz, gelişme bölümünde projenin hangi somut problemlere çözüm sunduğundan ve ortaya çıkma sebeplerinden bahsederek OOOBTC projesini daha iyi anlamaya çalışalım.

Bu resim için metin sağlanmadı

Teknolojik gelişmelerle birlikte dünyanın gittiği noktaya baktığımız zaman, ödeme yapmak için şimdi kullandığımızdan daha farklı paralar kullanılacağını anlayabiliyoruz. Bu paralar teknolojik para birimlerinden başkası olmayacaktır. Bu paralar; dijital ortamda geliştirilen, yazılım uzmanları tarafından yüksek performanslı bilgisayarlar tarafından üretilen, bir merkez bankasına ve aracı kuruma ihtiyaç duyulmadan transferi yapılan alış veriş araçlarıdır. Bu alış verişlerin yapıldığı platformlar, borsalar vardır. Günümüzde bu borsalarda bu alım-satım işlemleri yapılmaktadır. Fakat zamanla bu borsaların olumsuz yanları giderek artmaya başlamıştır. Bunda kullanıcı sayının artmasının payı elbette büyüktür. Fakat yüksek komisyon ücretleri, güvenlik zaafları, alım-satımda sunulan kötü grafikler ve kullanışsız platformlar, düşük hızla yapılan işlemler, para yatırma ve çekme işlemlerinde oluşan problemler, borsa müşteri hizmetleri düşük seviyede olması, geri dönüşlerin veya bir problem durumunda ki ilgilerinin kullanıcıları tatmin edecek düzeyde olmaması ve aşırı yoğunluktan sistemlerin zarar görmesi gibi problemler maalesef yaşanmaktadır. OOOBTC tüm bunlara çözüm bulmayı hedeflemektedir.

Bu resim için metin sağlanmadı

Öncelikle kendi gözlemlerimi söyleyeyim, bu borsayı çok beğendim, bunun nedenlerinden biri borsada bir çok etkinlik bulunmaktadır. Ayrıca güven noktasında başlıktan da söylediğim gibi buna çok dikkat ediyolar. Projeyi yakından inceleme fırsatım oldu hatta proje hakkında yani OOOBTC hakkında video oluşturma şansımda oldu. Tüm bunları yaparken projenin iyi yerlere geleceğini düşündüm. OOOBTC kripto para birimleri için bir ağ geçidi ve değişim platformudur ve Singapur’da bulunan kripto ekosistemi. OOOBTC çeşitlendirilmiş sağlar. Spot işlem, vadeli işlem sözleşmesi ticareti, piyasada işlem gören ticaret, tüm ağ ticareti ve ademi merkeziyetçi alım satım gibi sistem fonksiyonları. Dahası, çok sayıda yatırımcının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ticaret sistemimiz güçlü güvenlik mekanizması ve güvenilir temel mimarisi, sağlayan güvenilir bir ticaret deneyimi olan yatırımcılar. Ayrıca, benzersiz çevrimiçi OOOBTC platformunun ticaret modeli verimli bir şekilde pazar derinliğine uygun olacaktır.

Bu resim için metin sağlanmadı

OOOBTC kişisel hesap bilgilerinizi şifrelemek için, fonunuzu koruduğunuzdan emin olmanıza olanak tanıyan soğuk hava deposu sistemi, 2 faktörlü kimlik doğrulama ve şifreleme teknolojisi gibi çeşitli tedbirler bulundurmaktadır. Kesin ve güvenli teknolojiye dayanan terminalimiz, OOOBTC döviz çiftlerinden herhangi birini tüm endişelerden arındırmak için işlem yapabilmenizi sağlayan güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmak için hazırlanmıştır. Dünyanın en büyük hacimli dijital varlık değişimini gerçekleştiriyoruz, şimdi ya da asla, bizimle gelin ve lider teknolojimizden hızlıca tam olarak faydalanma fırsatını yakalayın ve şimdiye kadar dijital varlıklar için en büyük pazarı oluşturacaklarını ifade etmektedirler.

Bu resim için metin sağlanmadı

Biraz da projenin tokeni olan OBX’ den söz edelim. BXChain, OBB olarak adlandırılan ve OOOBTC’ye ilgi gösteren kullanıcıları temsil eden OOOBTC tarafından verilen bir sertifikadır. Ethereum’a dayanan merkezi olmayan bir blockchain dijital varlığıdır, ancak daha sonra ana ağa geçecektir.

OBX toplam ihracı 3 milyar olarak sabittir ve bunun% 35’i topluluk kullanıcılarına ücretsiz dağıtılır. OBX tamamen ücretsiz olarak topluma dağıtılır, OBX’in herhangi bir ICO’su, IEO’su yoktur.

Projenin takım ve yol haritası bilgilerine baktığımda ise şunları söyleyebilirim. Öncelikle bir projenin takımının iyi olması o proje için her şey demektir. Takımın çalışması kendini iyi ifade edebilmesi ve tanıtımını iyi yapabilmesi projenin geleceğini etkilemektedir. Bu ekipteki bireyler kendi alan uzmanlıklarının yanı sıra teknik bilgi yönünden tam dolu bireylerdir. Bu dikkat çekicidir. Projenin yani yol haritası incelemesi yapıldığında ise buna tamamen bağlı kalınarak ilerlediklerini görmemiz mümkündür. Yol haritasında dikkat ettiğim husus da tam olarak budur. Geçmişte projenin neler yaptığını bize gelecek hakkında neler yapabileceği noktasına bilgi verecektir.

Bu resim için metin sağlanmadı

Yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için şuanda borsalarda hali hazırda listelendiğini söyleyebilirim. Barındırdığı özellikleri sayesinde insan hayatını kolaylaştıracak bu projenin ilginizi çekeceğini düşüyorum. Sizlerde resmi web sitesini ve sosyal medya araçlarını inceleyebilirsiniz. Bunun için gerekli linkleri makalemin sonunda bulabilirsiniz. Projeyi daha yakından takip etmek için sosyal medya araçlarını yakından takip etmenizi, ayrıca sade ve karışık olmayan bir şekilde hazırlanmış whitepaper https://www.ooobtc.com/assets/whitepaper/obx.pdf okumanızı tavsiye ederim. Platform geliştirme ve ilerleme hakkında bilgi edinin. Yeni arkadaşlar edinin ve öğreticiler hakkında konuşun veya diğerlerinin yetişmesine yardımcı olun. Kendi grubunuzu oluşturun ve bilgileri paylaşın. Siteye aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz:

Web site: https://www.ooobtc.com

Telegram : https://t.me/joinchat/IEZE1wvNdZ8atK1qlhl5Og

whitepaper: https://www.ooobtc.com/assets/whitepaper/obx.pdf

Twitter: https://twitter.com/ooobtcExchange

facebook: https://twitter.com/ooobtcExchange

OOOBTC projesinin başarılı bir ICO dönemi geçireceğinden hiç şüphe yoktur. Sizlerde kampanyaya katılmak isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Kampanya Linki: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5134282.0

=================

Creator : freim

MyBitcointalk profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1958200

#ooobtc #obx #IEO #Coin_of_month #crypto #bitcoin #ethereum #Airdrop #launchpad #blockchain #btc #toqqn #dogecoin #Btk #usdt #cryptocurrency #Btcone #OVC

0

Publication author

offline 2 days

freimiller

0
Comments: 0Publics: 15Registration: 13-05-2019
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation