Otomotiv Sektörünü AlphaCar ile Yeniden Düzenledi


Küresel otomotiv pazarında 1,3 milyardan fazla araba var ve 10 trilyon dolarlık bir piyasadır. Ancak, otomotiv pazarı asimetrik bilgi sorunları nedeniyle “Limon Pazarı” olarak sınıflandırılmaktadır. George A. Akerlof “: Kalite Belirsizlik ve Piyasa Mekanizması Limon Pazar” başlıklı 1970 yılında yayınlanan bir kağıt için 2001 yılında ekonomi dalında Nobel ödülü kazandı. Asimetrik bilginin malları kontrol etmek için kötü paraya neden olacağını ve tüm pazarın daralacağını göstermek için kullanılmış bir araba pazarı örneğini kullandı.

Otomotiv tüketicileri, kalitesiz ürün ve hizmetlerden muzdariptir.

Bu sorunu çözmek için teknolojiyi kullanacak https://www.alphacar.io/, blockchain online bulunabilir AlphaCar. Kaydı değiştirmeden yapmak için tüm işlem kayıtlarını halka açık blockchain teknolojisine yerleştirerek. AlphaCar üçüncü taraflar olmadan bir otomotiv topluluğu kuracak. AlphaCar topluluğuna tüm katkıda bulunanlar, tüketiciyi hissedar edecek bir ACAR jetonu ile ödüllendirilecek.

Günümüzün kurumsal dünyasında, şirket karları sadece şirket hissedarları tarafından paylaşılabilir ve tüketicilerle hiçbir ilgisi yoktur. Ancak, bir şirket müşterileri ve ortakları olmadan başarılı olamaz. CTE AlphaCar’da (Community Token Ekonomi), CTE’nin faydaları tüketiciler ve ortaklarla paylaşılacaktır.

AlphaCar CTE ayrıca ağ etkisini izler, bu da değerinin üyelerinin karesiyle orantılı olacağı anlamına gelir. Bu paradigma kayması, nükleer füzyonda yaratılan patlayıcı enerjiye benzer büyük bir servet yaratma etkisi yaratacaktır. Daha önce CTE’ye katılan kişiler veya işletmeler daha yüksek karlar kazanacaklardır.

Tabanlı içerik broşürü, https://www.alphacar.io/r/project/file/AlphaCar_WhitePaper_EN.pdf, AlphaCar AXATP, JV AXA ile stratejik ortaklıklar kurmuştur ve 6 önce Çin’de otomobil sahiplerine UBI (Kullanım Tabanlı Sigorta) sağlamaya başlayacağını / 8/2018. AlphaCar aynı zamanda bir çatı araba sahiplerine bakım hizmeti ve araba onarımını sağlayarak ve onlara turşu ile sembolik hediye vermek Çin’de otomobil servis şirketi lider CheXiang.com ile stratejik ortaklıklar inşa etti.

AlphaCar kurucusu ve CEO’su Bill Deng Ph.D. Profesörün rehberliğinde. Vernon Smith, 2002 Ekonomi ve Deneysel Ekonomi Babası Nobel Ödülü sahibi. Bill Deng, Chery ve GAC-FCA gibi en iyi otomotiv şirketlerinin CIO’su olarak hizmet verdi. AlphaCar’ın seçkin takım üyeleri FCA, Intel, AIG, Deloitte, vb.

AlphaCar CTE, CarDesign Paylaşımı, Ar-Ge Paylaşımı, Araç Paylaşımı, UBI, Araba Ticareti, Araç Bakım ve Onarım ve CarFinanscing alanında tek elden güvenilir bir hizmet sunacak. İki yıl içinde CTE AlphaCar’ın toplam üyelerinin 50 milyona ulaşacağını umuyoruz.

Website: https://www.alphacar.io/#!/index
WhitePaper: https://www.alphacar.io/r/project/file/AlphaCar_WhitePaper_EN.pdf
Telegram: https://t.me/AlphaAutoAssociation
Twitter: https://twitter.com/AlphaCar_
Facebook: https://www.facebook.com/alphacar.io/
Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4390635.msg39103759#msg39103759

Bentadem11

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1530135

Ethereum : 0xC12c4ce6f433C2b39494aE9460055E76D828e34c

 

0

Publication author

offline 1 day

bentadem11

0
Comments: 0Publics: 544Registration: 26-03-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation