Orionix – Oyun Sektörünün Geleceğini Tasarlıyor

Merhaba saygıdeğer okuyucularım sizlere blockchain dünyasından haberler sunmak, yenilikleri tanıtmak benim için her zaman heyecan verici olmuştur. Blockchain dünyasında her gün yüzlerce yeni proje ortaya çıkıyor bunları takip etmek normal bir kullanıcı için oldukça zor bir iş. Sizin için projeleri takip ederek aralarından gerçek hayata yönelik gerçek problemleri çözebilecek, ciddi potansiyele sahip projeleri sizlerle paylaşıyorum. Yeni ve parlak fikirlerden haberdar olabilmek için her gün sadece bir kaç dakikanızı bana ayırmanız yeterli.

Bugün sizlerle paylaşmak üzere olduğum ORIONIX oyun severler için son derece önemli yenilikleri blockchain ağı üzerinde sunmayı hedefliyor. Detaylı incelemeye başlamadan önce tanıtım videosu ile başlamak istiyorum.

ORIONIX projesi neden oyun sektörünü hedef edindi ?

Oyun sektörünün günden güne gelişmesiyle birlikte sektörün ihtiyaçları da değişmeye başladı. Milyar dolarların küçük paralar olarak telaffuz edilmeye başlandığı ve gün geçtikçe katlanarak büyüyen bir sektörden bahsediyoruz. Bütün gün iş stresi altında yaşayan insanlar veya gençler kendileri için nefes alma olanağı tanıyan online oyunlara bayılıyorlar. Şu ana kadar online oyun oynamamış kişi sayısı dünya üzerinde çok azdır.

indir.jpg

ORIONIX projesi hangi sorunları çözmeyi planlıyor ?

Oyun içerisinde rakiplerden daha hızlı gelişebilmek için alınan parçaların toplam tutarı bir çok ülke ekonomisinden daha büyük artık. Oyuncular sadece oyun içi uygulamalar satın almakla kalmıyor. Başkasında olan ve kendisinde olmayan eşyaları satın alıyorlar. Hatta bir çok oyun platformunda oyun hesapları satılıyor ve alınıyor. Hızlı gelişmek veya oyununu büyütmek için para harcayabiliyor insanlar. Ancak insanların bu küçük isteğinin kokusunu almış olan dolandırıcılar her yerdeler. Hesap satarken paranızı alamayabilirsiniz yada yeni hesap alırken parayı gönderip hesabı alamayabilirsiniz. Piyasada çok fazla dolandırıcı mevcut. Eğlenmeye çalışırken yada rakiplerini geçmeye çalışırken dolandırılmak kimseyi mutlu etmez.

D_Y2QJqXoAAWiA7.jpg

ORIONIX sorunları nasıl çözüyor ?

ORIONIX oyuncuların ihtiyaç duydukları her şeyi kolay ve güvenilir olarak takas edebilecekleri, alıp satabilecekleri bir platform yaratmak için yola çıkmış durumda. Blockchain ve Ethereum’un bizlere sunmuş olduğu akıllı sözleşmeler ve bir çok yenilik sayesinde oyuncular oyuncu kıyafeti, oyun içi gelişim ekipmanları ve hatta oyunlarını bile kolayca alıp satabilecekler. Oyununuzu satmanız için veya yeni bir oyun almak için bireylere güvenmenize gerek kalmayacak yaratılacak yeni platform sayesinde son derece güvenilir olarak alım satım işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz. Bu özelliğin uzun vadede oyun sektörünün gelişimine de son derece pozitif etkileri olacaktır. Evet yanlış duymadınız artık dolandırıcılar sahtecilik yapamayacaklar!

ORIONIX‘i neden tercih etmeliyim ?

Bir oyuncuysanız hem diğer oyuncular iletişiminiz hem de dolandırılma riskini sıfırladığınız için platformu kullanabilirsiniz. Dünya çapındaki milyarlarca oyuncunun ortak bir buluşma noktası gibi düşünebilirsiniz ORIONIX’i. Bütün oyunlar ve oyuncular için belirlenmiş ortak ve güvenilir bir pazar alanı. Büyük oyun şirketleri veya gelişmekte olan küçük oyun şirketlerinin oyunlarının gelişimi için de son derece faydalı bir platform yaratılmış oluyor.

ORX.gif

ORX tokeni hangi alanlarda kullanılacak ?

Platform içindeki tüm ödemeler için ORX tokeni kullanılacak. Bunu yanı sıra şirketin ortağı olabilmek için de ORX tokenleri alıp büyük borsalarda alış verişler gerçekleştirerek kişisel yatırımınızı büyütebilirsiniz. Platformdaki takas işlemlerinin tamamında kullanılacağı için büyük bir hacme sahip olması ve zamanla fiyatlanması muhtemel. Akıllı kontratı incelemek isterseniz ethereum ağı üzerinde 0x5ac203c782fe5b74ece9cb4ed13b0597bb5c872e adresinde bulabilirsiniz.

ORX tokenin özellikleri nelerdir ? Nasıl yatırım yapabilirim ?

ORX token ERC-20 tabanlı akıllı sözleşmeler esasına dayalı Ethereum ağı üzerinde oluşturulmuş. Toplamda 600 milyon adet üretilmiş bunlardan 180 milyonluk miktar projenin geliştirilmesinde kullanılacak 420 milyonluk kısım ise yatırımcılara sunulacak. Erkenci kuşlar diye tabir ettiğimiz kitle ilk alımlarda %40 avantajlı alım gerçekleştirebilecek. Daha sonra bu bonus oranı giderek düşüyor. Eğer projeyi incelemiş ve sevmişseniz ne kadar hızlı davranırsanız o kadar uygun bir yatırım yapma ihtimaliniz artıyor.

Proje hakkında detaylı bilgi edinebilmek için aşağıda paylaşacağım bağlantılardan faydalanabilirsiniz. Proje hakkındaki fikirlerinizi ve bulgularınızı benimle iletişim adreslerim üzerinden paylaşmaktan asla çekinmeyin. Saygılarımla..

Web sitesiTeknik DökümanTwitterMediumYoutubeDiscordRedditTelegram


İletişim Bilgilerim
Yazar: Bthd
Eth: 0xbbfd48755ddb3ec2f8186c2f2ddace39f67e16e4
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1836948

Bu yazı bir inceleme yazısı olup yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapınız.

0

Publication author

offline 11 hours

bthd

0
Comments: 0Publics: 20Registration: 12-07-2019
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation