OTPPAY – це унікальна платіжна платформа

Що таке OTPPAY?

OTPPAY – це децентралізована платформа, гаманець з блочною зв’язком (купівля, продаж, обмін і переклад). OTPPAY буде найбільшою платформою в світі, де всі основні кріптовалютние активи можуть бути придбані, торгуватися і переводитися трейдерам за низькою ціною безпосередньо або на основі депозитних вкладів.

OTPPAY – це унікальна платіжна платформа, яка прокладе шлях до використання своєї бажаної криптовалюта для швидкого здійснення платежів будь-якого суб’єкта. Фактично, хтось може миттєво змінити свій основний спосіб оплати від будь-криптовалюта до токенов OTPPAY, щоб захистити їх від коливань валютних курсів криптовалюта.

Будь-які нові технологічні досягнення будуть вважатися успішними, якщо це призведе до зміни загальної чисельності населення всіх етнічних груп і вікових категорій. Для досягнення стійкої екосистеми інноваційна платформа, на якій ми будуємо shoud, врівноважує ринок в порівнянні з сьогоднішнім футуристичним ринком. Як організація, ми робимо прозору, фінансову, бізнес-модель, ліцензування, акредитацію, потоки доходів і звіти аудиту. Наш OTPPAY прокладе шлях для криптографічного трансформації з прозорим бізнес-моделюванням з виправданими витратами.

Що відрізняє OTPPAY від інших кріптовалютних активів?

Користувачі можуть безпосередньо купувати і продавати кріптоактіви просто і без труднощів. Кожен раз, коли клієнт відправляє запит на купівлю певної послуги або активу, проект Otppay буде безпосередньо відповідати конкретним запитом з іншими запитами користувачів на нашій платформі і перенаправляти його, щоб платіжна операція була виконана без фізичного переходу активу. Завдяки цьому ми можемо стягувати відносно низьку вартість комісії протягом незначних тимчасових рамок. Якщо ресурс не відповідає, система буде витягувати вказаний результат з буфера (кріптоактіви / фіатние кошти) від Otppay і виконає замовлення (операцію) вчасно.

Функція OTPPAY

OTPPAY пропонує безліч функцій і зручність використання. Що стосується особливостей і корисності, то вони виглядають наступним чином:

Купівля / продаж – Otppay стане найпопулярнішим способом торгівлі в світі для купівлі та продажу кріптовалютних або цифрових активів, підтримувані системами штучного інтелекту та програмного забезпечення.
Відправлення та отримання – відправляти і отримувати кріптовалютние або інші активи.
Обмін – обмін кріптовалютних активів або цифровий валюти з одного гаманця на інший в будь-який час.
OTPPAY Debit Card (дебетові карта OTPPAY) – основною метою OTPPAY є зміна або реформування традиційної банківської системи своїм OTPPAY Crypto Bank за допомогою платежів, переказів, обміну валюти та кредитування за допомогою блок-ланцюга.
Аналіз криптографічних і негативних оцінок бази даних, система моніторингу шахрайства 24/7 з можливістю відкритого аудиту забезпечує додаткову безпеку і прозорість.
Otppay буде найбажанішим і прийнятним способом в світі для купівлі та продажу кріптовалютних або цифрових активів, підтримувані системами штучного інтелекту та програмного забезпечення.

Будь-які нові технологічні досягнення будуть вважатися успішними, якщо вони змінять загальне населення всіх етнічних груп і вікових категорій. Для досягнення стійкої екосистеми інноваційна платформа, на якій ми будуємо shoud, врівноважує ринок в порівнянні з сьогоднішнім футуристичним ринком. Як організація, ми робимо прозорість, фінанси, бізнес, модель, ліцензію, акредитацію, потік доходів і звіт аудиту. Наш OTPPAY прокладе шлях для криптографічного трансформації з прозорим бізнес-моделюванням з виправданими витратами.

 

Структура ICO

Продаж токенов ICO: 600 мільйонів

Баунті і реферали: 111 мільйонів

Приватні інвестори: 70 мільйонів

Співробітники та учасники: 19 мільйонів

Pre ICO

Почало 5 березня 2018 року.
Закінчиться 3 квітня 2018 року.
Мета зібрати 3750 ETH
Вартість 1 токена OTP = 0,0000625 ETH
Ціна 1 ETH = 16000 OTP
Pre ICO Бонус 20%

ICO 1-й
Початок 4 квітня 2018 року.
Закінчиться 3 травня 2018 року.
Мета 37500 ETH
Ціна 1 токен OTP = 0,000125 ETH
1 ETH = 8000 OTP
Бонус ICO 15%

ICO 2-й етап
Початок 4 травня 2018 р
Закінчиться 2 червня 2018 р.
Мета 30000 ETH
Ціна токена 1 OTP = 0,000125 ETH
1 ETH = 8000 OTP
Бо нус ICO 10%
Платформа -ERC 20

Додаткова інформація:
Веб-сайт: https://otppay.io
Твіттер: https://twitter.com/otppay
Фейсбук: https://www.facebook.com/Otppay/
Телеграм: https://t.me/otppaychat
White Paper: https://otppay.io/Assets/otppay-whitepaper/OTPPAY_White_paper_v1.1.pdf

Мій профіль: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1349198

0

Publication author

offline 1 year

kostya1989

0
Comments: 0Publics: 21Registration: 26-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation